_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

13 دقیقه از گیم‌پلی بازی The Surge 2

چندی پیش، ویدئو گیم‌پلی جدیدی از بازی The Surge 2 منتشر شد که در کنار مبارزات هیجان انگیز بازی، سیستم قطع عضو آن را که بسیار گسترده‌تر شده را به تصویر می‌کشد.

تا تقریبا دو هفته‌ی دیگر، بازی The Surge 2 به عنوان جدیدترین ساخته‌ی Focus Home Interactive و استودیو Deck 13 روانه‌ی بازار خواهد شد و قصد دارد تا با ارائه یک گیم‌پلی هیجان انگیز و مبارزات نفس گیر، نظر کاربران را خود جلب کند. اتمسفر و محیط بازی همچنان شباهت‌های زیادی به نسخه‌ی اول دارد و ما شاهد مکان‌هایی صنعتی و تعداد زیادی آهن آلات و ربات‌های مختلف هستیم. با این حال، گیم‌پلی بازی و سیستم‌های مختلف آن از جمله سیستم غارت و قطع عضو بسیار گسترده‌تر شده و گزینه‌های بیشتری را در دسترس کاربران قرار می‌دهند. چند روز پیش، سازندگان بازی تریلری از این عنوان منتشر کردند که شخصی سازی تجهیزات بازیکنان را به همراه جزئیات آن نشان می‌داد. در این تریلر کاربران می‌توانستند مشاهده کنند که چطور باید تجهیزات را با یکدیگر ترکیب کرده و یا وسایل دیگران را به دست آورند. جزئیات بیشتر این مطلب در اینجا قابل مشاهده است. حال ویدئویی جدیدتر از The Surge 2 منتشر شده که 13 دقیقه از گیم‌پلی بازی را به نمایش می‌گذارد و در کنار آن، بازیکنان می‌توانند به خوبی با سیستم مبارزات و قطع عضو آن آشنا شوند.

در حین مبارزه، می‌توانید یکی از اعضای بدن دشمن مثل سر، دست‌ها یا پاها را انتخاب کرده و آن را به بی رحمانه‌ترین شکل ممکن قطع کنید و حتی تجهیزات مربوط به آن بخش را به دست آورید. البته که میزان آسیب رسانی شما در این بخش به دشمن، مربوط به میزان قدرت سلاح‌تان خواهد بود و ممکن است که در این کار موفق نشده و با حرکت تهاجمی دشمن رو به رو شوید. به گفته‌ی سازندگان، سیستم غارت و سیستم قطع عضو، تاثیرگذارترین ارکان بازی خواهند بود و از لحظه‌ی اول تا اتنهای بازی با شما همراه خواهند بود. همچنین با توجه به اینکه در ساخت هر دو اثر از المان‌های اصلی سبک نقش آفرینی و ریشه‌های بازی Dark Souls الهام گرفته شده، اما سازندگان سعی کردند در نسخه‌ی دوم این عنوان، بازیکنان متوجه شباهت‌های این بازی به مجموعه‌ی مذکور نشوند و در خیلی از مواقع، از نوآوری‌های خود استفاده کنند.

در ادامه می‌توانید ویدئو گیم‌پلی 13 دقیقه‌ای بازی The Surge 2 را تماشا کنید:

منبع :

PCGAMER

83 پست
مهیار امیدی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,