_اختصاصی پنل جدید

مناسبت‌های تقویم ۱۳۹۶ – قسمت دوم شش ماهه دوم سال

یادتان هست که چند وقت پیش مناسبت های تقویم سال ۱۳۹۶ را برای شما قرار داده بودیم؟ باورتان می‌شود که از آن موقع شش ماه گذشته و نیمی از سال ۹۶ پشت‌سر گذاشته شده است. به هر حال بهتر آن است که گذشته را رها کنیم و همین حال را دریابیـم، چرا که گذشته همان حال بوده است و ما غافلانه از آن گذشته‌ایم. با وینفون همراه باشید!

اگر به خاطر داشته باشید، فایلی را که قبلا برای شما قرار داده بودیم ناقص بود و مناسب های آن تا اوایل پاییز بیشتر نبود. این پیش‌آمد به خاطر این است که تقویم آنلاین Outlook در حین اشتراک گذاری یک تقویم، فقط در یک بازه‌ی زمانی خاص که حدودا ۶ ماه آینده را نشان می‌دهد، عمل می‌کند. با این حال ما قول داده بودیم که نیمه‌ی دوم این تقویم را برای شما آماده کنیم و در زمانی مناسب آن را منتشر کنیم. شما می‌توانید در پایین مطلب آن را دانلود کنید.

آموزش استفاده از تقویم:

ساده ترین روشی که برای استفاده از این فایل وجود دارد، آن است که پس از دانلود و خارج کردن آن از آرشیو ZIP، آن را که با فرمت ics باز کنید و منتظر باشید تا به صورت خودکار به تقویم شما اضافه شود.

نکته: برای استفاده از این روش باید ویندوز شما نسخه‌ی رد استون ۲ یا بالاتر باشد. در صورتی که نتوانستید از این راه استفاده کنید، به این مطلب مراجعه کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم فایل: 9 کیلوبایت
  • فرمت فایل: ics
منبع :

وینفون

237 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
24mmhb@gmail.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
فرید
پاسخ دهید جمعه 24 شهریور 1396

من بدون فایل افزودنی مناسبت ها رو دارم!

haj akber
پاسخ دهید شنبه 25 شهریور 1396

کسی میدونه نوتیفیکیش سیم کارت دوم ب چ صورت تو قسمت اکشن سنتر فعال میشه ؟پیام های سیم کارت دوم فقط تو قسمت لاک اسکرین معلومه قسمت اعلانات نمایش نمیده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,