در گذشته سری اول این موجودات ترسناکی که در بازی‌هایی غیر ترسناک وجود دارند منتشر شد و در این مقاله به سری دوم این عنوان می‌پردازیم در ادامه با وینفون همراه باشید.

برای دیدن سری اول این مقاله اینجا کلیک کنید.

  • غول Crocomire در بازی Super Metroid

بازی Super Metroid بازی بسیار محبوبی در بین گیمر‌ها بود. در زمانی که شما در حال طی کردن بازی هستید به یک موجود بزرگ که شبیه به یک سوسمار بزرگ با چهار چشم و سری بزرگ و دست بزرگ و بد ترکیب که مانند ربات است برخورد می‌کنید. اگرچه چنین هیولایی امروزه به هیچ وجه ترسناک نیست ولی فکر کنید کودک کم سنی هستید که درحال انجام این بازی هستید که در مقابل چنین موجودی قرار گرفته‌اید که تنها راه کشتن آن شلیک به دهان این موجود در زمان مناسب می‌باشد تا به داخل گودالی از گدازه‌های آتش سقوط کند. حتی پس از این اقدام نیز این هیولای بد ترکیب به صورت اسکلتی زنده می‌شود و باید دوباره او را از بین ببرید.

  • هیولای Mimi در بازی Super Paper Mario

از  میان تمامی بازی‌ها برای وجود غول‌های ترسناک در آن‌ها هیچ یک از شما انتظار ندارید که در بازی ماریو چنین چیزی وجود داشته‌باشد به خصوص نسخه‌ی Paper Mario این عنوان که چنین انتظاری از آن بعید است. اما در Super Paper Mario یک هیولا به نام Mimi حضور دارد.  درحالی که خود کارکتر آن زیاد ترسناک به نظر نمی‌رسد اما هنگامی که صدای شکستن سر او به گوش می رسد و از سر او پاهای عنکبوت خارج می‌شود بازی کمی ترسناک می‌شود و چهره ی واقعی هیولای Mimi را می‌ببینید. اگرچه این هیولا چندان ترسناک نیست ولی انتظار نمی رود که چنین هیولایی در سری بازی های ماریو وجود داشته باشد.

  • غول ترسناک The Thorian در بازی Mass Effect

هیولای The Thorian در اولین سری بازی Mass Effect مشاهده شد. هیولای Thorian با استفاده از ذهنش برای کنترل Asaris و موجودات شناخته شده به نام Thorian Creepers استفاده می‌کند تا به وسیله‌ی آن‌ها بازیکنان را شکست دهد. شما برای شکست این موجود باید به شاخک‌های این موجود حمله کنید. اگرچه به نظر نمی‌رسد که طراحی این موجود زیاد ترسناک باشد ولی این حقیقت که این موجود تنها  تماشگر مبارزه‌ی شما است و تنها با ذهنش با شما مبارزه می‌کند کمی ترسناک است.

  • هیولای Shadow Teddie در بازی Persona 4

آیا در مورد این موجود سایه‌ای شیطانی و وحشی و ترسناک صدق می‌کند؟ این موجود به نام ShAdow Teddie یکی از کارکتر های بازی Persona 4 می باشد. در اکثر مواقع تدی مشکلی از بابت نبود یک همراه واقعی در دنیا ندارد، اما زمانی که درگیر این مسئله می‌شود که چرا وجود دارد دچار افسردگی شده و در نتیجه این نسخه از خود را خلق کرد. روی صورت این موجود چندین لکه‌ی سیاه وجود دارد که نشان‌دهنده‌ی درون تاریک این موجود است و با اینحال این بازی کاملاً زیبا و استادانه طراحی شده‌است.

  • هیولای Giygas در بازی Earthbound

چه کسی این موجود ترسناک را می‌شناسد؟ اگرچه بازی Eartbound یک عنوان ترسناک نیست اما آخرین رئیس این بازی موجودی به نام Giygas است که بسیار ترسناک به نظر می‌رسد. او یک هیولای ترسناک و شکست ناپذیری است و تنها راه شکست او این است که کارکتر Paula را زنده نگه دارید تا با نبوغ او بر این موجود پیروز شوید. موسیقی دلهره‌آور بازی و ظاهر آشفته و ترسناک این موجود باعث ترسناک شدن این بازی برای بازیکنان می‌شود .

  • رئیس بزرگ Sorrow در بازی metal gear 3

ما قبلاً یک استاد بزرگ معرفی کردیم که می‌توانست ذهن شما را بخواند و بازی و نقشه‌ی شما را می‌دانست حال استاد بزرگ Sorrow نیز که توانایی پیشبینی حرکات بازیکن و قدرت بالایی دارد در مقابل بازیکن قرار می‌گیرد. اگرچه طراحی این استاد به اندازه‌ی Giygas ترسناک نیست ولی هنگامی که با شما روبه‌رو می‌شود چند روح را زنده می‌کند تا با شما مبارزه کنند که کمی باعث وحشت می‌شود اگرچه در دیگر صحنه‌های بازی چیز ترسناکی وجود ندارد. شما با این کارکتر هرگز مبارزه‌ای انجام نمی‌دهید بلکه فقط تا پایان بازی او را دنبال می‌کنید.

  • هیولای ترسناک Scareerow در بازی Batman Arkham Asylum

شما می‌دانستید که قطعا این هیولا نیز در این مقاله وجود دارد در واقع کسی نمی‌تواند ویدیویی از هیولا‌های ترسناک بازی‌های پنج سال گذشته بسازد و هیولای ترسناک Screerow را در آن قرار ندهد. چهره‌ی مترسک مانندی که دارد با اعضایی که گویی دوباره وصله و پینه شده‌اند و صدای وحشتناک این کارکتر ترکیب ترسناکی را به وجود می‌آورند. هنگام انجام این بازی روی تلوزیون و یا کنسول این هیولا به اندازه‌ای ترسناک جلوه می‌کند که انگار به بیرون  و روی بازیکنان می‌پرد. این بازی به زیبایی طراحی شده‌است و گرافیک بالایی دارد.

منبع :

GAMINGBOLT

88 پست
واحد عثمانی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,