Microsoft_Edge_logo

همایش Edge Summit 2016 هم اکنون در حال اجراست و در این همایش به مسائلی در مورد مروگر اج که باعث بهتر شدن ویندوز ۱۰ هستند، پرداخته می شود. در Summit 2016، مایکروسافت خبر داد که بیش از ۱۵۰ میلیون دستگاه فعال در هرماه از مرورگر Edge استفاده می کنند. این آمار که از استفاده ی ماهانه ی این مرورگر حرف می زنند از داده های داخلی خود مایکروسافت گرفته شده اند و استفاده ی دقیق از Edge را نشان می دهند. با وینفون همراه باشید.

این داده ها میزان استفاده را از همان ۸ ماه پیش که برای اولین بار Edge شروع به کار کرد نشان می دهد.

edge

در کنار این اطلاعات، مایکروسافت از آمار دیگری هم در مورد Edge رونمایی کرد. جزئیاتی که از اپ ها اینترنتی به دست آمده اند نشان می دهند، میزان به اشتراک گذاشتن مرورگرEdge دربازه ی زمانی ژانویه تا فوریه ی سال ۲۰۱۶ دوبرابر شده است. هم چنین این کمپانی یک مقایسه هم با مروگر کروم که در سال ۲۰۰۸ شروع به کار کرده است در کنفرانس خود انجام داد. از نسخه ی desktop مرورگر Edge در یک بازه ی ۸ماهه ی مشابه باکروم، به یک میزان استفاده شده است.

هم چنین در این مدت هشت ماهه تا به حال ۱۲ آپدیت برای اج آمده است که در آن ها ۱۲۸ قابلیت جدید به مرورگر اضافه و۶۵۲۷ باگ برطرف شده است.

نظر شما در مورد اج چیست؟ آیا از آن راضی هستید؟

منبع :

WINBETA

12 پست
علی صالحی
علی هستم، سرشار از امید، جوانی علاقه مند به دنیای تکنولوژی و زبان انگلیسی
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
faryar
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵

خیلی جالبه
آموزش یرنامه نویسی یونیورسال به کجا رسید؟؟
لطفا زود تر پیگیری کنید ما منتزریما

javad2016
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۱۷ فروردین ۱۳۹۵

سلام میدونم اینجا جای این صحبت نیست ولی طور خدا جواب بدید
من الان یه ماهی میشه مشکل فیس بوک دارم وارد اکانتم میشم ولی عکس دوستان منو نشون میده میگه نام شو بگو من نمیدونم چه کنم دوستان طور خدا جواب بدید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,