۱password

اخیرا خبر رسیده است که نسخه جدید نرم افزار ۱Password دستخوش تغییرات زیادی شده است. شنیده ها حاکی از آن است که تیم سازنده این نرم افزار نسخه جدید آن را به طور کامل بازنویسی کرده و ویژگی های تازه ای به آن اضافه کرده است. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

در نسخه جدید ۱Password شاهد تغییرات زیادی در طراحی و رابط کاربری نرم افزار هستیم که تجربه متفاوتی از نسخه های قبلی برنامه را به کاربران القا خواهد کرد. همان طور که می دانید متاسفانه تاکنون شاهد ارائه نسخه یونیورسال این نرم افزار نبوده ایم ولی خوشبختانه تیم سازنده برنامه وعده داده اند که در حال کار بر روی نسخه UWP برنامه بوده و به زودی شاهد عرضه آن در فروشگاه نرم افزاری مایکروسافت خواهیم بود. به گفته ی تیم سازنده در نسخه ششم ۱Password شاهد امنیت فوق العاده ای در برنامه خواهیم بود که به لطف ابزار جدیدی به نام Account Key میسر خواهد بود. این ابزار بر اساس گذرواژه ای ۱۲۸ بیتی خاص برای هر کاربر خواهد بود. برای دریافت نسخه جدید این نرم افزار به اینجا مراجعه کنید.

۱password-6-screen

منبع :

WINDOWSCENTRAL

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
~پریسا
پاسخ دهید جمعه 22 مهر 1395

PersianDic اپدیت شد و یونیورسال شده!
ظاهرش از قبل خیلی بهتر شده! ولی امکاناتش یه ذره کمتر شده
اطلاع رسانی کنید.
بهترین دیکشنری افلاین هست

saeed
پاسخ دهید جمعه 22 مهر 1395

بید جدید هم اومده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,