Surface-Book-and-Pro-4-1024x640

پس از انتظار های طولانی، سرانجام مایکروسافت نسخه ای از سرفس بوک و سرفس پرو ۴ را به دنیا ارائه کرد که بیش ترین میزان حافظه داخلی تا کنون را دارا می باشند. هم اکنون نسخه ی یک ترابایتی سرفس بوک و سرفس پرو ۴ در دسترس قرار گرفته اند و شما می توانید آن ها را از وب سایت استور مایکروسافت پیش خرید کنید. در ادامه همراه وینفون باشید.

این نسخه های جدید، به عنوان مهم ترین و قوی ترین نسخه ی این دستگاه های رده بالا، به بهترین سخت افزار ممکن میان سرفس های مایکروسافت مجهز شده اند. در هر دوی این دستگاه ها، از ۱۶ گیگابایت حافظه ی رم و در سرفس بوک از یک پردازنده ی گرافیکی NVidia که به صورت سفارشی برای این دستگاه ساخته شده، استفاده شده است. البته با توجه به سخت افزار بسیار ویژه ی این دستگاه ها، قیمت گذاری آن ها هم خاص و وِیژه می باشد که در ادامه می توانید ببینید.

Surface-book-1TB-UK-768x532قیمت سرفس بوک یک ترابایتی در انگلستان

Surface-book-1TB-US-768x453قیمت سرفس بوک یک ترابایتی در ایالات متحده

surface-pro-4-1TB-UK-768x471قیمت سرفس پرو ۴ یک ترابایتی در انگلستان

 

با توجه به مشخصات و قیمت ها، واضح است که نسخه ی یک ترابایتی سرفس بوک و سرفس پرو ۴ مناسب مصرف کنندگان عادی نمی باشد و تنها برای گروه خاصی از مردم است که نیاز به حافظه رم و ذخیره سازی بالایی دارند و همچنین از قدرت مالی خوبی برخوردار هستند. اگر شما نیز یکی از این افراد هستید، می توانید این دستگاه هیبریدی که مظهر قدرت و پویایی است را تهیه کنید.

آیا این دستگاه ها را می پسندید؟

منبع :

WINBETA

1995 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Amir
پاسخ دهید سه شنبه 24 خرداد 1395

سلام یه سوال بی ربط
تو تلگرام در حالی که آنلاین نیستم برام آنلاین میزنه
برنامه هم در پس زمینه بسته هس
گاهی اینترنتم هم خاموشه ولی آنلاین میزنه برام
چه کنم کمکمکمکمک

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,