اخیرا مایکروسافت بازهم دسته‌ی جدیدی از بازی‌های اکس‌باکس ۳۶۰ را از طریق برنامه‌ی Backward Compatibility به اکس‌باکس وان اضافه کرده است که این‌بار تعداد آن‌ها به ۳ عدد می‌رسد. بازی‌هایی که امروز به این برنامه‌ اضافه شده‌اند شامل Daytona USA، Stacking و Tower Bloxx Deluxe است. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

در حالی که هیچ‌کدام از عناوین نام‌برده، بازی‌های بزرگ و معروفی نیستند اما اضافه‌شدن تعداد بازی‌های نسل قبل به اکس‌باکس وان حس خوبی را به طرفداران منتقل می‌کند. به احتمال زیاد در این بین عنوان Daytona USA شناخته‌شده‌ترین آن‌ها باشد که یکی از بازی‌های آرکید قابل اتکا در دهه‌ی نود میلادی به‌شمار می‌رفت. این بازی که بعدها برای اکس‌باکس ۳۶۰ نیز در دسترس قرار گرفت، اکنون به‌لطف ویژگی بکوارد، راهی اکس‌باکس وان شده است.

دو بازی دیگر که Stacking و Tower Bloxx Deluxe هستند، جزو عناوین کوچک به‌شمار می‌روند. بازی Stacking عنوانی پازلی است که شما در آن در نقش Charlie Blackmore بازی می‌کنید، و به‌عنوان یکی از کوچک‌ترین اعضای دنیای انباشته از عروسک‌های روسی اقدام به بازی می‌کنید. در سمت دیگر بازی Tower Bloxx Deluxe حضور دارد که علاوه بر ذات پازلی بودن آن، اندکی چاشنی اکشن نیز به آن افزوده و شما باید تا جای ممکن، برج‌های متزلزل‌تان را بلندتر بسازید.

اگر تا قبل از این، هر کدام از این بازی‌ها را خریداری کرده‌اید، پس باید اکنون بتوانید آن‌ها را بر روی اکس‌باکس وان خود بازی کنید.

دیدگاه خود را راجع‌به این مطلب با ما به اشتراک بگذارید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,