slow-pc

بیلد پیش نمایش اینسایدر ۱۵۰۲۵ ویـندوز ۱۰ که امروز منتشر شد مانند تمام بیلد های پیش نمایش دارای مسائل و مشکلاتی نیز است. نکته ی شگفت انگیز این بیلد جدید این است که تنها کامپیوتر های ۶۴ بیتی موفق شده اند که آن را دریافت کنند و دستگاه های ۳۲ بیتی از غافله جا مانده اند. اکنون به نظر می رسد مایکروسافت از این مشکل آگاه است و در آینده آن را رفع خواهد کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

دونا سارکار، رئیس برنامه ی ویندوز اینسایدر اعلام کرده است که آن ها از این مشکل در بیلد جدید اطلاع دارند. بیانه ی آن ها در مورد این مساله به شرح زیر است:

ما یک باگ کشف کرده ایم که بر روی توانایی ما برای انتشار این بیلد برای رایانه های شخصی در حال اجرای نسخه ی ۳۲ بیتی (x86) بیلد های پیش نمایش اینسایدر ویندوز ۱۰ هستند تاثیر می گذارد. از آن جا که اکثر اینسایدر ها در حلقه ی Fast دارای کامپیوتر های در حال اجرای نسخه ی ۶۴ بیتی (x64) هستند، ما با آگاهی از عدم دریافت این بیلد در کامپیوتر های ۳۲ بیتی، تصمیم به انتشار این نسخه برای کاربران کردیم تا در نسخه ی بعدی آن را رفع کنیم. ما برنامه ریزی کرده ایم تا فایل ISO این بیلد را در پایان هفته منتشر کنیم و اینسایدر های دارای دستگاه های ۳۲ بیتی قادر خواهند بود که با استفاده از این فایل ISO دستگاه خود را به روز رسانی کنند.

اگر شما برای دانلود این بیلد دچار مشکلی شدید، در ابتدا بررسی کنید که دستگاه شما در حال اجرای نسخه ی ۳۲ بیتی یا ۶۴ بیتی است.

آیا شما نیز برای دریافت این بیلد جدید با این مشکل رو به رو شده اید؟

منبع :

ONMSFT

2224 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
mamali008
پاسخ دهید پنجشنبه 14 بهمن 1395

۳۲ بیتی چیه فقط ۶۴ بیتی عشقه
خدا کنه باگ امینتی یا باگای دیگه نداشته باشه

javad
پاسخ دهید پنجشنبه 14 بهمن 1395

ویندوز و باگ چه حرفا علی الخصوص ویندوزفون😂

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,