Visual-studio-update-3

امروز آپدیت سوم برنامه ی ویژوال استادیو منتشر شد. اهداف اصلی این به روز رسانی ثبات، عملکرد و رفع اشکالات بوده است. اما با این حال طبق روال گذشته، ویژگی های جدیدی به برنامه اضافه شده است که در ادامه به آن ها می پردازیم. با وینفون همراه باشید.

ابزاری برای Apache Cordova:

این به روز رسانی شامل آپدیت های ۹ و ۱۰ TACO است که پلاگین هایی را به قسمت های Intune، امنیت اژور و حافظه ی SQLite اضافه می کند. همچنین توانایی اضافه کردن پلاگین از config designer به همراه نام پکیج npm یا ID فراهم شده است. همه ی این ها برای Cordova نیز پشتیبانی می شود.

دید برنامه ها و برنامه ی هاکی:

موارد اضافه شده به ابزار Developer Analytics Tools v7.0.1 دارای ابزاری تشخیص رویداد ها در پروژه های ASP.NET 5 RC1 و ASP.NET Core RC2 هستند. همچنین ابزار جستجو نیز بهبود یافته است. اگر فیلتر هایی مثل تاریخ و رویداد انتخاب شده را فعال کنید، خود جستجوگر به صورت خودکار رفرش می شود. و شما می توانید هر کدی که می خواهید را به این صورت پیدا کنید.

عیب یابی و امکانات آن (Debugging ):

به روز رسانی سوم RC ویژوال استادیو شامل ابزار هایی برای دیباگ و عیب یابی برنامه ها در سخت افزار های ویندوزی OneCore شامل هالولنز و دستگاه های اینترنت اشیا است. در حال حاضر وقتی که FASTLINK فعال باشد، در هنگام ویرایش C++ عملکرد بهتری را شاهد هستید. همچنین قسمت طراحی XAML UI نیز در قسمت عیب یابی بهبود هایی یافته است.

IDE ویژوال استادیو:

بازخورد های زیادی از طرف کاربران به مایکروسافت رسید، مبنی بر این که مشکلاتی در فعال سازی برنامه داشته اند و نمی توانستد IDE برنامه را قفل گشایی کنند. در این به روز رسانی دیگر شما نیازی به اتصال به سایت ویژوال استادیو برای فعال سازی برنامه ندارید. همچنین بهبود هایی در زمینه ی اتصال برنامه با آدرس های https به صورت امن انجام شده است. همچنین بهبود هایی در دسترسی به حساب و فعال سازی کد پروداکت شخصی صورت گرفته است.

C# / VB / Roslyn:

در این به روز رسانی شاهد بهبود هایی در عملکرد اجرای این زبان ها خواهید بود. مثل پیشنهاد یک راه حل هنگام وجود یک خطا در حین اجرای برنامه. سایر بهبود ها شامل موارد زیر هستند:

  • آنالیز اخطار ها در پس زمینه در زبان C# که این بهبود، مقدار قابل توجهی از حافظه ی رم را آزاد می کند.
  • پیدا کردن تمامی منابع مربوط به یک المان. شما می توانید با کلیک راست بر روی یک شی به تمام کد های مربوط به این شی دسترسی داشته باشید.
  • شما می توانید به برنامه اجازه دهید تا به شما منابع و کتابخانه های مورد نیاز، مثل منابع اسمبلی و پکیج های NuGet را پیشنهاد دهد. برای فعال کردن این ویژگی باید مسیر زیر را دنبال کنید.

Tools > Options > Text Editor > C# > Advanced > Using Directives

  • الان اگر عمل “fix all” را برای یک سند یا یک پروژه انجام دهید، یک نوار پیشرفت برای مشاهده ی جلو رفتن مراحل نمایش داده می شود.

سایر به روز رسانی ها:

این به روز رسانی شامل پیشرفت هایی در زمینه ی ساخت برنامه های یونیورسال است. ابزار معماری برنامه طی بازخورد هایی که فرستاده شده بود، پیشرفت هایی پیدا کرده است. ابزار هایی مثل Code Map , Layer Validation , UML Diagram به مجموعه اضافه شده است. در ویژوال C++ ابزار کامپایل، کتابخانه های C++ و C++ MDD به روز شده است.

منبع :

Microsoft MSDN Blog

238 پست
محمد مهدی هوشیار بخش
24mmhb@gmail.com
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
ຖ໐rt໐ຖ
پاسخ دهید چهارشنبه 18 خرداد 1395

همین دیشب ۳ گیگ از نسخه قبلی رو دانلود کردم
آخه این شانسه من دارم؟
حالا فایل ISO کی میاد؟
کرکش کی میاد؟
من فایل ISO اینترپرایز رو میخوام

    M. Hosein Najafi
    پاسخ دهید چهارشنبه 18 خرداد 1395

    دقیقا دقیقعا عین من 😂😂😂

javad
پاسخ دهید سه شنبه 24 خرداد 1395

این فایل ISO کی قراره بیاد؟
واینکه:
“دانلود فایل نصبی آفلاین به صورت ISO”
چه نسخه ای ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,