vudu-win10-lede-2با افزایش تعداد برنامه های منتشر شده در store ویندوز ۱۰ هر بار انتخاب تعدادی برنامه برای منتشر کردن با این عنوان مشکل تر می شود. به همین دلیل هر از چندگاهی ما لیست تعدادی از برنامه های مفید را انتخاب و برای شما معرفی می کنیم که ممکن است به تازگی در استور ارائه شده باشند یا خبر آنها اعلام شده باشد و یا حتی ممکن است یک برنامه قدیمی باشد که ما به تازگی قابلیت های آن را یافته ایم. در ادامه با وینفون همراه باشید.

۱.Car Scanner Pro

car-scanner-pro-win10-screenبرنامه Car Scanner Pro کامپیوتر، تبلت یا گوشی هوشمند شما را که مجهز به ویندوز ۱۰ است به یک ابزار تشخیص مشکلات خودرو تبدیل می کند. این برنامه برای انجام این کار به کمک اتصال به آداپتور مخصوص بلوتوث که به پورت در نظر گرفته شده در خودرو که برای عیب یابی است متصل می شود.

با استفاده از Car Scanner Pro می توانید گزارشات لحظه به لحظه ای از کارایی خودرو، مثل وضعیت متور، سنسور های خودرو، دما و موارد بسیاری از این دست دریافت کنید. همینطور شما قادر به شخصی سازی برنامه برای دریافت آمار هایی که برای شما مهم تر هستن نیز خواهید بود.

شما را قادر به دیدن کد های خطای منتشر شده توسط خودرو در هنگام تست متور می کند حتی آن کد هایی که مشاهده و تنظیم مجددشان توسط سازندگان خودرو مخفی شده است.

اگر شما مشکل زیادی هم با خودرو خود ندارید این برنامه به شما در فهم نحوه کارکرد داخلی خودرو و دریافت اطلاعات مفیدی از آن، قبل از مراجعه برای سرویس آن کمک می کند.

اگر چه برنامه با بیشتر آداپتور های بلوتوث کار می کند اما قبل از دریافت آن مطمئن شوید که اداپتور شما جز لیست آداپتور های ارائه شده توسط توسعه دهنده برنامه است.

این برنامه برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ و ویندوز ۱۰ موبایل منتشر شده است. کد QR آن در ادامه قرار گرفته و لینک دانلود آن از استور نیز در پایان مطلب اضافه شده است.

car-scanner-pro-qr


۲.VUDU Movies and TV

vudu-win10-screen VUDU در نیمه ماه سپتامبر برنامه رسمی خود را برای ویندوز ۱۰ منتشر و تمام امکانات خود را برای کاربران ویندوز در دسترس قرار داد. VUDU یک سرویس رایگان و آنلاین استریم ویدیو است که به شما اجازه خرید و کرایه فیلم ها و برنامه های تلویزیونی را می دهد. شما در VUDU مجموعه ای عظیم از فیلم های جدید، کلاسیک و تئاطر را دقیقاً بعد از انتشار آنها حتی زودتر از ارائه بر روی DVD خواهید داشت.

برنامه رسمی VUDU Movies and TV به شما امکان لاگین کردن و مدیریت برنامه ها و فیلم هایتان را هم می دهد. شما می توانید برنامه های مورد علاقه تان را به صورت آنلاین مشاهده و برای استفاده آفلاین دانلود کنید.

برنامه پخش کننده داخلی این برنامه قابلیت پخش به صورت کوچک شده و یا تمام صفحه با ارائه کیفیت های متنوع و قابل تنظیم را به کاربران تقدیم می کند. این برنامه جدید برای هر کاربران VUDU در ویندوز ۱۰ نیازی ضروری است.

در حال حاظر این برنامه تنها برای ویندوز ۱۰ دسکتاب در دسترس قرار گرفته است اما این به معنای ارائه نشدن آن در آینده برای ویندوز ۱۰ موبایل و اکس باکس نیست. لینک دانلود این برنامه از استور مایکروسافت در پایان مطلب برای دوستاران آن اضافه شده است.


۳. ۹Zen Store

۹zen-win10-screenاستور مایکروسافت یافتن آخرین برنامه ها و بازی های منتشر شده را بر اساس آخرین برنامه های نصب شده شما و تجربه بدست آمده خود از حساب شخصیتان ساده می سازد. اما زمانی که شما تنها می خواهید از جدید ترین انتشار های اخیر آگاه شوید استفاده از استور برای این منظور مقداری مشکل به نظر می رسد.

برنامه ۹Zen Store یک راه ثانویه برای جستجو استور مایکروسافت به شما بر اساس علایق و روش خاص شما ارائه می کند. ابتدا کشور خود را انتخاب کنید بعد هم با انتخاب برنامه یا بازی برای ویندوز ۱۰دسکتاپ یا موبایل نتایج را متمرکز تر کنید. شما همچنین قابلیت انتخاب گزینه های رایج استور اعم از New and Rising، Top Free، Best Rated و دیگر موارد را هم خواهید داشت.

توسعه دهندگان برنامه قسمتی به نام “Apps We Like” ارائه می کنند که تنها ویترینی برای بهترین برنامه هایی که استور پیشنهاد می کند نیست. تنها بر روی برنامه ای که بنظرتان جالب آمده است کلیک کنید تا مجموعه ای وسیع از توضیحات، اطلاعات، آخرین تغییرات و نظرات کاربران را در رابطه با آن را به شما ارائه کند. به شما همینطور قابلیت باز کردن برنامه در استور مایکروسافت را تنها با یک کلیک می دهد.

این برنامه به مقدار زیادی هم قابل شخصی سازی است برای هرچه بهتر کردن برنامه می توانید کاملآ مشخص کنید چه چیزی را به شما نشان داده و چه چیز را پنهان کند. از همه اینها مهم تر به شما فرصت های ویژه و فروش های فوق العاده برای خرید و دریافت برنامه ها را اطلاع می دهد و همینطور صف بدی برنامه ها برای دانلود نیز ار دیگر امکانات ان است.

اگر شما در پی یافتن راه بهتری برای جستجو استور و برنامه های جدید هستید ۹Zen Store برای شما ارائه گشته است. این برنامه به صورت رایگان و با چند خرید داخل برنامه ای منتشر شده است. در ادامه کد QR آن را برای شما و در پایان مطالب نیز لینک دانلود آن از استور قرار گرفته است.

۹zen-win10-qr


۴. Disko

disko-win10-screenهمه با پیام کاهش فضای هارد دیسک از سمت کامپیوترمان رو به رو شده ایم و همیشه دقیقاً نمی دانیم چه چیزهایی فضای هارد دیسک ما را اشغال کرده است. برنامه Disko دقیقاً برای چنین شرایطی طراحی شده است. در ویندوز ۱۰ دسکتاپ و موبایل با استفاده از Disko شما دقیقآ می توانید مشاهده کنید که در درایو ذخیره سازی اطلاعات شما چه مواردی گنجانده شده است.

به محض نصب آن Disko شروع به جستجو کردن سیستم شما برای یافتن عکس، ویدیو و موزیک ها می کند البته این برنامه کاربرد های فراوان دیگری نیز دارد. اگر گزینه Scan Folder option را انتخاب کنید می توانید مدیریت بیشتری در این بررسی های داشته باشید که یک پوشه یا حتی کل هارد دیسک شما را بدون توجه به نوع فایل جستجو کند و به این شکل یک تصویر واضح از اینکه محل ذخیره سازی شما توسط چه فایل های پر شده است می دهد.

شما می توانید از Disko برای بررسی و مشاهده زیر پوشه ها و پوشه های سیستمی استفاده کنید و حتی به شما امکان باز کردن این پوشه ها را در سیستم مدیریت فایل (File Explorer) معمول ویندوز و محتوای آنها را می دهد. و این خود یک راه برای یافتن پوشه های سیستمی که فایل های موقت و امثال آنها را در خود نگاه داری می کنند است. یاد آوری این نکته ضروری است که قبل از پاک کردن هر فایلی از کاربرد و وظیفه آن اطمینان حاصل کنید.

البته Disko برنامه ای نیست که همواره به آن نیازمند باشید اما همواره شرایط استفاده از آن برای هر کاربری می تواند ایجاد گردد. این برنامه هم اکنون برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ و موبایل در دسترس قرار گرفته است که ما در ادامه کد QR آن را برای شما قرار داده ایم و در پایان مطالب نیز لینک دریافت آن از استور قرار گرفته است.

disko-win10-qr


۱۰۰ Turns .5

۱۰۰-turns-win10-screenبازی Turns 100 از سری بازی های بی پایان برای ویندوز ۱۰ دسکتاپ، تبلت و موبایل است. شخصیت اصلی این بازی با چشمانی درشت، در کوره راهی که در پیش پای آن ساخته می شود و هر دفعه تغییر می کند به سرعت حرکت می کند. هر چقدر هم که بیشتر و بیشتر می دود رنگ پس زمینه تغییر کرده و قطعات با سرعت بیشتر ساخته می شوند.

هدف نهایی در این بازی دست یافتن به ۱۰۰ گردش در این حرکت بی پایان است. هدفی که بنظر ساده اما در عمل کاری بسیار مشکلی خواهد بود و هر چقدر که پیش می روید امکان خطا و شکست برای شما بیشتر خواهد شد.

مثل تمام بازی های بی پایان این بازی هم می تواند خسته کننده و تکراری شود اما بازی با آزاد سازی شخصیت های متنوع در ادامه بازی سعی در رفع این مشکل دارد. از دیگر موارد قابل ذکر این بازی شخصیت های کارتونی و مسطح، سرم گرم کننده و موسقی متن خوب این بازی است.

در حال حاظر این بازی در دسترس کاربران ویندوز ۱۰ دسکتاپ و موبایل قرار دارد. در ادامه کد QR بازی و همینطور لینک دانلود در پایان متن برای شما قرار گرفته است.

qr-100-turns


امید وارم که برنامه های معرفی شده در این بخش مورد توجه شما همراهان عزیز قرار گرفته باشد. با توجه به رایگان نبودن بعضی از برنامه ها و بازی معرفی شده می توانید در صورت تمایل برای خرید این عناوین از فروشگاه گیفت کارت های مایکروسافت در سایت وینفون استفاده کنید.

شما کدام بازی یا برنامه در استور مایکروسافت را لایق معرفی به دیگر کاربران می دانید؟

 

دانلود
اطلاعات
 • برنامه: Car Scanner Pro
 • منتشر کننده: 0vZ
 • حجم: 8.46 مگابایت
 • قیمت: $1.99
 • برنامه: VUDU Movies and TV
 • منتشر کننده: VUDU Inc
 • حجم: 8.33 مگابایت
 • قیمت: رایگان
 • برنامه: 9Zen Store
 • منتشر کننده: Inspizen Inc
 • حجم: 16.43 مگابایت
 • قیمت: رایگان
 • برنامه: Disko
 • منتشر کننده: Avanquest Apps
 • حجم: 6.94 مگابایت
 • قیمت: $9.99
 • عنوان: 100 Turns
 • منتشر کننده: Djinnworks GmbH
 • حجم: 103.06 مگابایت
 • قیمت: $0.99
94 پست
عرفان الهامی
مهندس فناوری اطلاعات، علاقه مند به دنیای تکنولوژی و کمپانی مایکروسافت! ، "آینده را تصور کن "
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
بررسی تخصصی سرفس آرک ماوس یکشنبه 8 مرداد 1396
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
آقاي محمد رضا
پاسخ دهید سه شنبه 13 مهر 1395

آخرشم نفهمیدیم حاظر درسته یا حاضر؟!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,