dream-machine-win10-ledeبا توجه به رشد سریع و بی توقف نرم‌افزارها در استور ویندوز ۱۰، اطلاع از عناوین جدید سخت‌تر از همیشه شده است. به همین دلیل ما سعی می‌کنیم نرم‌افزارهایی را که جالب به نظر می‌رسند را به شما معرفی کنیم. این نرم‌افزارها را ممکن است در اخبار به‌تازگی دیده باشید، ممکن است جدیداً وارد استور شده باشند یا ممکن نرم‌افزارهای قدیمی باشند که زیاد به آن‌ها پرداخته نشده باشد و ما آن‌ها را برای شما انتخاب کرده باشیم.

۱- Maps App Discovery

Maps-app-discovery-win10-screen
Map App Discovery یک نرم‌افزار شخص سوم است که از API های نقشه گوگل استفاده می‌کند. درنتیجه این نقشه بسیار شبیه به برنامه گوگل مپس است که در حال حاضر برای ویندوز ۱۰ در دسترس نیست. هر آدرسی را که بخواهید می‌توانید پیدا کنید و همچنین با استفاده از سرویس Location دستگاه شما محل فعلیتان را به شما می‌دهد. همچنین برای جست‌وجو می‌توانید از نام‌های تجاری، نشانی و یا هر نام رایج دیگری در نرم‌افزارهای نقشه استفاده نمایید. حتی می‌توانید دو مقصد را همزمان به نرم‌افزار داده و آن نیز برای شما مرحله‌به‌مرحله مسیریابی می‌کند. این اپلیکیشن توانایی نمایش نقشه را به‌صورت نمای جاده، نمای ماهواره و مخلوطی از هر دو دارا است. علاوه بر این می‌توانید با کشیدن انگشت یا موس آن را بزرگنمایی کنید.

آیکون آدمک را کشیده و بر روی هر نقطه از خیابانی که در نظر دارید قرار داده تا بتوانید نمای ۳۶۰ درجه خیابان را به‌صورتی که در یک ماشین در آنجا قرار دارید، مشاهده کنید. اگر بر روی یک ناحیه از نقشه کلیک کنید، می‌توانید وضعیت ترافیکی آن ناحیه، خطوط حمل‌ونقل عمومی و خطوط مخصوص دوچرخه‌سواری را نمایش می‌دهد. مکان‌هایی را می‌توانید در لیست موردعلاقه خود قرار داده تا بعداً به‌سادگی به آن‌ها دسترسی پیدا کنید.
این اپلیکیشن بسیار می‌تواند برای طرفداران گوگل مپس جذاب باشد. البته این نرم‌افزار تنها نسخه رایانه دارد و برای کاربران تلفن‌های همراه ویندوزی در دسترس نیست.

دریافت نرم‌افزار Map App Discovery از استور ویندوز

۲- ZENDESK.HELP

zendesk.help-win10-screen

ZENDESK.HELP یکی از بزرگ‌ترین اپلیکیشن های خرید بلیت در رایانه‌های رومیزی است. گرچه این شرکت یک نسخه از نرم‌افزار خود را برای ویندوزفون ۸.۱ توسعه داده ولی کماکان نسخه مخصوص ویندوز ۱۰ دسکتاپ را عرضه نکرده است. خوشبختانه یک کلاینت سوم شخص این امکان را به دارندگان رایانه‌های ویندوز ۱۰ داده است تا از امکان خرید بلیت برخوردار باشند. این نرم‌افزار ممکن است یک نسخه ساده از درگاه اینترنتی ZENDESK.HELP باشد اما تمامی امکانات آن را در اختیار شما قرار می‌دهد.

علا رغم تمامی مزایایی که این نرم‌افزار دارد، ولی هیچ‌کدام از ویژگی‌های ویندوز ۱۰ را به ارث نبرده است. بسیار عالی می‌شد اگر این اپلیکیشن از اعلانیه ها برای اعلام بلیت‌های جدید یا از کاشی زنده برای نمایش پیشنهادهای ویژه بهره می‌برد. البته این نرم‌افزار نیز تنها نسخه مخصوص رایانه دارد.

دریافت نرم افزار ZENDESK.HELP از استور ویندوز

۳- IMGUR4Windows

Imgur4Windows-win10-screen

 Imgur4Windows اپلیکیشنی است که به شما امکان دسترسی آنلاین به سایت اشتراک‌گذاری تصاویر را بر روی رایانه یا تلفن همراه می‌دهد. با استفاده از جست‌وجوی کلمات کلیدی یا لینک‌های دسته‌بندی‌شدۀ درون خود برنامه به کندوکاو تصاویر موردعلاقه خود بپردازید. با اشاره به هر تصویر، بزرگ‌شده و متن همراه آن به نمایش درمی‌آید. همچنین می‌توانید آن را در حافظه داخلی دستگاه خود ذخیره کرده یا پیوندِ مخصوص Imgur4Windows آن را در دیگر شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارید. این نرم‌افزار تمامی فرمت‌های تصویری ازجمله Gif را پشتیبانی کرده و همچنین می‌توانید تصاویر و گالری‌ها را در لیست موردعلاقه قرار داده تا بعداً به مشاهده آن‌ها بپردازید.

Imgur4Windows به شما اجازه می‌دهد تصاویر خودتان را ارسال کرده و همچنین به تصاویر ارسال‌شده امتیاز مثبت یا منفی داده و یا ابراز نظر در ارتباط با تصاویر ارسال‌شده توسط دیگر کاربران بپردازید. همچنین می‌توانید برای حساب کاربری خود تصویر پروفایل اختصاص دهید. علاوه بر این فضایی نیز برای اعلانیه ها و گفت‌وگو های شما در این نرم‌افزار اختصاص داده شده است. اپلیکیشن Imgur4Windows یکی از بهترین کلاینت‌ها موجود برای تصاویر در فضای اینترنت بوده و به خوبی نیز طراحی شده است.این نرم‌افزار هم از نسخه موبایل و هم نسخه رایانه برخوردار است.

دریافت نرم افزار Imgur4Windows از استور ویندوز

۴- ACAST

acast-win10-screenAcast سرویس بسیار محبوب برای دنبال کردن پادکست‌ها است. این شرکت به‌تازگی نسخه یونیورسال نرم‌افزار خود را توسعه داده است که عملکرد بسیار خوبی نیز دارد. این اپلیکیشن با طراحی و رابط کاربری بسیار عالی و زیبا، به شما اجازه می‌دهد که در میان پادکست‌ها بر اساس نام، سازنده و یا نام هر قسمت جست‌وجو کرده و آن‌ها را در علاقه‌مندی‌های خود قرار دهید. از این به بعد نرم‌افزار هر قسمت جدید از پادکست موردعلاقه شما را که عرضه شود به‌صورت خودکار به لیست اضافه خواهد کرد. همچنین شما می‌توانید از طریق موضوع و دسته‌بندی به پادکست‌ها دسترسی داشته باشید. یک پخش‌کننده داخلی، کار پخش ویدیوها و نمایش تصاویر پیوند شده به هر پادکست را بر عهده دارد که می‌تواند پخش، توقف و خاموش شدن طی زمان‌بندی را بر عهده بگیرد. با خاموش شدن طبق ساعت دیگر نیاز نیست نگران خواب رفتن خود در میان پخش پادکست باشید.

این اَپ قابلیت ذخیره پادکست‌ها را دارد تا بعداً بتوانید به‌صورت آفلاین به آن‌ها گوش دهید. همچنین با ویندوز ۱۰ بسیار خوب ادغام شده است و شما را از مزایای کاشی زنده، پشتیبانی کرتانا، توانایی ارسال اعلانیه و به اشتراک‌گذاری پادکست‌ها در دیگر نرم‌افزارها، بهره‌مند می‌سازد.
این اپلیکیشن برای تلفن‌های همراه و رایانه‌ها در دسترس است.

دریافت نرم افزار ACAST از استور ویندوز

۵- Dream Machine

dream-machine-win10-screenDream Machine یک بازی پازلی است که در آن شما باید یک روبات تنها را از کارخانه‌ای پرپیچ‌وخم عبور دهید. شما باید با تغییر در مسیر این ربات راه را برای او بیابید. اما این راه اصلاً صاف و هموار نیست. شما باید با جابجایی اهرم‌ها و صفحات راه را برای شخصیت داستان هموار نمایید. محیط Escher-esque مانند (اِشِر هنرمند آلمانی {۱۸۹۸-۱۹۷۲} که طرح‌هایی با استفاده از اجسام سه بعدی رسم می‌کرد و این طرح‌ها بسیار توهم‌زا و گمراه‌کننده بود) شما را وارد فضای وهم‌آلودی خواهد کرد که هرگز مشابه آن را در دنیای حقیقی تجربه نکرده‌اید. در این شرایط شما باید روبات را در سازه حرکت داده و راه عبوری را که به‌صورت فیزیکی قابل‌مشاهده نیست، بیابید. البته در پایان هرچند مرحله برای رسیدن به درجه‌ای بالاتر باید با یک غول روبه‌رو شوید.
بعد از پایان هر پازل شما یک چرخ‌دنده خواهید گرفت که به‌وسیله آن می‌توانید روبات را ارتقا دهید. بازی در عین چالشی بودن بسیار به آرامش اعصاب شما کمک می‌کند زیرا بدون تشویش می‌توانید از وقت خود برای عبور از مراحل استفاده نمایید. همچنین همیشه می‌توانید مراحل قبلی را مجدداً بازی کرده تا با حل آن‌ها در زمان سریع‌تر، چرخ‌دنده‌های بیشتری دریافت کنید.
این بازی نیز برای موبایل‌ها و رایانه‌های ویندوزی در دسترس است.

دریافت بازی Dream Machine از استور ویندوز

منبع :

WINDOWS CENTRAL

306 پست
حسین محمدزاده
لیسانس مدیریت. (تکنولوژی دوست داشتنی ترین چیز در دنیا است)
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
Navid 021
پاسخ دهید شنبه 25 تیر 1395

وینفون فوتکاردیا رو پوشش بده
اومده

ciscolight80
پاسخ دهید شنبه 25 تیر 1395

Dreams machine مجانی نیست عزیز من

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,