آمار های جدید نشان از افزایش علاقه گیمرها به ویندزو ۱۰ دارد. علیرغم کاهش کوچکی از این آمار در ماه مارس حدود ۵۰ درصد از گیمر ها به ویندوز ۱۰ کوچ کرده اند.

ویندوز ۱۰ در به روز رسانی های اخیر خصوصا به روز رسانی بعدی کریترز بهبودهایی در قسمت گیمینگ به خود دیده است. همین امر باعث شده تا کاربرانی که علاقه مند به بازی هستند از ویندوز ۱۰ استفاه کنند که نتیجه آن افزایش آمار استفاده کلی از این سیستم عامل می شود.

بر اساس  آمار سخت افزار استیم برای ماه مارس، ویندوز ۱۰ نسخه ۶۴ بیتی با ۲.۴۴ درصد افزایش اکنون ۵۰.۱۵ درصد از کل را به خود اختصاص داده و این در حالی است که نسخه ۳۲ بیتی با کاهشی ۰.۰۱ درصدی اکنون سهم آن به ۱.۰۵ درصد رسیده است. مجموع این آمار رقم ۵۱.۲ درصد برای گیمرهایی است که از ویندوز ۱۰ استفاده می کنند.

در همین موضوع، ویندوز ۸.۱ نسخه ۶۴ بیتی ۰.۰۳ درصد افزایش و نسخه ۳۲ بیتی نیز ۰.۰۳ درصد کاهش داشته که سهم آن تغییری نکرده است. ویندوز ۷ نیز ۳۴.۷۴ درصد از این سهم را در اختیاز دارد که در ماه گذشته ۲.۰۷ درصد کاهش داشته است.

در مورد سیستم های عامل دیگر باید گفت که سهم مک سیرا ۰.۴۰ درصد افزایش داشته و باقی نسخه های مک با کاهش ۰.۰۶ درصدی همرا بوده است. لینوکس و باقی سیستم های عامل دیگر نیز ۰.۰۲ درصد رشد داشته اند.

منبع :

MSPU

300 پست
آرش ابراهیم زاده
او کارشناسی مترجمی زبان را از دانشگاه آزاد دریافت کرده است. به موسیقی و ادبیات علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف نوازدگی گیتار و ثبت ایده های نو کند. آرش اکنون نویسنده وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
sina h
پاسخ دهید دوشنبه 14 فروردین 1396

با سلام. سایت mspoweruser یه خبر گذاشته بود از اینکه صفحه فیس بوک ماکروسافت مشخصات گوشی خفن ویندوزی رو گذاشته بود ولی ماکروسافت سریع برشداشته بود. پیگیری کنین ببین چی بوده
با تشکر

h
پاسخ دهید دوشنبه 14 فروردین 1396

منم خوندم یعنی واقعیت داره افسانه سورفیس فون؟

hossein
پاسخ دهید دوشنبه 14 فروردین 1396

خخخخخخخخخخخخخخ دروغ آپریل بوده دیگه
شایدم دروغ سیزده خودمون بوده خخخخخخخخخخخخخ

توجه نکنید

    Sina h
    پاسخ دهید دوشنبه 14 فروردین 1396

    فکر نکنم دروغ ۱۳ باشه. اخه هم از نظر زمانی ربطی به دروغ آپریل نداشت
    دوما اگه دروغ اپریل بود این جوری بیانش نمیکردن. میگفتن ماکروسافت همچین گوشی رو معرفی کرد.
    نه اینکه اینجوری.

h
پاسخ دهید دوشنبه 14 فروردین 1396

شاید دروغ باشه ما هم واسه همین پرسیدیم اگه کسی اطلاع داره بگه . ولی این سایت هم ندیدم خبر دروغ بزاره و اشاره ای هم به شایعه نکرده

micpet
پاسخ دهید دوشنبه 14 فروردین 1396

مدیران سایت این جدول رو منتشر کنین تا کاربران ویندوز از سردرگمی در مورد سرنوشت نقشه های ایران در بیان، این جدول رو همین ۱۰ دقیقه پیش پیدا کردم جالبه
https://msdn.microsoft.com/en-us/library/dd435699.aspx

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,