Windows 10 devices

مایکروسافت به سختی در تلاش بود که کاربران ویندوز ۱۰ را مجاب کند تا به روز رسانی سالگرد را بر روی دستگاه های خود نصب کنند و هر بار با روش های گوناگون، از جمله  نشان دادن قابلیت های جدید این موضوع را یادآوری می کرد و اکنون به نظر می رسد که تمامی این تلاش ها در نهایت نتیجه بخش بوده است. AdDuplex به تازگی جدیدترین گزارش آمار مربوط به دستگاه های ویندوزی در ماه فوریه را منتشر کرده است که برای مایکروسافت خبر های خوبی دارد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

۹-out-of-10-windows-10-pcs-now-running-version-1607-513180-3

آمار جدید این موسسه نشان می دهد که در حال حاضر ۹۰.۳ درصد از تمام کامپیوتر های دسکتاپ ویندوز ۱۰ جهان در حال اجرای به روز رسانی سالگرد، که جدیدترین نسخه ی ارائه شده ی این سیستم عامل برای کاربران عمومی است، هستند. این ارقام نشان دهنده ی یک رشد ۴ درصدی نسبت به آمار ماه دسامبر AdDuplex می باشد که پیشرفت خوبی برای این نسخه به حساب می آید.

نسخه ی ۱۵۱۱ ویندوز ۱۰ (به روز رسانی نوامبر) بر روی ۷ درصد از رایانه های شخصی ویندوز ۱۰ در حال اجراست، در حالی که نسخه ی اصلی و ابتدایی ویندوز ۱۰ تنها بر روی ۲.۱ درصد از سیستم ها قرار گرفته است.

در حالی که سوق دادن تمام کاربران به نسخه ی جدید سیستم عامل یک دستاورد بسیار بزرگ برای مایکروسافت محسوب می شود، ولی لازم به ذکر است که تولید کنندگان نیز نقش کلیدی در این زمینه داشته اند، زیرا آن ها نیز با ارائه ی دستگاه های ویندوز ۱۰ جدید خود که بسیاری از آن ها در حال اجرای به روز رسانی سالگرد هستند کمک بزرگی کرده اند.

۹-out-of-10-windows-10-pcs-now-running-version-1607-513180-2

با توجه به گزارش AdDuplex، در حال حاضر کمپانی HP با ۲۳.۸ درصد تولید کننده ی شماره یک کامپیوتر ها است، در حالی که مقام دوم این لیست با ۱۳.۸ درصد سهم در اختیار کمپانی دل قرار دارد. لنوو و ایسوس به ترتیب با ۱۲ و ۱۰.۱ درصد سهم در جایگاه های بعدی قرار گرفته اند، در حالی که مایکروسافت تنها با ۲.۵ درصد با فاصله ای زیاد در پشت سر آن ها قرار دارد.

مایکروسافت همچنین در حال آماده شدن برای انتشار یک به روز رسانی جدید به نام کریترز برای ویندوز ۱۰ می باشد، که در حال حاضر در مرحله ی پیش نمایش قرار دارد و با کمک اینسایدر ها مراحل آزمایش را پشت سر می گذارد. در حال حاضر مرحله ی اضافه کردن ویژگی های جدید به به روز رسانی کریترز به پایان رسیده است، به این معنی که دیگر هیچ ویژگی های جدیدی به آن اضافه نخواهد شد، بنابراین مایکروسافت با تمام سرعت در حال کار بر روی رفع اشکالات و بهبود عملکرد آن است.

این شرکت اعلام کرده است که قصد دارد به روز رسانی کریترز را در بهار ۲۰۱۶ متشر کند، اما با توجه به اطلاعات منتشر شده از سوی برخی افراد نزدیک، این شرکت به احتمال زیاد این به روز رسانی جدید را در ماه آوریل به صورت عمومی عرضه خواهد کرد.

نظر شما در مورد این آمار جدید چیست؟

منبع :

SOFTPEDIA

2236 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,