sugar-and-cup-coverفیزیک از جمله دروسی است که خیلی ها خاطر خوشی از آن ندارند و شاید یادآور طعمی تلخ برای آن ها باشد. امروز می خواهیم بازی یونیورسال Sugar and Cup را به شما همراهان معرفی کنیم، طعمی شیرین و شکری از فیزیک.

بازی Sugar and Cup یک بازی یونیورسال است که برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر و موبایل توسعه یافته است. اساس بازی بدین منوال است که شما باید مقداری شکر را در مجموعه ای از فنجان های چای سرازیر کنید. در راه ریخته شدن شکر به فنجان سدها و موانعی است و اینجاست که شما باید با بهره گیری از اصول فیزیک و خلاقیت خود شکر را به فنجان منتقل کنید.

Sugar and Cup یک پازل سرگرم کننده است که مهارت شما را در برنامه ریزی، سرعت، و واکنش و زمان بندی به چالش می کشد. این بازی به صورت رایگان برای ویندوز ۱۰ کامپیوتر و موبایل عرضه شده است که می تواند اوقات خالی شما را شیرین کند.sugar-cup-menuمنوی ابتدایی بازی گزینه های پایه ای مثل تنظیمات، و دیگر بازی های توسعه دهنده را شامل می شود. بازی در مجموع شامل ۱۶ معماست که در تمامی آن ها باید فنجان چای را با شکر پر کنید، مراحل ابتدایی بازی ساده هستند و به نوعی در حکم آموزش بازی هستند اما رفته رفته بازی سخت و سخت تر می شود.

چیدمان اجزاء در هر معما بدین گونه است که شکر پاش در بالای صفحه جای گرفته و فنجان های چای بر روی طبقات  متفاوتی قرار دارند، برای انتقال شکر به فنجان های مورد نظر بایستی خطی را از شکرپاش تا فنجان مورد نظر رسم کنید.sugar-cup-lineبه محض شروع بازی شکر پاش شروع به ریختن شکر می کند، و شما بایستی به سرعت با کشیدن خط آن ها را هدایت کنید. نکته دیگر آنکه با شروع هر مرحله نمی توان بازی را متوقف کرد تا چیدمان کلی را با خیال آسوده در نظر گرفت و بعد شروع به ریختن شکر کرد، این مسئله بازی را سخت تر کرده است.

sugar-cup-tutorialشاید اساس بازی در ظاهر ساده برسد، اما باید توجه داشت رنگ شکری که قرار است به یک فنجان منتقل شود بایستی با رنگ آن فنجان تطابق داشته باشد. درگاه هایی در بازی تعبیه شده که با گذر شکر از آن ها رنگ شکر تغییر می کند، برای مثال فنجان آبی به شکر آبی رنگ نیاز دارد که بدین منظور بایستی شکر از درگاه آبی عبور کرده و تغییر رنگ دهد.sugar-cup-portalsبه طور خلاصه می توان به ویژگی های زیر در مورد این بازی اشاره کرد:

  • گرافیک جذاب و محیطی رنگارنگ
  • یونیورسال بودن
  • ۱۶ مرحله چالش برانگیز
  • رایگان بودن

امیدوارم این بازی را بر روی موبایل و یا کامپیوتر خود نصب کرده و تجارب خود را با ما مطرح کنید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 21-77 مگابایت
  • منتشر کننده : ViMAP Services Pvt Ltd
  • پشتیبانی از رم 512 : خیر
  • نسخه ی تحت اندروید : خیر
  • نسخه ی تحت iOS : خیر
منبع : وینفون
428 پست
محسن توکلی
گویند کامپیوتر همه جوره خوش است،نه خیر عزیز فقط سرفس خوش است!
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
MRG
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

سلام ببخشید یه پیشنهاد داشتم،توی اون عکسی که اول پست گذاشتین و نوشته یونیورسال،به نظر من دیگه پشتیبانی لز رم ۵۱۲ رو ننویسید چون وین ده هم رسمیش برای رم ۵۱۲نیومده و عملا دیگه رم ۵۱۲ ساپورت نمیشه بهتر بنویسید رو ۱ gb

سالار
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۴ آبان ۱۳۹۵

ولی فکر کنم هنوز عده ای هستند که نسخه غیر رسمی وندوز ده را روی لومیای با رم ۵۱۲ نصب کردند
این قسمت مخصوص اون افراده

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام