OneNote_UI_900x530

امروز با یکی دیگر از مطالبی که از سوی کاربران وینفون تهیه شده است در خدمت شما خواهیم بود. در این مطلب می خواهیم با برنامه یونیورسال وان نوت در ویندوز ۱۰ آشنا شویم و ویژگی ها و کاربرد های آن را بهتر بشناسیم. همانطور که می دانید برنامه های یونیورسال یکی از اهداف بزرگ مایکروسافت برای هر چه بهتر کردن وضعیت برنامه های سیستم عامل ویندوز ۱۰ می باشد. در ادامه نگاهی خواهیم داشت به برنامه یونیورسال وان نوت در ویندوز ۱۰ و ویندوز ۱۰ موبایل.

شاید یکی از مشکلات دائمی یک نویسنده و طراح، نوشتن و ثبت ایده های خلق الساعه باشد. گوشی موبایل به عنوان یک گجت همیشه همراه، وسیله ی خوبی برای ثبت این ایده ها به نظر می رسد، اما آیا برنامه ی مناسبی برای این کار طراحی شده است؟ وان نوت پاسخ مایکروسافت به این نیاز است. تا پیش از وان نوت، نبود یک نرم افزار ایده پردازی و نوت برداری در مجموعه برنامه های آفیس حس می شد. پیش از آن، کاربران برای ثبت ایده ها و نوشتن جملات و حتی یادداشت های کوتاه مجبور به باز کردن یک فایل ورد بودند تا با نگارش متن و قرار دادن تصاویر، طرح کلی ایده ای که به ذهنشان رسیده بود را اجرایی کنند. اما وان نوت، جدای از تمام تعاریفی که از آن می شود یک محصول انقلابی خلاقانه برای تولید محتوا می باشد. اگرچه نمی توان محتوایی را که در وان نوت تولید می شود نوعی محصول نهایی شمرد، اما شگفتی بزرگ اینجاست که شما در وان نوت می توانید از نوشته های ساده ی روزمره، تا ایده پردازی های ناب سفر به مریخ را ثبت کنید. این گستره ی وسیع دسترسی، فقط در این برنامه ممکن است.

پیش از هر چیز، باید یک تصور جامع از این برنامه را داشته باشیم. تصور کنید که یک کاغذ در ابعاد بی نهایت دارید و می توانید روی آن هر چیزی اعم از ویدئو، تصویر، موسیقی، نوشته، چک لیست و فایل را قرار دهید و یا حتی روی آن نقاشی کنید. این کاغذ بی نهایت در بی نهایت فقط یک صفحه وان نوت است که دقیقاً پس از ثبت هر حرف یا خط یا نوشته یا ستون و یا هر چیز دیگری در فضای ابری شما ذخیره می شود. این ذخیره سازی آنقدر سریع است که حتی اگر یک اتفاق باعث نابودی گوشی شما شد، بازهم به آخرین کلمات دسترسی داشته باشید. در نگاه اول شاید وان نت فقط برای ثبت دست نوشته ها کاربرد داشته باشد، اما در واقع بیشتر به عنوان بستری برای ثبت خلاقیت های شما طراحی شده.

مانند همه ی برنامه های ابری، اطلاعات شما در وان نوت، بر روی وان درایو ذخیره می شود. اگر چه شما به صورت مستقیم به این اطلاعات دسترسی ندارید، اما می توانید همه ی این ها را در وان نوت پیاده کنید یا به دانلود آن ها بپردازید.

۲ [۱۲۹۵۳۰]

برنامه از سه بخش کلی تشکیل شده است. نوت بوک ها، همان دفاتر شما هستند. جایی که شما بسته به موضوع خاص، اطلاعات خود را طبقه بندی می کنید. درست به مانند فعالیت های مدرسه که برای هر درس بخصوص یک دفتر مخصوص وجود داشت، نوت بوک ها در واقع همان دفاتر هستند. بعد از آن قسمت ها که فصل بندی های هر دفتر هستند و بخش سوم، صفحات بی نهایت در بی نهایت است که روی آن ها هر گونه متن و فایلی قرار می گیرد.

۳ [۱۲۹۵۳۲]۴ [۱۲۹۵۳۱]

قدم اول برای شروع به کار، وارد شدن به حساب مایکروسافت است. پس از ورود به حساب کاربری مایکروسافت در بخش تنظیمات، اولین دفتر برای شما گشوده می شود و این دفتر شامل توضیحات و بخش های غیر اصلی و ساده است، به مانند طراحی و آماده سازی یک لیست خرید یا لیست وظایف و کار ها.

شما می توانید بخش ها را در زیر مجموعه ی هر دفتر تولید کنید و برای هر صفحه از این بخش ها، یک عنوان بنویسید. این اقدام در هر جایی از برنامه ممکن است و فقط کافی است علامت بعلاوه (+) را لمس کنید. حتی اگر در یک صفحه مشغول نوشتن یک متن باشید و ایده ی تازه ای به ذهن شما برسد، تنها کافی است که بعلاوه را لمس کنید تا یک صفحه ی جدید بصورت آنی برای شما خلق شود، همین طور می توانید با لمس منوی همبرگری به یک دفتر دیگر وارد شوید و یا یک دفتر تازه را باز کنید. درست به مانند این که در مدرسه از یک کلاس به یک کلاس دیگر رفته اید.

۵ [۱۲۹۵۳۸]۶ [۱۲۹۵۳۹]

اما چه چیزی وان نوت را از یک برنامه ی نوشت افزار ساده به یک فضای فوق العاده از ناب ترین ایده های خلاقانه بدل می کند؟ شاید word! نوار ابزار برنامه ورد در برنامه ی وان نت نیز وجود دارد و می توانید با استفاده از آن، متن ها و یا جداول خود را شخصی سازی کنید، به آنها رنگ و لعاب بدهید و هر چیزی را که می خواهید در یک قالب آشنا به آنها اضافه کنید. این هارمونی مناسب که در اختیار شما قرار گرفته، در واقع بخشی از کالبد یکپارچه ی برنامه های آفیس است که رد پای آن ها در همه ی این نرم افزار ها دیده می شود. یعنی نوار ابزار وان نت، درست مانند همان چیزی است که در برنامه های ورد، ایمیل و یا حتی اکسل مشاهده خواهید کرد.

۷ [۱۲۹۵۴۰]

شما از طریق این نوار ابزار می توانید قلم ها را انتخاب کنید، به مرتب کردن متن بپردازید و یا رنگ و اندازه قلم موی نقاشی خود را انتخاب کنید. برنامه وان نوت را نمی توان یک برنامه صد در صد یونیورسال دانست. خیلی از ویژگی های جذاب وان نت که در نسخه ی دسکتاپ دیده می شود در نسخه موبایل حضور ندارند. شما نمی توانید قلم مورد نظر خود را در نسخه موبایل انتخاب کنید و یا نمی توانید اندازه نوشته ها را تغییر دهید، و در عین حال بسیاری از بخش های برنامه برای استفاده حرفه ای طراحی نشده اند. مثلاً جدول ها فقط برای نوت برداری های ساده طراحی شده اند و تنها می توان سر فصل های کلی را در آن ها ذکر کرد و باید سطح توقع خود را در کار با آن ها کمی پایین بیاورید.

یکی از بهترین ویژگی های برنامه ی وان نوت، ادغام آن با برنامه آفیس لنز می باشد. همه ی اسناد آماده شده در آفیس لنز (چه اسکن مدارک و برگه های کاغذ و چه عکس های گرفته شده از نوت نویسی های استاد در کلاس دانشگاه) همه به صورت خودکار در وان نوت ذخیره می شوند. شما می توانید برای این بخش، در وان نوت یک بخش باز کنید (مثلا حل تمرین درس ریاضی تخصصی) و عکس هایی که با گوشی از تخته سیاه گرفته اید را در آن بخش ذخیره کنید. همین طور می توانید روی عکس ها شکل بکشید، بخش هایی را به نوت ها اضافه کنید و یا به صورت پاورقی یادداشت بنویسد. همین طور می توانید صدای ضبط شده ی استاد را به عنوان یک ضمیمه در کنار عکس قرار دهید.

۸ [۱۲۹۵۳۳]

۹ [۱۲۹۵۳۴]

۱۰ [۱۲۹۵۳۵]

در آخر می توانید بخشی از محتوای تولیدی یا یک صفحه ی خاص را چاپ کنید. در زیر منوی همبرگری، کلید چاپ قرار دارد، که با لمس آن به صفحه ی تنظیمات چاپ (که دقیقا مشابه صفحه ی تنظیمات چاپ در ویندوز ۱۰ دسکتاپ می باشد) هدایت می شوید. سپس فایل آماده ی چاپ با توجه به فرمت انتخابی در گوشی ذخیره می شود و یا می توانید به صورت بی سیم آن را چاپ کنید.

۱۱ [۱۲۹۵۳۶]۱۲ [۱۲۹۵۳۷]

به تمام این امکانات و ویژگی ها، می توان کار کردن بر روی یک سند و یا نوشته به صورت گروهی را اضافه کرد. می توانید حل تمرین کلاس فیزیک را به اشتراک بگذارید و یا با دوستان خود به صورت هم زمان (این ویژگی در وان نوت نسخه ۲۰۱۶ تعبیه شده است) روی یک تمرین کار کنید. یا اسکیس یک مجتمع آپارتمانی را به صورت اشتراکی طراحی کنید. خطوط راندو را شما عهده دار شوید و رنگ آمیزی را به دوستان خود بسپارید.

با همه ی این ویژگی ها، برنامه وان نوت خالی از اشکال نیست. کار کردن با نوشته ها بصورت لمسی در هر دو نسخه سخت می باشد. برنامه قادر نیست که صفحه نمایش را با نوشته ی شما هماهنگ کند تا این که تمام متن در صفحه به نمایش گذاشته شود، اما در تشخیص محل نشانگر هوشمندانه عمل می کند. با این وجود، مواردی مانند زوم کردن روی نوشته، انتخاب یک کلمه در یک متن و تلاش برای تغییر اندازه ی یک عکس، دشوار می باشد و ممکن است که شما را ناراحت کند.

با توجه به تمام موارد ذکر شده، می توان گفت که برنامه ی وان نت با فاصله ی زیاد از رقبا، در صدر بهترین برنامه های ایده پردازی قرار می گیرد.

این مطلب توسط کاربر عزیز، جناب آقای امیر حافظی نگارش و برای ما ارسال شده است. ضمن تشکر ویژه از ایشان، از شما می خواهیم که نظر خود را در رابطه با این مطلب با ما در میان بگذارید.

منبع : وینفون
930 پست
حسین مظفروندی
.:: عاشق خدا ::.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Sina
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

دوستان اینسایدری که ویندوز ده موبایل رو گوشیشون دارن :
یه فیدبک در رابطه با بهتر کردن دلیوری رپورت دادم تو این دو هفته تا الان ۱۵۰۰ تا وت خورده به لطف اینسایدرها. شمام زحمت بکشین تو گوشیتون اپلیکیشن windows feedback رو باز کنین فیدبک منو پیدا کنین بش رای بدین. مگه همینو نمی خواستین ؟ عکسشو اون زیر گذاشتم :
http://8pic.ir/images/xccjxkaff1p5kjaq3htd.png
عکسه مال چند روز پیشه
سپاس از همگی

  جواد رنجبر
  💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  دمت گرم

   Sina
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

   خواهش می کنم عزیز. بعد میدونی کجاش جالبه ؟ 😀
   اونجاش که این آقایون اینسایدر میان اینجا غر میزنن که دلیوری رپورت ویندوزفون فلانه چنانه خاک تو سر مایکی بعد نرفتن یه فیدبک بدن بگن این دلیوری رپورت رو بهترش کنین !!! یکم زحمت به خودتون بدین فقط مصرف کننده نباشین چارتا ایده بدین فیدبک بدین البته انگلیسی. یوقت اشتباه برداشت نکنین منظورم همتون نیستا . میدونم خیلیاتون اینکارو انجام میدین. منظورم بعضیاس !!

  خلیل دشتی
  💔 3 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  سینا جان من مخالف تیکم. ی علتش اینه گاهی شما اس ارسال میکنید طرف گوشیش خاموشه خبر دار نمیشید اس کی به دستش رسیده یا همش باید بری پیامو باز کنی ببینی تیک دار شده یا نه.
  دوم اینه گاهی شما ی اس ارسال میکنید و میخواین همون لحظه پیامو حذف کنید بعدش خبر دار نمیشین تیک خورده یا نه.

  درسته؟

   فرهاد
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

   خوب شما راه بهترشو بگو الان که نمیتونی بفهمی مال کدوم مسیجه اصلا

   Sina
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

   درسته پس یه پیشنهاد بهتر درین رابطه بدین. البته من توی فیدبکم بیشتر تاکیدم روی بهتر کردن دلیوری رپورت بود تا اجرا کردن اون شیوه پیشنهادی من.
   برید پیشنهاد بدید اگه خوب بود همه بش رای میدن.

   ali7gh
   💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

   چطوره نظر هر دو تا تون باشه؟؟
   یعنی تو تنظیمات پیامها بشه تنظیم کرد که برای دلیوری ریپورت نوتیفیکیشن بیاد یا نه فقط تیک بخوره

بهزاد
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

برنامه وان نوت مخصوص ویندوز ۸ (برنامه موجود در استور، نه وان نوت موجود در آفیس ۲۰۱۳) اپ بسیار بهتری بود تا این اپ یونیورسال. مثلا دارای منوی شناور قلم بود، در کل هم آپشن های بیشتر و باگ های کمتری داشت. من نمی دونم چطور مایکروسافت که برای اپلیکیشن های اندروید و iOS تبدیل به اپ یونیورسال گذاشته چرا برای اپلیکیشن های خود ویندوز این کار رو انجام نداده (و نمی ده)؟ خوب همون رو توسعه می دادی خیلی بهتر بود که بیای حالا از صفر یه اپلیکیشن بی امکانات و باگ دار درست کنی که!

  امیر حافظی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  ایرادی که من به این برنامه وارد می دونم همینه. مثلا این برنامه خیلی از مواقع کرش می کنه. در عین حال من منوی شناور و دایره ای اون برنامه رو بیشتر می پسندیدم و کار کردن باهش ساده تر بود. چون تعاملی هم بود.
  اگر بخوام صادق باشم، باید بگم که فقط شکل دسته بندی ها و کار با نوت بوک ها در این نسخه بهتر شده.

   علی محمدی کرد
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

   اقای حافظی بهتون تبریک میگم واسه مطلبی که فرستادین. اعتراف میکنم که بعضی از قابلیت هارو تو این متن یاد گرفتم.
   با توجه به امار منفی ها، بدون تاثیری بر شما بازم به راهت ادامه میدی، من از ادمای سرسخت خوشم میاد.
   میخواستم به شما و جواد جان پیشنهاد کنم که چرا عضو سایت و نویسنده نمی شید؟
   خودمم بفکر بودم در مورد سخت افزار نویسنده شم ولی خیلی وقت ندارم البته سایت خودمون در اولویته که به حاله خودش رها شده.

   بعضی وقتها تو ذهنم به شما و بعضیها شک میکنم که از نویسندهای سایت نباشند و به اسم کاربران کامنت بزارن، واقعاً ببخشید!
   جا داره از زحمات اقای گلشن و سایرین تشکر کنم
   دوست دارم این اخرین مطلبت نباشه.
   حرف اخر:اگه شما و اقای رنجبر و چند نفر دیگه تو این سایت نبودید خیلی کمتر کامنت میزاشتم و دفعات بازدیدم کمتر میشد.

    جواد رنجبر
    💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

    علی جان شما به ما لطف داری،من خودم هم بشدت علاقه مندم اما نمیدونم چطور باید نویسندگی سایت رو انجام بدم،بهر حال ممنونم که من حقیرو انقد بزرگ جلوه دادی

     علی محمدی کرد
     💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

     نفرمایید شما عزیز این سایت هستید.
     بیش از همه اینجا حضور دارید و فعالترید
     از اقا سینا بخاطر تلاش برای بهبود عملکرد ویندوز
     ۱۰ تشکر و خسته نباشید میگم.
     دوستان اینو بدونید اگه فیدبک بدرد نخوری میفرستاد ۱۵۰۰بار مورد تایید واقع نمیشد.
     من شما چند نفر رو شاگرد اول سایت میدونم!

     Sina
     💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

     لطف دارید علی جان. بزرگی خودتونو میرسونید.

elano
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

جناب آقای حافظی من امروز بعد از مدتها وارد حساب کاربریم شدم (که به دلیل مشکلات زیاد سایت بی استفاده هست) فقط به این دلیل که از زحمت شما برای جمع آوری و نوشتن این مطلب تشکر کنم ، مدتهاست که میبینم شما نقد هایی رو در مورد سیستم عامل و گوشی های مایکروسافت دارین که میتونم بگم خیلی هاش منطقی هست و قابل بحث ولی خب بعضیاش هم سلیقه ای و نظر شخص … بعضی دوستان نظرات شمارو بر نمیتابن (که خب به دلیل عشق و علاقه ی ما به ویندوزفون هست و صد البته علاقه ممکنه دیواری رو به وجود بیاره که باعث ندیدن کاستی ها بشه) و بعضا بی احترامی میکنن که درست نیست ، بعضی دوستان ولی در نهایت آرامش و متانت با شما بحث میکنن ، من به شخصه از حضور شما خوشحالم چون هیچ داستانی بی نقد به سر انجام خوب نمیرسه و از دوستان خوبم در وینفون خواهشمندم که بدون ناراحتی و با منطق با شما بحث کنن ، در آخر از دوست خوبم علی گلشن تشکر میکنم که هنوزم با مطلبهای خوبش منو به وجد میاره … دوستداره همه ی ویندوزفونی ها و منتقدین با منطق (محمدرضا احمدی)

  علی گلشن
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  ممنونم آقا محمد رضای عزیز، شما همیشه به بنده لطف داشتین و دارین. شکسته نفسی می فرمایید، امیدوارم که همینطور بوده باشه. ما هم خیلی خوشحالیم که برای عزیزانی مثل شما فعالیت می کنیم.

   elano
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

   علی جان یه تشکر خشک و خالی از شما و بقیه برو بچه های وینفون کمترین کاری هست که میشه انجام داد … باعث افتخاره که در کنار شما و کاربران خوب وینفون هستم … به امید روزهای طلایی سیستم عامل و سایت محبوبم.

    امیر حافظی
    💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

    اول از همه بابت کلمات قشنگی که نوشته بودی تشکر میکنم. دوم از رفقای خوبم توی تحریریه ی وینفون تشکر میکنم که فکر می کنم آهسته آهسته به دو سالگی نزدیک میشه.
    سوم اینکه اگر بازهم این افتخار نسیب بنده بشه، بعد از عرضه ی ال کاپیتان، یه مقایسه ی مفصل بین سیستم عامل مک و ویندوز ۱۰ رو براتون اینجا آماده میکنم. جدیدا در یکی از سایت های ایرانی یک مقایسه ی جانبدارانه دیدم که بر من واجب شد در این مورد هم بنویسم و یک مقایسه ی مناسب بین این دو سیستم عامل ترتیب بدم.
    به امید بهروزی همه ی هموطنان گلم

faceless void
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

امیر حافظی شیطونه میگه نقدت کنم 😀

  امیر حافظی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  من در خدمتم عزیزم

خلیل دشتی
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

دمتون گرم وینفونیا که همه مثه داداش هم هستیم. خداییش هیچ سایتی ندیدم که وینفونیا به هم کمک نکنند. همبستگی شما عشق است.با کمترین امکانات محکم دست در دست هم . 😘

خلیل دشتی
💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

تو قسمت پرسش و پاسخ تا یکی مشکل براش پیش میاد بقیه تمام تلاششون رو میکنند تا مشکل داداششون حل بشه.

من شخصا وقتی یکی گوشی وینفونیش مشکل دار میشه واقعا ناراحت میشم و دوست دارم تمام راه حل ها رو براش بگم تا مشکلش حل بشه. 💕

  جواد رنجبر
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  دم همتون گرم و تشکر بابت زحمتای با ارزشتون بچه های وینفونی.

mahmod
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

دوستان تلگرام مشکل داره؟

  جواد رنجبر
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  چطور مگه؟؟

نوید
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

سلام
مطلب خدبی بود فقط میشه توضیح بدین چتور باید یک نوت بوک رو پاک کرد!؟
و اینکه چتور تو نوت بوکا بعضی بخشا ینی متنا رو بشه پاک کرد با تمام محتویاتش

حمید
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

علت اینگه وارد اکانت نمیتونم با گوشی بشم چیه

mahmod
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

پیام تو نوتیفیکشن میاد ولی تو چت نیست

  faceless void
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  مشکل از اینترنت شماست ( البته مربوط به وینفون و ios ه و اندروید مشکلی نداره )

   خلیل دشتی
   💔 1 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

   اندروید خودش یه پا مشکله داداش

  جواد رنجبر
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  بله مشکل از اینترنتت هست دوست من

   خلیل دشتی
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

   خبر از بیلد نشده حوصلمون سر رفته

    جواد رنجبر
    💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

    تمرکزشون روی بیلدی هست که برای پرچم دارا میخوان نصب کنن برای معارفه

     Sina
     💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

     افرین جوادجان. مثه من فکر می کنی. ذهن بازی داری

بهمن
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

ممنون. مطلب خیلی خوبی بود، کاملا منطبق با علائق من. و از یه جنبه برام جذاب تر هم شد. اینکه نویسنده‌ی مطلب به نظر واقعا دغدغه‌ی نویسندگی داره و از اسکرین‌شات‌هاش می‌شه این رو فهمید. و همین‌طور اینکه سلیقه‌ و حوزه‌ی مطالعاتی خوبی هم داره برای مطالعه: اوژن یونسکو، تاریخ هنر گامبریج و … .
من مدت کوتاهیه که به اندروید نقل مکان کرده‌م و در حال حاضر پشیمون‌ام و دلیل اصلی پشیمونی‌ ام هم همین برنامه‌ی وان‌نوت است. وقتی فهمیدم اندروید وان‌نوت رو آورده با هزار تردید نقل مکان کردم اما حالا می‌بینم که توی نسخه‌ی اندرویدی متأسفانه از زبان فارسی پشتیبانی نمی‌شه و فونت فارسی به هم می‌ریزه. اگه نویسنده‌ یا کسی راه حلی دارند ممنون می‌شم همرسان کنند. با تشکر.

  امیر حافظی
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

  سلام
  اول بابت این تعریف سپاسگزارم، امیدوارم کمکی بوده باشه
  دوم باید بگم که این مشکل در آی او اس هم هست و نمی دونم چطور میشه حلش کرد. متاسفانه یکی از کاستی های من که از روی کاهلیه همین عدم آشنایی من یا سیستم عامل اندرویده. امیدوارم دوستان کمک کنند و اگر کسی راه حلی میشناسه اینجا به اشتراک بذاره.

Juve
💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

آقا دوربین گوشی من یه سری نویز داره ک بعضی وقتا کاملا مشخصه مخصوصاً شب.
تو نظرات لومیا کمرا تو استور خوندم بعضیا این مشکلو داشتن مخصوصا بعد آپدیت آخر،ولی خب جوابی توش نبود،
اگه کسی چیزی میدونه راهنمایی کنه لطفاً….

  خلیل دشتی
  💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

  تنظیمات iso رو بذار رو outo . ایزو رو خیلی بالا بردی

   خلیل دشتی
   💔 0 پاسخ دهید دوشنبه ۶ مهر ۱۳۹۴

   شاتر رو هم شاید زیاد کردی اونم بذار رو outo

CLONER
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

ممنون مقاله ی بسیار مفیدی بود.
دوستان من یه مشکلی دارم.توی بیلد جدید موبایل، اصلا وان نوت رو نمیتونم استفاده کنم.هارد ریست هم کردم اما بازم فایده نداشت.تا بازش میکنم سریع کرش میکنه. ولی بقیه ی برنامه های آفیس راحت کار میکنن.
کسی این مشکلو داره؟ ممکنه مربوط به بیلد باشه؟

  becool
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

  سلام
  منم این مشکلو دارم به اضافه اینکه شماره گیری گوشی هم تا بازش میکنم کرش میکنه

میلاد
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

سلام
برنامه groove music آپدیت شد 🙂

  جواد رنجبر
  💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

  دلم برای ویندوز ۱۰ موبایل تنگ شده ‎:'(‎
  یه بامرام پیدا نمیشه گوشیو برام تعویض رام کنه؟؟ ‎:D هرجا که باشه گوشیو براش میفرستم مشکلی ندارم ‎;)‎ فقط منو از این ۸.۱ نجات بدهید ‎:'(‎
  از وقتی فلش کردن برام با رام ایران دیگه نتونستم ویندوز ۱۰ موبایل رو بگیرم،یعنی گوشیم پیدا نمیکنه!

   Sina
   💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

   جوادجان این ادرس ایمیل منه :
   saadatsina@live.com
   اگه دوس داشتی شمارتو به این ادرس بفرس از طریق واتساپ با هم تبادل نظر می کنیم بالاخره یه راهی پیدا میشه برات مطمنا.
   یه پیشنهاده به هر دلیلی نخواستی میتونی ردش کنی.

nima
💔 5 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

Windows phone yek projeye shekast khordast

محسن شعبانی
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

سلام دوستان. من دنبال یه برنامه خوب و حرفه ای برای مدیریت و برنامه ریزی کارهای روزانه برای ویندوزفون میخوام. برای آندروید توی صدا و سیما یه برنامه ای رو تبلیغ میکرد که هم فارسی بود و مناسب کار من متاسفانه اسمش رو به خاطر ندارم تو اینترنتم گشتم نتونستم پیداش کنم. فقط میدونم قیمتش ۲۷ هزار تومان بود. خیلی خوب بود هم تقویمش فارسی بود هم یادآوری کارای روزانه و حساب دخل و خرج و یادآوری دارو و اینچیزارو همه رو با هم داشت هیف اسمش یادم نیست!!!
اگه کمکم کنید برای هر دو سیستم عامل در این حوزه بهترین برنامه هام رو پیدا کنم واقعا ممنون میشم.

sp90084168
💔 1 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

سلام من هرجا میگردم لومیا ۶۴۰ایکس ال دوسیم ۴G پیدا نمیکنم شما آدرسی دارید که بگیرم یا اهواز یا (اینترنتی ) من تو اهوازم.

benyamax
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

دوستان وان نت گوشیو چطوری آپدیت کنم ؟؟؟ تو ذستور پیداش نمیکنم اگه لینک بدین … وین ۸.۱

محمد
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

وان نوت فونت فارسیش تو موبایل خیلی بده . نمیدونم چرا عوضش نمیکنن . معلوم نیست چرا فقط تو این برنامه از فونت فارسی مرسوم ویندوزفون ک خیلی هم زیباست استفاده نشده !!!!!

ali7gh
💔 0 پاسخ دهید سه شنبه ۷ مهر ۱۳۹۴

نرم افزار وان نوت دسکتاپ یه آپدیت خوبی که براش اومده اینه که الان میتونی کلماتی که به فارسی عامیانه نوشتی و غلط میگرفت زیرش خط قرمز میکشید رو تو لغاتش اضافه کنی که دیگه غلط نگیره.
خیلی خوبه این اصلا قبلا یه چیزی رو بیخود غلط میگرفت زیرش قرمز میشد میرفت رو اعصابم!!!

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , ,

دانلود آهنگ جدید

پنل اس ام اس

ارسال پیامک بلک لیست

پنل اس ام اس رایگان

ارسال بلک لیست

کارشناس رسمی دادگستری

طراحی سایت

افزایش ممبر افزایش ممبر تلگرام