Screenshot (30)

همانطور که اطلاع دارید ناسا برای اولین بار از هدست هالولنز مایکروسافت در پروژه ی اخیر خود که در آن اسکات کلی نقش داشت استفاده کرد، ناسا از این هدست برای آموزش های لازم به اسکات در ایستگاه فضایی استفاده کرد و از مرکز تمام دستورات لازم را به وی ابلاغ می کرد، این هدست در این پروژه توسط برنامه ی اسکایپ برای برقراری تماس استفاده می شد. 

hololens-800x416

در همین راستا اخیرا ویدیویی منتشر شده است که در آن ناسا از عملکرد این هدست سخن می گوید، ناسا پیش از ارسال هالولنز به فضا آن را توسط جت Weightless Wonder C9 در یک محیط بدون جاذبه بارها مورد آزمایش قرار داده است و نهایتا به آن مجوز داده است و تایید کرده است که این دستگاه در شرایط واقع در فضا مانند بی وزنی کاملا موفق عمل می کند.

در این ویدیو شما مشاهده می کنید که چگونه اسکات کلی برای اولین بار با زمین توسط هالولنز و برنامه ی اسکایپ تماس تصویری برقرار می کند، وی در انتهای ویدیو می گوید که این تماس تصویری دو ساعت به طول انجامیده است.

در ادامه می توانید این ویدیو را مشاهده کنید.

دانلود ویدیو 

منبع :

ENGADGET 

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
محمد
پاسخ دهید یکشنبه 22 اسفند 1394

سلام آقای عبدی عزیز ( ببخشید که دوباره سوالم رو تکرار میکنم ، چون در پست قبلی جواب بنده رو ندادید )

ببخشید یه سوال خیلی تخصصی دارم : این مایکروسافت تا چند وقت دیگه از وینفون ۸.۱ ساپورت میکنه ؟

و اینکه گوشی htc 8x بنده که حتی همکارنتون نتونستن قیمت بذارن و مونده رو دستم ! تا چند وقت دیگه توانایی نصب نرم افزار های جدید رو داره ؟

شاید سوالم رو بد مطرح کردم ، منظورم اینه که الان وقتی به توضیحات برنامه و بازی های استور نگاه میکنم نوشته شده که از نسخه های وینفون ۸ و ۸.۱ و ۱۰ ساپورت میشه و طبیعتاً روی این ورژنها اپلیکیشن فابل نصب

سوالم اینه که روزی میرسه که تنها اپلیکیشن ها روی وین ۱۰ قابل نصب باشن و گوشی htc 8x بنده دیگه تا حد بلا استفاده بودن واسه من پیش بره ؟

یا اینکه دولوپرها حد اقل رو همون وین ۸.۱ حساب میکنن و من مشکلی ندارم ؟؟؟؟؟

ببخشید که سوالم طولانی و البته بی سر و ته بود 😉

موفق باشید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,