امروز توسعه دهنده این بازی، گیمر ها را دعوت کرد تا با حضور در استودیو، فرایند های جالب ساخت این عنوان را از نزدیک ببینند و نگاه عمیق تری به شخصیت های پیچیده این بازی داشته باشند. در اولین قسمت از چهار ویدیویی که در هفته گذشته از این بازی منتشر شد، استودیو Dontnod Entertainment ویدیو کاملی از گیم پلی این بازی را به نمایش گذاشت و در آن نشان داد که چرا شخصیت اصلی بازی نیز یک شکارچی است. در ادامه با تیم اکس باکس وینفون همراه باشید.

دانلود با کیفیت 480p              دانلود با کیفیت 720p

قسمت اول : ساخت هیولاها جزییات بیشتری از Jonathan Reid (جاناتان رِید) را ارایه می‌دهد‍‍‍‍‍، خون آشامی که بازی کنندگان در Vampyr وظیفه کنترل او در بازی را برعهده دارند. بر اساس گفته های توسعه دهنده، شخصیت اصلی این بازی در حقیقت دنیای تاریک زیر زمین قرار خواهد گرفت و در ادامه شما وارد یک جامعه پنهانی از موجودات نفرین شده مانند او خواهید شد. در حالی که ولکودس در شب خیابان ها را در خود غرق میکند، موجودات وحشتناکی مانند اکونس تاریخ باستان در میان سایه ها پنهان خواهند بود و این تمام ماجرا نیست. اسکالس ها نیز در تاریک ترین نقاط شهر پنهان شده و منتظر قربانیان خود هستند. تمام این موارد تنها بخشی از چالش هایی است که گیمر ها می توانند از تجربه پیچیده بازی کردن این عنوان انتظار داشته باشند.

مراحل این بازی در انگلستان سال 1918 زمانی که مرگ و میر ناشی از آنفولانزای اسپانیایی سبب ویرانی اروپا شد دنبال می‌شود. در یک شهر عاری از قانون و پر از شبح، افرادی که شب هنگام شانس چندانی برای قدم زدم در این شهر ندارند توسط خون آشام ها شکار خواهند شد. در این بین، شما وظیفه هدایت دکتری را دارید که به تازگی تبدیل به خون آشام شده است. پس از تبدیل شدن به خون آشام حواس جدیدی کسب می‌کنید که برای درک آن ها نیاز به زمان خواهید داشت که یکی از آن ها نیاز به شکار برای زنده ماندن است. قطعاً این بازی در نوع خود دارای یک سبک جدید است زیرا هدف نهایی شما در این بازی توقف تشنگی بی‌پایانی است که شما را به کشتن وا می دارد.

Vampyr قرار است در بهار 2018 برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی عرضه شود و اگر شما از علاقه مندان این بازی هستید می توانید آن را پیش خرید کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

110 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,