تقریبا اوایل امسال بود که عنوان بی نام و نشانی به اسم A Plague Tale: Innocence از ناکجا آباد پیدا شد و همه ما را شگفت زده کرد. یک عنوان مخفی کاری داستان محور که در طی جنگ‌های صد ساله و همینطور دوران مرگ سیاه، یکی از بدترین و وحشتناک‌ترین دوره‌های طاعون‌ در کل تاریخ بشریت که باعث ویرانی کل اروپا شد، در فرانسه جریان دارد. آن عده از کسانی که هنوز شانس تجربه کردن این بازی را پیدا نکرده‌اند، یا هنوز برای تجربه آن تردید دارند، اکنون فرصت بسیار مناسب و خوبی در اختیار دارند.

بر اساس گزارش تازه‌ای که به دستمان رسیده، اکنون دموی رایگانی از این بازی در دسترس قرار داده شده که به شما اجازه می‌دهد چپتر اول این بازی را به طور کامل تجربه کنید. بدین ترتیب شما ابتدای ماجراجویی Hugo و Amicia را ملاحظه خواهید کرد که پر از صحنه‌های غافلگیر کننده و ناراحت کننده است که قلب هر کسی را به لرزه می‌اندازد. این بازی یکی از بهترین بازی‌های سال ۲۰۱۹ از نظر نمرات و امتیازاتی است که از منتقدین کسب کرده است که مورد ستایش عده زیادی از آن‌ها و همینطور مردم هم قرار گرفته است.

عنوان A Plague Tale: Innocence در حال حاضر برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار دارد و شما می‌توانید نسخه کامل آن را تهیه کنید. همچنین تجربه رایگان از چپتر اول این بازی نیز که اکنون در دسترس قرار داده شده که روی همه پلتفرم‌های قابل تجربه است. شما به این ترتیب می‌توانید با انجام دادن اولین قسمت این بازی، برای تجربه نسخه کامل این بازی بهتر تصمیم بگیرید.

منبع :

GAMINGBOLT

964 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,