مایکروسافت در سال 2017 نشان داد که بیشتر از رقابت، به همکاری توجه دارد، به این معنی که این شرکت وقتی تصمیم به پایان دادن سرویس موسیقی خود گرفت، تلاش کرد تا مشترکان Groove Music را به Spotify، یعنی رقیب قبلی خود انتقال دهد. مایکروسافت پیش از این نیز با این شرکت سوئدی همکاری هایی داشته است، به طوری که آن ها Spotify را به عنوان یکی از اولین اپلیکیشن های  پرطرفدار پورت شده به وسیله پروژه سنتنیال در ماه مِی سال گذشته رونمایی کردند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

با این حال باید توجه داشت که تنها یک برنامه یونیورسال واقعی می تواند مناسب جایگزینی کامل برنامه Groove Music باشد، به خصوص به این دلیل که اپلیکیشن پورت شده با پروژه سنتنیال تنها در کامپیوتر کار می کند، در حالی که در دستگاه های مهمی مانند هدست های واقعیت ترکیبی یا گوشی های ویندوزی در دسترس نیست.

در توییتر، شخصی با شناسه @hermitdave از الکس کیپمن، یکی از مدیران مایکروسافت در مورد این موضوع سوال کرده و پاسخ زیر را دریافت کرده است:

پاندورا و iHeartRadio به خوبی کار می کنند! Spotify نیز به زودی از راه خواهد رسید.

— Alex Kipman (@akipman) October 9, 2017

اصولا برای این که Spotify روی دستگاه های واقعیت ترکیبی کار کند نیاز است که یک اپلیکیشن یونیورسال داشته باشد. البته این شرکت قبلا یک برنامه یونیورسال برای اکس باکس وان عرضه کرده است که بسیار خوب کار می کند. هر چند، این نسخه فاقد برخی از ویژگی های نسخه دسکتاپ کامل این برنامه است.

در یک توییت دیگر، ظاهرا الکس تا حد زیادی آن را تایید کرده است:

این اپلیکیشن در حال حاضر یونیورسال است… همان طور که الان شما آن را در اکس باکس دریافت می کنید. ما در حال آزمایش روی واقعیت ترکیبی هستیم. اما آن به زودی اینجا خواهد بود.

— Alex Kipman (@akipman) October 9, 2017

متاسفانه هنوز مشخص نیست که آیا برنامه همچنین به طور رسمی در ویندوز 10 در دسترس خواهد بود یا خیر. مایکروسافت در تاریخ 17 اکتبر با رونمایی از به روز رسانی فال کریترز ویندوز 10، پلتفرم واقعیت ترکیبی خود را معرفی کرد و ممکن است ما در هفته ها و ماه های آتی خبرهای بیشتری از آن بشنویم.

منبع :

MSPU

2231 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
پیمان
پاسخ دهید دوشنبه 24 مهر 1396

آقا پس این اسپاتیفایی که رو گوشی داریم چی می شه!!!؟؟؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,