اخیرا اینسایدرهای اکس باکس وان بیلد جدیدی را دریافت کرده‌اند که ویژگی‌های جدیدی را با خود به همراه داشته است. یکی از ویژگی‌های برجسته‌ی این بیلد اضافه‌شدن تم روشن است. در ادامه با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

هرچه می‌گذرد به عرضه‌ی نسخه‌ی نهایی به‌روزرسانی فال کریترز برای اکس باکس وان نزدیک‌تر می‌شویم. بدیهی است که رفته‌رفته بیلدهای بیش‌تر منتشر گردند که ویژگی‌های جدید را با خود به همراه دارند. حال به‌تازگی بیلد ۱۷۱۰ برای اعضای اینسایدر آلفا عرضه شده است که علاوه بر تغییرات انجام‌شده، تم روشن را نیز با خود به ارمغان آورده است.

شما می‌توانید کارکرد این بیلد را در ویدیو زیر مشاهده کنید:

به‌نظر می‌رسد که تم روشن هنوز در مراحل ابتدایی پیاده‌سازی خود قرار دارد و نیاز به بهبود در آن حس می‌گردد. اگر علاقه به تم تیره اکس باکس وان ندارید، بنابراین اضافه‌شده تم روشن به اکس باکس مطمئنا یکی از بهترین و بزرگ‌ترین تغییرات مثبت برای شما خواهد بود.

دیدگاه خود را درباره‌ی ویدیوی بالا با ما در میان بگذارید. به‌نظر شما کدام قسمت از داشبورد باید تغییر کند و نیاز به بهبود دارد؟

منبع :

WINDWOS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,