بازی A Way Out که جدید ترین ساخته استودیو Hazelight محسوب می‌شود،چند روزی است که بازار عرضه شده و در همین مدت زمان توانسته نظر مثبت بسیاری از منتقدان دنیای بازی‌های رایانه‌ای را به خود جلب کند. با این وجود کارگردان بازی آقای جوزف فارس بی‌کار ننشسته و به‌تازگی در حساب توییتر خود اعلام کرده است که پروژه جدید خود را آغاز کرده و به زودی اطلاعات کاملی از آن را منتشر خواهد کرد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

چون فرآیند ساخت این بازی به‌تازگی آغاز شده است نباید انتظار داشت که اطلاعات زیادی از آن منتشر بشود، اما مسلما جدیدترین ساخته استودیو Hazelight می‌تواند برای بیشتر بازیکنان بسیار جذاب و غیره منتظره باشد. ناشر این بازی هم همانند بازی A Way Out کمپانی بزرگ EA خواهد بود. احتمال دارد که این بازی همانند بازی قبلی جوزف فارس یعنی بازی Brothers: A Tale of Two Sons داستان بازی فراز و فرود زیادی داشته باشد. بر خلاف بازی A Way Out در بازی Brothers: A Tale of Two Sons یک نفر می‌توانست  به‌راحتی کنترل هر دو شخصیت بازی را در یک زمان برعهده بگیرد؛ اما بازی A Way Out  فقط به صورت همکاری دو نفره co-op قابل بازی است.

جوزف فارس در اکانت توییتر خویش اینگونه نوشته بود:

امروز به‌طور رسمی فرآیند ساخت یک بازی جدید را آغاز کردیم. من به‌شدت هیجان‌زده هستم!!!! من عاشق ساخت بازی هستم و نمی‌توانم صبر کنم تا آن را به نمایش بگذارم.

منبع :

GAMINGBOLT

66 پست
محمد جواد نجفی
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,