_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اغاز به کار پرقدرت Ace Combat 7 در بریتانیا

عنوان Ace Combat 7: Unknown Skies موفق شده آغازی پرقدرت و موفقیت آمیز در بریتانیا، در اولین هفته فروش خود به جای بگذارد. طبق نتایج به دست آمده از داده‌های آماری که توسط GFK Chart-Track/UKIE به انتشار رسیده، نتایج به دست آمده از میزان فروش فیزیکی بازی‌های ویدیویی در هفته منتهی به ۱۹ ژانویه مشخص شده که طبق آن، عنوان مبارزه‌‌ای پروازی Ace Combat 7 موفق به کسب جایگاه دوم در جدول فروش هفتگی بریتانیا در اولین هفته فروش خود شده است. جزئیات بیشتر را در ادامه می‌توانید مشاهده کنید.

همانطور که اشاره‌ای کوتاه داشتم، این هفته عنوان Ace Combat 7: Unknown Skies با وجود این روزهای کمی از فروش خود را در این جدول به ثبت رسانده، اما موفق به کسب جایگاه دوم در جدول فروش هفتگی بریتانیا شده که تا پیش از این جایگاه نخست آن، به مدت ۳ هفته متوالی به دست آخرین شاهکار راکستار (Rockstar) یعنی عنوان Red Dead Redemption 2 بوده است. طبق نتایج به دست آمده از داده‌های آماری هفته گذشته، ۷۶ درصد از فروش دومین بازی پرفروش این هفته یعنی Ace Combat 7، از نسخه پلی‌استیشن ۴ آن به دست آمده که نشان می‌دهد نسخه پلی‌استیشن ۴ این بازی بیشترین نقش را در ایجاد این موفقیت برای این بازی ایفا کرده است. اما حتی با وجود چنین عملکرد تاثیر گذاری، عنوان New Super Mario Bros. U Deluxe هنوز هم با اقتدار سر جای خود در جایگاه نخست جدول فروش هفتگی بریتانیا باقی مانده است.

طبق چیزی که منبع GamesIndustry.biz عنوان کرده، این عنوان انحصاری نینتندو سوییچ که ترکیبی از پورت‌های New Super Mario Bros. U و همینطور New Super Luigi U است، هفته گذشته با کاهش ۴۳ درصدی فروش رو به رو بوده اما حتی با این وجود هم جایگاه نخست خود را در جدول فروش هفتگی بریتانیا حفظ کرده. عدم عرضه بازی‌های بزرگ و برجسته در هفته گذشته باعث شد که بازی‌های بزرگ و پرفروش هفته‌های گذشته نظیر عناوین Red Dead Redemption 2, Call of Duty: Black Ops 4 و همینطور FIFA 19 در میان ۱۰ بازی پرفروش هفته باقی بمانند تا بدون تغییر آنچنانی جایگاه خود را همچنان حفظ کرده باشند. تنها نکته‌ی قابل ذکر و برجسته دیگری که در جدول فروش این هفته در بریتانیا باقی می‌ماند، بازگشت بازی‌های Crash Bandicoot N.Sale Trilogy و همینطور Spyro Reignited Trilogy به جمع ۱۰ بازی پرفروش هفته است که باز هم موفق شده‌اند با فروش خوبی که داشتند میان پرفروش‌ترین بازی‌های هفته‌ی بریتانیا دیده شوند.

دیدن این که این هفته‌های آتی New Super Mario Bros. U Deluxe چه عملکردی در جدول فروش هفتگی بریتانیا از خودش به جای خواهد گذاشت، قطعا جالب و جذاب خواهد بود، مخصوصا با وجود این که آخرین ساخته‌ی دست کپکام یعنی عنوان Resident Evil 2 در روزهای جاری برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید. بدین ترتیب رقابت‌های این جدول در هفته‌های آتی می‌تواند جذاب‌تر و سرگرم کننده‌تر از روزها و هفته‌های گذشته باشد. همچنین عنوان Kingdom Hearts 3 نیز پس از مدت‌ها انتظار در تاریخ ۲۹ ژانویه به انتشار خواهد رسید که دو هفته دیگر می‌تواند وارد این جدول شود که پیشبینی می‌شود از آنجایی که این بازی برای مدتی بسیار طولانی در دست ساخت بوده و طرفداران را برای مدتی طولانی منتظر نگه داشته، به فروش خوبی در این جدول دست پیدا کند که جزئیات آن را حتما پس از عرضه آن مطلع خواهیم شد. اما فعلا نتایج فروش بازی‌های ویدیویی روی پلتفرم‌های مختلف در هفته گذشته را می‌توانید در ادامه این متن مشاهده کنید. باید به خاطر بسپارید که آمار به دست آمده در این جدول از میزان فروش فیزیکی بازی‌ها در بریتانیا است و اطلاعاتی از مقدار فروش دیجیتالی آن‌ها یا میزان فروش آن‌ها در سایر نقاط دنیا فعلا در دست نیست تا این که سازندگان هر یک از بازی‌ها به طور جداگانه به گزارش فروش بازی‌های خود بپردازند.

۱۰ بازی پرفروش این هفته در بریتانیا:

  1. New Super Mario Bros U Deluxe
  2. Ace Combat 7: Skies Unknown
  3. Red Dead Redemption 2
  4. Call of Duty: Black Ops 4
  5. FIFA 19
  6. Super Smash Bros Ultimate
  7. Mario Kart 8: Deluxe
  8. Grand Theft Auto V
  9. Crash Bandicoot N.Sane Trilogy
  10. Spyro Reignited Trilogy
منبع : وینفون
836 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,