_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تبلیغ تلویزیونی تازه‌ای از Ace Combat 7 منتشر شد

عنوان Ace Combat 7: Unknown Skies بازگشتی دوباره از این سری محبوب است که توسط باندای نامکو (Bandai Namco) به انتشار می‌رسد. روز به روز در حال نزدیک شدن به زمان انتشار این بازی هستیم که این موضوع بدین معنا است که بازاریابی‌های این بازی کم کم باید آغاز شود، حداقل در ژاپن که باید کم کم این کار انجام شود تا بازی‌بازان برای انتشار این بازی آماده شوند. یکی از همین کارها برای آماده سازی کاربران تبلیغ تلویزیونی است که ما اولین تبلیغ تلویزیونی این بازی را در ادامه برای شما آماده کرده‌ایم.

طبق معمول محتویات تلویزیونی، این تبلیغ هم بسیار کوتاه است که تمرکز بسیار زیادی هم روی گزینه‌های شخصی سازی متنوعی که در این بازی در اختیار بازی‌بازان قرار دارد، کرده است تا آن‌ها را به طور کامل و با یک نگاه سریع مورد بررسی قرار دهد. درست مانند اتفاقاتی که این روزها برای اکثر بازی‌های مدرن رخ می‌دهد، این بازی نیز هر چه بیشتر به سمت المان‌ها و ویژگی‌های بازی‌های نقش آفرینی (RPG) رو به حرکت است و در حال شبیه شدن به این چنین بازی‌ها است که صفحه‌های Inventory برای ساخت و اختراع ابزار و وسایل جدید و همینطور یک چیزی شبیه به درخت مهارت که در این بازی به چشم می‌خورد. البته که ممکن است عده زیادی از ما عاشق بازی‌های نقش آفرینی باشیم و بازی‌های این سبک را واقعا با لذت انجام دهیم اما استفاده از المان‌ها و ویژگی‌های نقش آفرینی در بازی‌هایی که چه از نظر سابقه و پیشینه و چه از نظر سبک و سیاق اصلا هیچ ربطی به این سبک ندارند کمی خسته کننده و برای ما مزاحم است که هر کسی که از راه می‌رسد دوست دارد یک نیم چه سرکی هم به این سبک داشته باشد تا ثابت کند عنوانش عنوان خوب و متنوعی است، در حالی که بدون نیاز به انجام هیچ یک از این‌ها می‌توان یک بازی بسیار خوب و بزرگ ساخت که نیازی به الگو برداری و کپی برداری از سایر بازی‌های دیگر هم نداشته نباشد. در حقیقت این چنین بازی‌ها این روزها بدون این که از فواید سبک نقش آفرینی بهره مند شوند، در حال استفاده از آن هستند اما در این بین شاید Ace Combat 7: Unknown Skies یکی از آن‌ها نباشد.

مکانیزم‌های پرواز این بازی بسیار دلچسب و لذت بخش به نظر می‌رسند که در نهایت این همان دلیلی است که افراد به انجام سری Ace Combat می‌پردازند تا لذت واقعی یک پرواز مجازی را واقعا بچشند. شما می‌توانید تبلیغ تلویزیونی جدید این بازی را در انتهای این متن مشاهده کنید. عنوان Ace Combat 7: Unknown Skies سال آینده میلادی در تاریخ ۱۸ ژانویه برابر با ۲۸ دی ماه سال جاری برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی به انتشار خواهد رسید. البته نسخه رایانه شخصی این بازی با ۱۲ روز تاخیر در تاریخ ۱ فوریه ۲۰۱۹ میلادی به انتشار خواهد رسید پس کاربران این پلتفرم برای تجربه Ace Combat 7 مدت بیشتری باید صبر کنند.

منبع :

GAMINGBOLT

664 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,