با نزدیک شدن به زمان عرضه عنوان Ace Combat 7: Unknown Skies که مدت زمان زیادی هم به آن نمانده، احتمالا دوست دارید که بدانید برای تجربه این بازی چقدر فضا باید روی سیستم خود پاکسازی کنید و در اختیار داشته باشید تا بتوانید نسخه جدید این بازی خاطره انگیز را انجام دهید. شما با انجام این کار قادر خواهید بود که این بازی را روی کنسول خود نصب کنید تا این فرانچایز خاطره انگیز را یا در واقع، کل این سبک را وقتی به اجرا در می‌آید، دوباره احیا کنید. 

خبر خوب این است که این بازی هم‌اکنون در فروشگاه‌های PSN و مایکروسافت لیست شده که حجم آن را به ما نشان می‌دهد و به لطف انجام این کار ما توانسته‌ایم از میزان حجم مورد نیاز آن روی کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان با خبر شویم و بدانیم برای تجربه این بازی، نیاز به چه مقدار فضای خالی روی کنسول خود داریم.

نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی با داشتن حجمی کم‌تر از ۵۴ گیگابایت (اگر بخواهم دقیق‌تر اشاره کنم، ۵۳.۷۸ گیگابایت فضا لازم دارد) به دستمان خواهد رسید در حالی که در کمال تعجب نسخه‌ی ایکس‌باکس وان از این هم کم حجم‌تر خواهد بود و فقط به ۳۵.۶۲ گیگابایت فضا روی حافظه دستگاه شما نیاز خواهد داشت. این که عنوانی روی پلی‌استیشن ۴ نیاز به فضای کم‌تری از ایکس‌باکس‌ وان داشته باشد، بسیار نادر و کمیاب است اما در این جا، نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ سازگاری با هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی آر را نیز دارا است. بنابراین نیاز نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ این بازی به حجمی بیشتر، با در نظر گرفتن این نکته توضیح داده خواهد شد و ما را قانع خواهد کرد که چرا نسخه‌ی پلی‌استیشن ۴ Ace Combat 7: Unknown Skies از نسخه ایکس‌باکس وان آن حجم بیشتری دارد.

عنوان Ace Combat 7: Unknown Skies در تاریخ ۲۸ دی ماه سال جاری برابر با ۱۸ ژانویه ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌های نسل هشتمی سونی و مایکروسافت یعنی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد و پس از گذشت مدتی در تاریخ ۱ فوریه ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم رایانه‌های شخصی نیز به انتشار خواهد رسید.

منبع :

GAMINGBOLT

566 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,