_ویندوز پنل جدید

بیش از 90 درصد دستگاه های ویندوز 10 در حال اجرای به روز رسانی فال کریترز هستند! دستاوردی شگفت انگیز برای مایکروسافت

امروز موسسه آمارگیری AdDuplex بر اساس رسم همیشگی خود، گزارش ماهانه جدیدی را در رابطه با اکوسیستم ویندوز منتشر کرده است که به ما یک تصویر کلی از این پلتفرم، مانند میزان سهم نسخه‌های مختلف و… در ماه مارس را ارائه می‌دهد. این آمار بر اساس نمونه‌برداری از ۵ هزار اپلیکیشن استور ویندوز که از AdDuplex SDK استفاده می‌کنند، به دست آمده و تا تاریخ 26 مارس را پوشش می‌دهد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

آمار این ماه اطلاعات بسیار جالبی را نشان می‌دهد. در آستانه انتشار به‌روزرسانی بزرگ بعدی ویندوز 10 و گذشت بیش از پنج ماه از انتشار به‌روزرسانی فال کریترز، در حال حاضر 90.4 درصد از کامپیوترهای ویندوز 10 در حال اجرای این نسخه از ویندوز 10 هستند. لازم به توضیح است که سهم به‌روزرسانی فال کریترز در ماه گذشته، 85 درصد بود، که در نتیجه این نسخه  در این ماه رشد نسبتاً خوبی را تجربه کرده است. البته با توجه به اینکه از چند هفته‌ی آینده، عرضه به‌روزرسانی اسپرینگ کریترز آغاز می‌شود، می‌توان انتظار داشت که سهم نسخه فال کریترز به مرور کاهش پیدا کند.

به‌روزرسانی کریترز ویندوز 10، یا همان نسخه 1703، بزرگ‌ترین کاهش را در ماه جاری تجربه کرده و سهم آن از 8.1 درصد به 4.3 درصد رسیده است. همچنین سهم به‌روزرسانی سالگرد از 5.1 درصد به 3.6 درصد و نسخه 1511 از 1 درصد به 0.8 درصد کاهش یافته است. سهم نسخه اصلی ویندوز 10 نیز با 0.5 درصد، راکد باقی مانده است. اینسایدرها، که شامل دریافت کنندگان رد استون 4 در حلقه فست و رد استون 5 در دسته Skip Ahead می‌شود، نیز همچنان همان سهم 0.4 درصدی خود را حفظ کرده‌اند.

شما می‌توانید مشاهده کنید که به‌روزرسانی فال کریترز نسبت به نسخه‌های پیشین، سرعت گسترش بیشتری داشته و همان‌طور که قبلاً ذکر شد، اکنون رشد آن در حال کند شدن است. برای روشن‌تر شدن موضوع، باید بدانید که این نسخه در این ماه 5 درصد، در ماه گذشته 10 درصد، در ماه قبل از آن 20 درصد و در ماه قبل‌تر 30 درصد افزایش سهم داشته است.

مشاهده می‌شود که اکثر تولیدکنندگان برجسته در جهان در زمینه گسترش به‌روزرسانی فال کریترز،  همگی در حدود یک میانگین جهانی قرار دارند، ولی لنوو به دلیل محبوبیت در میان اهالی کسب و کار، سهم پایین‌تری دارد. شرکت‌های Medion و MSI بالاتر از میانگین ظاهر شده‌اند و مایکروسافت روی همان میانگین جا خوش کرده است.

در نهایت، آمار بزرگ‌ترین تولیدکنندگان کامپیوترهای ویندوز 10 بدون تغییر باقی مانده است و همچنان شرکت HP در صدر قرار دارد و شرکت‌های دل، لنوو، ایسوس و ایسر آن را دنبال می‌کنند.
منبع :

NEOWIN

2226 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
SJ
پاسخ دهید پنجشنبه 9 فروردین 1397

کیفیت عکسا به شدت پایینه اصن مشخص نیست چی نوشته

    امیر زمانی
    پاسخ دهید پنجشنبه 9 فروردین 1397

    دوست عزیز حق با شماست و کیفیت یه مقدار پایینه (البته قابل خوندن هست)، که البته متاسفانه منبع همینطوره و عکس های بهتری در دسترس نیسن.

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,