AdDuplex طبق روال همیشگی، امروز جدیدترین گزارش آمار و ارقام ماهیانه مربوط به دستگاه های ویندوزی جهان را منتشر کرد. بر اساس این گزارش با وجود این که تنها یک ماه از انتشار رسمی به روز رسانی کریترز توسط مایکروسافت می گذرد، این نسخه در حال حاضر بر روی ۱۸ درصد از رایانه های شخصی فعال که در حال اجرای ویندوز ۱۰ هستند نصب شده است. برای اطلاع از جزئیات این بررسی، در ادامه با وینفون همراه باشید.

ارائه ی به روز رسانی کریترز برای دستگاه های ویندوز ۱۰ همانند انتشار به روز رسانی سالگرد در سال گذشته می باشد که در موج های گوناگون در دسترس کاربران قرار می گیرد و هدف مایکروسافت از این کار این است که اطمینان حاصل کند که هیچ دستگاهی با مشکلاتی از قبیل تداخل با سخت افزار و… مواجه نشود. همچنین تنها ۰.۵ درصد از کاربران کامپیوتر در حال امتحان ویندوز ۱۰ رد استون ۳ یا همان به روز رسانی فال کریترز هستند.

در بخش موبایل، ۵۶ درصد از کاربران در حال اجرای نسخه ۱۷۰۳ ویندوز ۱۰ موبایل هستند و تنها ۴.۳ درصد از کاربران بر روی دستگاه های خود نسخه Feature2 ویندوز ۱۰ موبایل را دریافت کرده اند. دلیل این موضوع این است که کاربران ویندوز ۱۰ موبایل نسبت به کاربران کامپیوتر نسبت به دریافت به روز رسانی ها هیجان زده تر و مشتاق تر هستند.

در این گزارش جدید AdDuplex اطلاعات مهم دیگری به چشم نمی خورد. در  بازار سخت افزار های کامپیوتر تغییرات خاصی به چشم نمی خورد، به طوری که همچنان HP، دل و لنوو با مجموعه ای از دستگاه های متنوع زیبا و رده بالا بر بازار تسلط دارند.

نظر شما در مورد این آمار جدید AdDuplex چیست؟

منبع : وینفون
1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Shahrokh
پاسخ دهید چهارشنبه 3 خرداد 1396

تا لحظاتی دیگر من هم جز کاربران ویندوز ۱۰ Creators خواهم بود ! البته از نوع PC. آرزوی موفقیت برای مایکروسافت دارم.

میثم
پاسخ دهید پنجشنبه 4 خرداد 1396

اتفاقا من همین امروز صبح ویندوزم رو به نسخه کریترز آپدیت کردم . بگین آمار رو بکنن ۱۹ درصد !! ولی هیچ تغییر خاصی تو ویندوز ندیدم . خیلی فرقی نکرد !

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,