اگر شما از ویندوز ۱۰ اس استفاده می کنند و همچنین Photoshop Elements موجود در استور را نصب کرده باشید، ممکن است متوحه شده باشید که برنامه در ویندوز ۱۰ اس کار نمی کند. برنامه دانلود و نصب می شود، اما زمانی که آن را اجرا می کنید بلافاصله کرش می کند، که احتمالا محدودیت هایی است که در اجرای .exe در ویندوز ۱۰ اس وجود دارد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

در حال حاضر، Adobe توضیحات برنامه در استور ویندوز به روز کرده است و توضیح می دهد که برنامه در ویندوز ۱۰ اس کار نمی کند و با مایکروسافت کار می کند تا مشکل آن را برطرف کند.

مهم: این برنامه در ویندوز ۱۰ پرو و Home کار می کند، اما در ویندوز ۱۰ اس عمل نمی کند. مایکروسافت و ادوبی در حال تلاش هستند تا این مسئله را رفع کنند.

چیز دیگری در رابطه با این مشکل در دسترس نیست و همچنین زمان رفع آن نیز مشخص نیست، امیدواریم که مشکل به زودی رفع شود چرا که تعدادی از کاربران به Photoshop Elements در ویندوز ۱۰ اس احتیاج دارند و تنها برنامه است که در فروشگاه ویندوز موجود است و باید یکی از برنامه هایی باشد که در ویندوز ۱۰ اس کار می کند.

منبع :

WINDOWSCENTRAL

815 پست
پژمان قادرنژاد
او دانشجوی رشته کامپیوتر است. به بسکتبال و تکنولوژی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوه نوردی، طبیعت گردی و یوتیوب کند. پژمان اکنون نویسنده بخش برنامه و بازی وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,