xd-marquee-1440x660

شرکت Adobe از جمله شرکت هایی است که برنامه های مناسبی برای ویندوز داشته است و به نظر می رسد همچنان در کنار پلتفرم مایکروسافت بماند و حمایت های خود را از پلتفرم یونیورسال این شرکت ادامه دهد، حال این شرکت برنامه ی جدید خود را معرفی کرده است. با وینفون همراه باشید.

شرکت Adobe اعلام کرده است که تا اواخر سال ۲۰۱۶، نسخه ی Adobe XD را برای کاربران ویندوز ۱۰ منتشر خواهد کرد. این در حالیست که حدود ۶ ماه از انتشار اولین نسخه ی آزمایشی عمومی آن برای سیستم عامل مک می گذرد. این نسخه از نرم افزار Adobe طراحی جدیدی در خود دارد و برای اولین بار، تمام ابزارهای در یک نرم افزار برای طراحان قرار گرفته است. این برنامه به گونه ای عمل می کند که کار ساخت یک برنامه را آسان می کند. بدون اینکه بخواهید وقت زیادی در نوشتن کد ها برای رابط کاربری صرف کنید می توانید تنها با یک Drag و Drop همه کار را انجام دهید. .

بنابر اعلان رسمی وبلاگ رسمی این شرکت، نرم افزار جدید Adobe XD قابلیت های بسیار زیادی مثل لایه ها، نمادها، حالت نمایش موبایل خواهد داشت. همچنین این شرکت اعلام کرده است که این نسخه از پورت نرم افزار MacOS استفاده نکرده است، اما طراحی آن کاملا مبتنی بر پلتفرم یونیورسال ویندوز می باشد. مدیر تولید نرم افزارهای این شرکت نوشته است:

” پلتفرم یونیورسال ویندوز، آینده زیست بوم ویندوز را تشکیل می دهد و این شانس استفاده از سخت افزارلمسی و طراحی این نرم افزار برای نسل آینده ی دستگاه های مبتنی بر ویندوز را فراهم کرده است. Adobe XD اولین نرم افزار یونیورسال ما خواهد بود و این بدان معناست که ما در این راه چیزهای زیادی یادخواهیم گرفت. نه تنها ما به انتشار این نرم افزار نیاز داریم، بلکه ما به دیگر نسخه های مبتنی بر ویندوز را نیز نیاز داریم. بنابر این تمایل ما بر انتشار هرچه زودتر این نرم افزار برای ویندوز است. اما در این راه برای رسیدن به یک تجربه ی خاص مبتنی بر پلتفرم یونیورسال نیاز به زمان داریم”

unknown-1-768x432

بنابر اعلان وبلاگ این شرکت، نسخه ی ویندوزی این نرم افزار، تفاوت هایی با نسخه ی مک خواهد داشت که از جمله ی آن ها پشتیبانی کامل این نرم افزار از لمس و قلم و inking در ویندوز ۱۰ است. طراحی نحوه استفاده از لمس در نسخه ی ویندوزی به گونه ای خواهد بود که Adobe XD از هرلحاظ برای کاربران ویندوز خاص باشد.

این شرکت محبوب زمان هدف انتشار نسخه ی بتای عمومی را در انتهای سال ۲۰۱۶ اعلام کرده است و وعده داده است که بعد از انتشار اولین نسخه ی آژمایشی به سرعت روند تکمیل و به روزرسانی را در پیش گیرد. در صورتی که تمایل دارید درباره نحوه ی دریافت نسخه ی پیش نمایش این نرم افزار بیشتر بدانید، این قسمت را کلیک کنید.

منبع :

WINBETA

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
mramir
پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

جون دیگه واااوو لعنتی مایکروسافت انگار با انسانهای فرازمینی در ارتباط بودن این سیستم عامل یکپارچه و ماجرای یونیورسالو ساختن! یارو میگه یاد میگیریم! یونیورسال واقعا یه فکر بکر بوده دمشون گرم که عملی کردن

    ali
    پاسخ دهید سه شنبه 5 مهر 1395

    مایکروسافت با فرا زمینی هادر ارتباط نیست فقط هزینه و زمان زیادی که اپل و گوگل صرف بازاریابی دقیق برای فروش چهارتا گوشی کردن رو مایکروسافت برای تحقیق و پیشبرد علم صرف کرد بله و در آخر اونا هستن که ضرر می کنن چون تبدیل میشن به مصرف کننده و پیرو مثل همین سرفیس که بازار تبلت هارو به دست گرفت و بعد سرفیسبوک که بازار لپ تاب ها رو تبدیل به لپ تاپ های هیبریدی کاربردی کرد

sina h
پاسخ دهید دوشنبه 4 مهر 1395

از ادوبی واقعا خوشم میاد. واقعا حرفه این
خیلی منتظر این نرم افزارم. بدون شک موفقیت این نرم افزار راه رو برای بقیه باز میکنه

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,