afterloop top

گیم تروپرز تا کنون زحمات بسیاری برای آوردن بازی های محبوب به پلتفرم ویندوز کشیده است و بیش تر کاربران ویندوز با این کمپانی آشنا هستند. حالا دوباره شاهد انتشار یک بازی جدید توسط این کمپانی هستیم. این پازی پازلی موفق به کسب امتیاز بسیار بالایی در فروشگاه سایر سیستم عامل ها شده و میان کاربران محبوبیت بالایی دارد. در ادامه همراه وینفون باشید تا با این بازی بیش تر آشنا شوید.

در این بازی، رباتی با نام PR8 بیش از ۵۰ سال است که در حلقه ای گرفتار شده و احساس نا امیدی می کند. ولی یک روز، این الگوهای بی پایان شروع به تغییر خواهند کرد، این دالان های ابدی جای خود را به سازه هایی شگفت انگیز، گشایش مسیر هایی جدید در جهت پاسخ و شاید خروج می دهند و این فرصتی است برای کشف آن چیزی که پس از این حلقه و گرفتاری وجود خواهد داشت!

Afterloop یک بازی با سبک حل مسئله است که در آن بازیکن باید با فشار دادن بلوک ها، مسیری را برای خروج ایجاد کند. به همین ترتیب که سفر شما در دنیای PR8 عمیق تر می شود، عناصر پازل جدید و چالش برانگیز تر ارائه می شوند و شما باید بیش از ۳۰۰ پازل را حل کنید.

این عناصر شامل بلوک هایی که تنها می توانند در جهت های خاصی حرکت کنند، بلوک هایی که متصل هستند و در پشت سر هم حرکت می کنند، کاشی های خاصی که مسیر ها را باز می کنند و موارد دیگری هستند که در طول بازی با آن ها مواجه خواهید شد.

پس PR8 را کمک کنید تا دامنه گسترده ای از پازل ها با تنوع باور نکردنی از چالش ها، حالت های بازی و الگوها را حل کند و رهایی یابد.

تصاویری از محیط بازی:

AFTERLOOP 1

AFTERLOOP 2

AFTERLOOP 3

AFTERLOOP 4

AFTERLOOP 5

تریلر بازی:

هم اکنون می توانید این بازی را برای گوشی و یا رایانه شخصی خود خریداری کنید و از این بازی زیبا لذت ببرید.

دانلود
اطلاعات
  • حجم : 42 - 80 مگابایت
  • قيمت : 4.99$
  • قابليت امتحان کردن : خیر
  • منتشر کننده : GAME TROOPERS
  • پشتيبانی از رم 512 : بله
  • نسخه ی تحت اندرويد : بله
  • نسخه ی تحت iOS : بله
2234 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,