Top_pic

سه روز گذشته مجله آنلاین گروهک تروریستی القاعده، دستور ترور سرشناسان آمریکایی که در بخش اقتصاد این کشور فعالیت موثری دارند را صادر کرد، در این اطلاعیه تصویر اشخاص مشهور دنیای تکنولوژی همچون بیل گیتس هم به چشم می خورد، به نظر می رسد این اقدام با هدف ضربه زدن به اقتصاد آمریکا صورت گرفته است، در ادامه با وینفون همراه باشید. 

این اطلاعیه که در شماره اخیر مجله اینسپایر در قالب یک مقاله انگلیسی با عنوان “انقلاب چاقو، پیش به سوی آمریکا” نوشته شده است، در آن به مسائل مختلف ترور پرداخته شده و از این اقدام با عنوان استراتژی جهاد مقدس یاد کرده است. البته در این اطلاعیه علاوه بر تجار سرشناس، از ترور افراد مشهور در حوزه فرهنگی نیز یاد شده است.

القاعده در این مقاله از عکس های بیل گیتس، بنیانگذار شرکت مایکروسافت و بلومبرگ شهردار سابق نیویورک استفاده کرده است و چند شخص سر شناس دیگر استفاده کرده است و این افراد را نمونه ای از اهداف ترور های خود یاد کرده است. تصویر استفاده شده برای این منظور تصاویر منتاژ شده این افراد با یک اسلحه است که بر روی آن ها خون ریخته شده است.

inspire-magazine

علاوه بر این، تصویر اصلی این نسخه از مجله نیز یک تصویر الهام بخش با فضایی تاریک را به تصویر می کشد که یک قاتل در حال نزدیک شدن به یک خانه مجلل در آمریکا است که قربانی در آن زندگی می کند، همچنین در آن از عبارت “Professional Assassinations” با فونت بزرگ استفاده شده است و در زیر آن نیز کمی کوچکتر عبارت “Home Assassinations” به چشم می خورد که در ادامه آن را مشاهده می کنید.

inspire15 (1)

این گروهک تروریستی در مقاله خود اعلام کرده است که این وظیفه تمامی مسلمانان آمریکایی است که در این راه قدم بگذارند، و ترساندن و ترور افراد موثر در اقتصاد این کشور برای ضربه زدن به آن کافی است.

نظر شما در رابطه با این خبر چیست؟

منبع :

WASHINGTONTIMES

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
amirhossein
پاسخ دهید پنجشنبه 29 اردیبهشت 1395

تنها کاری که این بی عقلهای احمق میکنن منفورتر کردن اسم مسلمان است
و اینا همه برای خراب کردن اسم ایرانیاس. چون بیشترین جمعیت مسلمون رو ایران داره
از طرفی هم معلوم نیس که این گروه از طریق خود همین افراد ( امریکاییها ) اداره میشن یا نه… و برای تخریب اذهان عمومی این فضا سازیا رو میکنن.

  Abo
  پاسخ دهید پنجشنبه 29 اردیبهشت 1395

  البته بیشترین جمعیت مسلمانان تو اندونزیه!
  !

Abo
پاسخ دهید پنجشنبه 29 اردیبهشت 1395

عجب!
راستی دوستان از وضع سایت همسایه خبر دارین؟
رسما به خاک سیاه نشستن!
آخر عاقبت کلاه برداری همینه!

  N
  پاسخ دهید پنجشنبه 29 اردیبهشت 1395

  کدوم سایت همسایه و چی شده که به خاک سیاه نشستن ؟؟

هیوا
پاسخ دهید پنجشنبه 29 اردیبهشت 1395

اینا با اونایی که میگن کاخ سفید را طویله می کنیم فرقی ندارن !

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,