Alekhine’s Gun

Alekhiner’s Gun عنوان یک بازی جذاب و هیجانی برای علاقه مندان به بازی های متعلق به تاریخ جنگ سرد است که مدتهاست علاقه مندان منتظر عرضه ی رسمی آن برای کنسول های مختلف هستند، این بازی طبق گفته های توسعه دهنده در تاریخ ۲۰۱۶/۰۳/۱۱ برای سیستم های خانگی منتشر می شود اما کاربران اکس باکس این شانس را دارند که قبل از این زمان بازی  Alekhiner’s Gun را در کنسول خود تجربه کنند. 

Alekhine_s_Gun__1_-pc-games

البته تاریخ انتشار این بازی ۹ فوریه بود اما به دلایلی این تاریخ به روز اول مارس موکول شدف این بازی هم اکنون برای کنسول های پلی استیشن و اکس باکس وان قابل دریافت است اما به نظر می رسد برای سیستم های خانگی قرار است با یک هفته تاخییر عرضه شود. این بازی که در اصل دنباله‌ ی سری بازی‌های Death To Spies است که حتی در ابتدا با نام Death To Spies 3 شناخته می‌شد، سبک این بازی مخفی کاری و سوم شخص است، داستان این بازی مربوط به زمان جنگ سرد می‌شود زمانی که تنش بین آمریکا و روسیه به بالاترین حد خود رسیده بود، شما در نقش مامور Seymon Strogov که با نام رمز Alekhine شناخته می‌شود قرار خواهید گرفت و باید به طور مخفیانه به اعمالی نظیر نفوذ در پایگاه‌های دشمن بپردازید. بازی از ۱۱ مرحله مختلف تشکیل شده که هر کدام از آن‌ها شامل مکان‌های گوناگونی می‌شوند. همچنین بازی در کشورهای مختلفی را همچون سودان، کوبا، نروژ، آمریکا و استرالیا را می توانید تجربه کنید.

۴۹۸۱۱_original_1-

هم اکنون این بازی با قیمت ۴۹.۹۹ دلار قابل دریافت است و شما می توانید از باکس انتهای مطلب به بخش خرید و دانلود بازی مراجعه کنید.

شما را به دیدن تریلر این بازی جذاب دعوت می کنم.

دانلود ویدیو

Xbox_One_logo.svg_

منبع :

WINBETA

1032 پست
حمیدرضا عبدی
در خدمت تمامی دوستان
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,