در ادامه روند رویداد E3 2017 کمپانی مطرح Alienware از محصول جدید خود رونمایی کرد. این محصول فوق العاده نسخه جدید و بهبود یافته ی Area-51 است. در نسخه جدید رایانه مخصوص بازی Area-51 شاهد تغییر پردازنده ها به کاربرده شده هستیم به طوری که کاربران می توانند از میان دو نسخه پردازنده های اینتل و AMD یکی را انتخاب کنند. در ادامه با ما در وینفون همراه باشید.

در نسل جدید رایانه مخصوص بازی Area-51 دو پردازنده ی AMD Ryzen Threadripper و محصول جدید اینتل یعنی سری Core X به صورت انتخابی موجود می باشند و کاربران در هنگام سفارش این محصول می توانند از میان پردازنده Ryzen Threadripper شرکت AMD و پردازنده ی Core X اینتل یکی را برگزینند. گرافیک پایه در این محصول Nvidia GTX 1050 Ti است. به گفته کمپانی Alienware نسخه مجهز به پردازنده AMD از تاریخ ۲۷ جولای و نسخه دارنده ی پردازنده اینتل از تاریخ ۲۲ آگوست سال جاری یرای عموم کاربران عرضه خواهد شد. شایان ذکر است هنوز هیچ قیمتی برای این محصول از سوی شرکت سازنده اعلام نشده است.

منبع :

MSPU

397 پست
علیرضا عنادی
او دانشجوی مترجمی زبان انگلیسی است. به عکاس، داستان نویسی و آهنگ سازی علاقه ی وافری دارد و سعی می کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف کوهنوردی و فوتبال، کند. علیرضا اکنون نویسنده وبسایت وینفون است."
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , ,