۳rd-birthday-contests

این هفته به طرز عجیبی برای ما شوکه کننده و خاطره انگیز بود. استقبال فراتر از انتظار شما عزیزان به همراه متن ها، تصاویر و ویدیوهای پر محبتتان، هر روز ما در وینفون را یک روز رویایی کرد. ما نیز برای تقدیر از شما عزیزان، امشب به چندین نفر از اعضای خانواده ی وینفون، هدایایی را تقدیم می کنیم، تا بلکه بخشی از محبت و عشق شما را جبران کرده باشیم. اما اگر هنوز نامتان وارد گوی قرعه کشی ما نشده، هنوز وقت هست.

در جشن ۳ سالگی تولد وینفون، همه ی اعضای این خانواده ی دوست داشتنی به مهمانی هدایای ما دعوت هستند. اما مسابقه های وینفون در ۴ زمین مختلف و با هدایای جداگانه اهدا می شود. اگر روز سه شنبه، در مطلب تولد وینفون به طور کامل با نحوه ی شرکت در قرعه کشی های وینفون آشنا نشدید، در این مطلب می توانید به طور کامل با قرعه کشی و مسابقه های وینفون آشنا شوید.

۱. مسابقه خلاقیت در سایت (با افزایش جوایز)

در مطلب تبریک سه سالگی وینفون، ما به شما گفتیم که اگر می توانید، پیام های تبریک خود را با چاشنی خلاقیت در قسمت نظرات قرار دهید. تا امروز، بیش از ۱۵۰ نظر حاوی پیام های تبریک در قالب متن، عکس، ویدیو و صوت ارسال شده است. برترین تبریک خلاقانه، برنده ی یک لومیا ۶۵۰ دو سیم کارته می شود. اما پیام های خلاقانه آن قدر زیاد بودند که حیفمان آمد تعداد جوایز را افزایش ندهیم. فراموش نکنید، خلاقانه ترین پیام تبریک برنده ی جایزه ی بزرگ می شود و بقیه ی شرکت کنندگان با قرعه کشی مشخص می شوند، بنابراین حتما شما هم در پیام های تبریک شرکت کنید. جوایز:

  • لومیا ۶۵۰ دو سیم (برای خلاقانه ترین نوع تبریک)
  • پاوربانک ۹۰۰۰ میلی آمپر ساعتی مایکروسافت
  • ۳ عدد گیفت کارت ۱۰ دلاری مایکروسافت
  • ۳ عدد بن خرید یا تخفیف ۵۰ هزار تومانی فروشگاه وینفون

ورود به مطلب تبریک تولد و ارسال تبریک خلاقانه در قسمت نظرات

۲. تلگرام

شاید راحت ترین نوع شرکت در قرعه کشی، همین تلگرام باشد. شما نیازی نیست کار خاصی انجام دهید، همین که در هر دو کا