در قسمت نهم از راهنمای Red Dead Redemption 2 به معرفی انواع دزدی این بازی می‌پردازیم. سرقت و دزدی در این عنوان به چهار دسته سرقت از خانه، سرقت از قطار، سرقت از کالسکه و سرقت از مغازه تقسیم بندی شده‌اند که در این آموزش با هر یک از آن‌ها کامل آشنا خواهید شد.

سرقت از قطار

در رد دد ریدمپشن 2 سرقت از قطار یکی از لازمه‌های 100 در صد تکمیلی بازی نیز محسوب می‌شود. اما اینکه چگونه در قطارها دزدی کنید در ادامه توضیح داده شده است.

 1. به اداره پستی بروید و منتظر بمانید تا قطار از راه برسد یا بلیط قطار تهیه کنید.
 2. بعد از اینکه سوار قطار شدید بهتر است منتظر بمانید تا قطار از شهر خارج شود.
 3. با زدن دکمه LT:l2: به سمت مسافران نشانه بروید و با دکمه  Y:triangle: از آن‌ها دزدی کنید.
 4. این کار را در تمام کابین‌های قطار انجام دهید و از تمام مسافران دزدی کنید.
 5. سپس از قطار خارج شوید و از دست ماموران قانون خودتان را خلاص کنید.

فراموش نکنید که اگر قبل از اینکه قطار حرکت کند (یعنی هنوز در ایستگاه قطار باشد) بخواهید از مسافران دزدی کنید، ماموران قانون سریع خودشان را به شما می‌رسانند و کار را برای‌تان دشوار می‌کنند. البته هنوز هم مقدار قابل توجهی پول به دست خواهید آورد اما پیشنهاد می‌کنم صبر کنید تا قطار حرکت کرده و از شهر خارج شود، سپس دزدی از مسافران را شروع کنید. در این صورت هم پول بیشتری به دست خواهید آورد و هم راحت‌تر می‌توانید ماموران قانون را گم کنید. بسیاری از مسافران ممکن است چند دلاری به شما بدهند و بسیاری آیتم‌های با ارزشی دارند که می‌توانید در Fence‌ها آن‌ها را به بالاترین قیمت بفروشید.

اگر سرقت از قطار را به درستی انجام دهید، پس از پایان سرقت، فعالیت شما در جهت تکمیلی 100 درصد بازی در بخش “Robberies” نیز در نظر گرفته می‌‌شود.


سرقت از فروشگاه

در رد دد ریدمپشن 2 سرقت از فروشگاه یکی از لازمه‌های 100 در صد تکمیلی بازی نیز محسوب می‌شود. اما اینکه چگونه در فروشگاه‌ها دزدی کنید در ادامه توضیح داده شده است.

همه فروشگاه‌ها واجد شرایط دزدی نیستند و فروشگاهی که به اصطلاح “کسب و کار کثیفی” دارد را می‌توان به سرقت برد. نکاتی راکه اعضای گروه اردوگاه در رابطه با سرقت از فروشگاه‌ها به شما می‌گویند در نظر بگیرید. در ادامه فروشگاه‌هایی که می‌توانید از آن‌ها سرقت کنید را مشاهده می‌کنید.

 • فروشگاه عمومی (General Store) >> شهر Strawberry
 • مطب دکتر (Doctor) >> شهر Valentine
 • اسلحه فروشی (Gunsmith) >> شهر Rhodes
 • اسلحه فروشی (Gunsmith) >> شهر Saint Denis

حال نحوه دزد از اسلحه فروشی (Gunsmith) شهر Rhodes مشاهده می‌کنید.

 1. اولین قدم این است که به اسلحه فروشی شهر Rhodes بروید.
 2. پنجره زیرزمین را در سمت راست مغازه پیدا کنید.
 3. با پسری که لباس ملاحی پوشیده حرف بزنید. او به شما می‌گوید که بر خلاف میل خود در آنجا حبس شده است.
 4. به داخل مغازه بروید و اسلحه‌تان را به سمت فروشنده نشانه بگیرید. با زدن دکمه :up: او را مجبور کنید که زیرزمین خود را به شما نشان دهد.
 5. پشت سر او از دریچه به سمت پایین او را دنبال کنید.
 6. به زنجیرهایی که به پسر بسته شده‌اند شلیک و او را آزاد کنید.
 7. فروشنده از پسر عذرخواهی می‌کند و داستان اینکه چرا پسر را در زیرزمین حبس کرده بود، تعریف می‌کند.
 8. فروشنده به شما می‌گوید که می‌توانید هر چیزی راکه می‌خواهید بردارید، چون دیگر چیزی برایش مهم نیست. در زیرزمین، یک تفنگ ساچمه‌ای و محتوی یک جعبه قفل‌شده برای دزدی وجود دارد که می‌توانید آن‌ها را بردارید.

اگر این فعالیت را به درستی انجام دهید، پس از پایان سرقت، فعالیت شما در جهت تکمیلی 100 درصد بازی در بخش “Robberies” نیز در نظر گرفته می‌‌شود. البته شما می‌توانید وارد هر فروشگاه دیگری شوید، به طور مثال فروشگاه عمومی را هدف قرار دهید و به سادگی به کارمند نگاه کنید و پول نقد او را سرقت کنید. با این حال، این مورد نیاز تکمیلی 100 درصد را برآورده نمی‌کند چونکه آن یک فروشگاه با یک “راز کثیف” نیست، بنابراین تنها مثال‌های ذکر شده در بالا به تکمیلی 100 درصد اضافه خواهند شد.


سرقت از کالسکه (دلیجان)

در رد دد ریدمپشن 2 سرقت از کالسکه یکی از لازمه‌های تکمیلی 100 درصد بازی نیز محسوب می‌شود. اما اینکه چگونه در کالسکه‌ها دزدی کنید در ادامه توضیح داده شده است.

بعد از ماموریت ” Friends in Very Low Places”، شما می‌توانید با دو تن از کارکنان ایستگاه دو شهر Rhodes و Strawberry تعامل داشته باشید تا نکاتی مفید برای هدف قرار دادن کالسکه‌ها خریداری کنید. این دو نفر را می‌توانید با نام‌های پایین پیدا کنید.

 • آلدن (Alden) در شهر Rhodes
 • هکتور (Hector) در شهر Strawberry

حال پیدا کردن آلدن در شهر Rhodes مشاهده می‌کنید.

 1. به اداره پست شهر Rhodes بروید و با کارمند آن صحبت کنید.
 2. با دکمه :a: / :x: یک نکته مفید دزدی (Robbery Tip) را به قیمت 2 دلار خریداری کنید.
 3. به طرف مکانی که روی نقشه علامت گذاری شده حرکت کنید.
 4. به سمت راننده شلیک کنید یا اینکه از روی اسب خود به سمت واگن پرش کنید تا کنترل اسب‌ها را در دست بگیرید.
 5. به سمت واگن Fence منطقه Emerald Ranch حرکت کنید.
 6. اگر محموله شکستنی و ظریفی به همراه دارید، آرام و با مراقبت حرکت کنید تا چیزی از روی کالسکه به زمین نیافتد.
 7. به سمت انبار شیمس (همان فروشنده واگن Fence) بروید و واگن را به او بفروشید.

اگر این فعالیت را به درستی انجام دهید، پس از پایان سرقت، فعالیت شما در جهت تکمیلی 100 درصد بازی در بخش “Robberies” نیز در نظر گرفته می‌‌شود. اشاره کنم که تنها در صورتی “ماموریت سرقت از کالسکه” در دسترسس خواهد بود که آن ماموریت را از طرف آلدن یا هکتور دریافت کرده باشید. البته برای مقداری پول نقد می‌توانید یک کالسکه تصادفی از جاده را سرقت کنید و آن را به فروشنده Emerald Ranch (شرق والنتاین) برای مقداری پول نقد ببرید اما این مورد نیاز تکمیلی 100 درصد را برآورده نمی‌کند.


سرقت از خانه (خانه‌های مزرعه‌ای)

در رد دد ریدمپشن 2 شما باید ذخیره انبار چهار خانه را برای کسب کردن تروفی و اچیومنت “Breaking and Entering” بازیابی کنید. آخرین بخش از راهنمای این قسمت، به شما نشان می‌دهد که در کجا این خانه‌ها را پیدا کنید.

در مجموع هفت خانه در بازی وجود دارد که همان طور که اشاره کردم تنها به بازیابی چهار تای آن برای دریافت تروفی و اچیومنت بالا نیاز است بنابراین از بین این هفت خانه چهارتا را به دلخواه می‌توانید انتخاب کنید. آخرین آن که در استراحتگاه Willard’s قرار دارد، تنها در فصل ششم در دسترس قرار می‌گیرد. اما دیگر خانه‌ها را می‌توانید از فصل دوم بازیابی کنید و پیشنهاد می‌کنم که هرچه سریع‌تر آن‌ها را پیدا و صندوق ذخیره هر یک را بازیابی کنید. در اواخر بازی، بعضی از ساکنان خانه ممکن است دیگر در آنجا نباشند که به این معنی است که شما نمی‌توانید از آن‌ها برای پیدا کردن سرنخ‌ها سوال کنید. حتی ممکن است که پیش از رفتن شما به یک خانه، افراد آن خانه را کشته باشید که در این صورت وضعیت پیچیده می‌شود.

بعد از اینکه به یکی از خانه‌ها رفتید، مطمئن شوید که همه چیز را لوت کنید نه اینکه تنها صندوق را لوت کنید و بروید. تروفی و اچیومنت مربوطه گاها تنها با بازیابی صندوق انبار خانه‌ها به دست نمی‌آید به همین دلیل همه چیز چهار خانه را لوت کنید.

انبار Chez Porter

صندوق مخفی در قسمت بالای انبار قرار دارد. برای سرقت این مکان با خاویار وقتی که ماموریت سرقت از خانه او را در فصل دوم یا فصل سوم قبول کردید، می‌روید. شما می‌توانید خاویار را در اردوگاه گروه پیدا کنید. اشاره کنم که بدون خاویار هم می‌توانید بعدا به خانه مدنظر بروید اما مشخص نیست که آیا در این صورت یکی از چهار خانه تروفی و اچیومنت “Breaking and Entering” محسوب می‌شود یا خیر. بعد از داستان هم احتمال وجود دارد که بتوانید صندوق خانه را پیدا کنید. در داخل طویله شما می‌توانید از نردبانی به طبقه بالا بروید تا صندوق انبار را در کنار چند کومه علف خشک پیدا کنید. صندوق گنج شامل 2 تا 50 دلاری و یک کیسه جواهرات است. باز هم اشاره می‌کنم که مطمئن شوید همه چیز را در خانه‌ها لوت کنید.

مزرعه Aberdeen Pig

هنگامی که به مزرعه می‌رسید، یه نفر نشسته روی ایوون که با شما سلام می‌کند. جواب سلام او را بدهید، با او حرف بزنید و وی را به داخل خانه دنبال کنید. سپس از خانه دزدی کنید. همچنین مطمئن شوید که از خانه خارج شوید و از درِ جنوبی خانه داخل شوید. این در شما را به صندوق آن خانه می‌برد. توجه کنید که درِ جنوبی خانه تا زمانی که با آن شخص وارد خانه نشوید، بسته است بنابراین ابتدا با او وارد خانه شوید، تمام خانه را لوت کنید و سپس از در پشتی وارد مکانی که صندوق انبار در آن قرار دارد، شوید. صندوق مدنظر تنها حاوی 2 تا 50 دلار است.

خانه Lonnie’s Shack

داخل خانه Lonnie’s Shack با چهار مرد رو به رو می‌شوید. قبل از اینکه وارد خانه شوید، بهتر است به صورت دستی بازی را ذخیره کنید. سه نفر را بکشید و یکی را زنده نگه دارید. اسلحه خود را به سمت بازمانده نشانه بگیرید و او را تهدید کنید تا مکان صندوق را به شما نشان دهد. مکان صندوق بسته به شخصی که زنده نگه می‌دارید متفاوت خواهد بود؛ برای مثال ممکن است زیر بالش یکی از تخت‌ها یا در کیسه غله در آشپزخانه باشد اما اگر هر چهار نفر را بکشید یا اینکه آخرین بازمانده را بازجویی نکنید، قادر نخواهید بود صندوق آن خانه را پیدا و بازیابی کنید.

عمارت Van Horn

ویلایی در جنوب پست بازرگانی Trading Horn وجود دارد. شما گاهی اوقات ممکن است دو نفر را در داخل ویلا پیدا کنید (این کاملا تصادفی است). آن‌ها هفته‌ای یک‌ بار در یک زمان تصادفی در ویلا هستند. بعضی از بازیکنان در زمان شب آن‌ها را پیدا کردند، من آن‌ها را در روز پیدا کردم (می‌توانید یک کمپ درست کنید تا زمان را به جلو ببرید). شب‌ها می‌توانید دو نفر را پیدا کنید که در طبقه پایین‌تر ویلا می‌خوابند اما در طول روز ممکن است فقط بنشینند یا قدم بزنند. پول را از روی میز آن‌ها به سرقت ببرید (طبقه پایین) و همه چیز دیگر را در خانه لوت کنید. برای من یک ساعت طول کشید تا بالاخره آن‌ها را در طول روز پیدا کردم. 20 شب پشت سرهم به ویلا سر می‌زدم اما نشانه‌ای از این دو نفر را پیدا نکردم و آن‌ها در طول شب هیچ وقت آنجا نبودند. سپس بازی را دوباره راه‌اندازی کردم، فعالیت‌های دیگری انجام دادم و وقتی که برگشتم آن‌ها در اولین تلاش من در ویلا حضور داشتند. حضور داشتن یا نداشتن این دو نفر در طول شب و روز کاملا تصادفی است و اگر مثل من درگیر شدید، یک بار بازی‌تان را راه‌اندازی کنید تا شاید جواب دهد.

خانه Jacksonها

به خانه جکسون‌ها وارد شوید، در داخل خانه یا با پسر یا با پدر ملاقات خواهید کرد. در اتاق نشیمن تفنگ ساچمه‌ای را بردارد و پسر را تهدید کنید تا مکان صندوق را به شما بگوید. موقعیت صندوق تصادفی است و می‌تواند در داخل شومینه اتاق نشیمن باشد یا بیرون از خانه، به سمت راست ورودی، یک سوراخ کوچک در کنار خانه با یک جعبه داخل آن وجود دارد. جعبه را باز و آن را لوت کنید. سپس تمام چیزهای خانه را لوت کنید مخصوصا پک‌های سیگاری که در صندوق اتاق پسر و تفنگ ساچمه‌ای که در اتاق نشیمن قرار دارند. برای اطمینان بیشتر، تنها زمانی که با پسر رو به رو شدید صندوق را بازیابی کنید چونکه برای بعضی از بازیکنانی که با پدر رو به رو شده‌اند و صندوق را پیدا کرده‌اند، در جهت دریافت تروفی و اچیومنت “Breaking and Entering” محسوب نشده است.

کلبه Watsonها

در داخل کلبه واتسون‌ها پیرزنی را مقالات خواهید کرد. وارد خانه پیرزن شوید، از نردبان پشتی برای پایین رفتن به زیرزمین استفاده کنید. در زیرزمین تفنگ ساچمه‌ای را به‌دزدید و خانه را ترک کنید. برداشتن شات‌گان برای دریافت تروفی و اچیومنت مربوطه کافی است اما اگر می‌خواهید چیزهای دیگری به‌دزدید، در نزدیکی کلبه کمپی برپا کنید و دوبار پشت سرهم بخوابید تا به یک روز جلوتر بروید. سپس وارد خانه که شدید با چهار پسر پیرزن رو به رو می‌شود. هر چهار پسر را بکشید تا صندوقی که قبلا روی میز آشپزخانه بود، اکنون ظاهر شود. صندوق حاوی 73 دلار پول مفت است.

استراحتگاه Willard (همان Rocky Seven)

این تنها زمانی که اولین ماموریت فصل ششم را کامل کردید در دسترس قرار می‌گیرد. به آنجا بروید و با ساکن زن صحبت کنید و سپس به او یاد بدهید که چگونه شکار کند. پس از گذشت دو روز به آنجا برگردید (کمپی برپا کنید و بخوابید تا زمان را به جلوتر ببرید). بعد از اینکه زن را دوباره مقالات کردید، با او مسابقه تیراندازی انجام دهید، سپس او را به داخل خانه دنبال کنید. با او شام بخورید و صندوقی که کنار تخت او قرار دارد را لوت کنید. همانند تمام خانه‌های دیگر، تمام چیزهای این خانه را نیز لوت کنید.

نکته جانبی: شما ممکن است با اشخاص تصادفی برخورد کنید که به شما درباره دزدی خانه در “Rocky Seven” می‌گویند که روی نقشه همان “Willard’s Rest” است. پس این دو مورد را از هم جدا نکنید چونکه در اصل منظور همان استراحتگاه Willard است.

حال که صندوق و تمام چیزهای چهارتا از این هفت خانه را لوت کردید، تروفی و اچیومنت “Breaking and Entering” را دریافت خواهید کرد.

373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
برهان
پاسخ دهید دوشنبه 12 فروردین 1398

سلام اين ديگه چي بود اين مزرعه هس مرده سلام ميكنه ميگه بيا تو هرچي پول داشتم دزديد نامرد راهنمايي كن چيكار كنم والله ١٣٠ميليون پول داشتم همه رفت كمكم كن

برهان
پاسخ دهید دوشنبه 12 فروردین 1398

اقا اين مزرعه هس يا رو ميگه بيا تو هرچي پول داشتم برد جان مادرت بگو چيكار كنم

رسول امینی
پاسخ دهید سه شنبه 13 فروردین 1398

سلام کاربر عزیز. این مشکلی که برای شما پیش آمده در واقع مشکل نیست و یکی از رویدادی‌های بازی محسوب می‌شود. این رویداد که Aberdeen Pig Farm نام دارد در مزرعه خوک جنوب شرقی Emerald Station اتفاق می‌افتد. پس از اینکه با خانواده آبردینز شام خوردید، اونا توی غذاتون سم می‌ریزند و پول شما را به غارت می‌برند. برای اینکه پولتون را پس بگیرید تنها کار لازم این است که به خانه این دو نفر که رابطه عجیبی باهم دارند برگردید. ابتدا دست و پای دختره رو ببندید و مرد چاق رو بکشید. سپس نزدیکای میز غذاخوری، پشت عکس مادر این دو نفر صندوق مخفی قرار دارد که پول شما در آنجا نگه داشته شده است. صندوق را باز کنید و پولتون رو پس بگیرید. همچنین به طبقه ی بالا بروید و اتاق رو بگردید تا نزدیکای 100 دلار اضافی هم به غارت ببرید. البته این خانه ایستر اگ و غلایم دیگری نیز دارد برای همین کل خانه را با دقت کاوش کنید. در اخر برای اینکه دق و دلیتون را کامل سر این دو نفر خالی کرده باشید، اتاق بالا به دو فانوس شلیک کنید تا کل خانه رو به اتش بکشید.
اگر دقت کرده باشید، گفتم که دست و پای دختره رو ببندید چون برای این حقیقتی که الان بهتون می‌گم لازمش دارید. بعد از اینکه با غدای مسموم شده بیهوش شدید، کنار چند جنازه بیدار می‌شوید، حال اونجایی که بیدار شدید رو مارک بزنید و سپس دختره رو به همون مکان بیاورید تا ببینید جریان از چه قرار است.

موفق باشید

Amir
پاسخ دهید جمعه 21 تیر 1398

ببخشید این ادم چای کجاست خانه اش پول منه به زرقت برده

محمد شهبازی
پاسخ دهید چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام اگر ما اون دونفر و بکشیم بازم میتونیم به پولمون برسیم؟!

rezzar
پاسخ دهید چهارشنبه 6 شهریور 1398

سلام اگر اون دونفرو بکشیم دبگه نمیتونیم به پولمون برسیم؟!

محمد
پاسخ دهید پنجشنبه 7 شهریور 1398

اونا که پولا شون را دزدیدن باید دوباره به اونجا برید تو همون روز بعد اونا را بکشید یک قابه عکس نزدیکش بشید بعد مگه دکمه ی Y را نگه دار قابا بر میداره پولا اونجات

نوید
پاسخ دهید شنبه 14 تیر 1399

تو شهر کنار تفنگ فروشی ازم دزدی شد ترو خدا بگید چی کار کنم

  vahid
  پاسخ دهید چهارشنبه 8 مرداد 1399

  سلام
  یه سوال داشتم
  یه قفل هست تو گیم اون واسه چیه و همچنین کلید زندان
  چطوری باید از قفل استفاده کرد؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,