فروشندگان رد دد ریدمپشن 2 تنوع بسیاری دارند و به همین دلیل تصمیم گرفتیم که قسمت دهم از راهنمای Red Dead Redemption 2 را به معرفی تمام فروشندگان این بازی اختصاص دهیم. در مجموع با 15 نوع فروشنده طرف هستیم که هر یک آیتم‌های منحصر به فرد خود را برای فروش در دسترس شما قرار می‌دهند. در ادامه با این مغازه‌دارها آشنا خواهید شد.

فروشگاه طعمه و لور

این بخش از راهنما به شما یاد می‌دهد که چگونه و از کجا طعمه‌ها و لورهای ماهیگیری را پیدا کنید. در رد دد ریدمپشن 2، هر دوی این آیتم‌ها را می‌توانید در بیت شاپ ناحیه Lemoyne، از زن تاجر رودخانه لاگراس (Lake Lagras) خریداری کنید. لوکیشن این مکان را در ادامه مشاهده می‌کنید. وقتی که نزد زن تاجر رفتید، با او حرف بزنید و در منوی آیتم‌ها، طعمه‌ها و لورها را مشاهده، انتخاب و خریداری کنید.

هنگامی که به مکان مورد نظر رسیدید، فروشگاه طعمه فروشی به شکل پایین را مشاهده خواهید کرد.

طعمه‌ها و لورهای مختلفی برای هر نوع ماهی وجود دارد که در ادامه آن‌ها را برای شما دسته بندی کرده‌ام.

طعمه‌ها

 • Live Crickets (جیرجیرک زنده): قیمت 0.50 دلار
 • Live Worms (کرم زنده): قیمت 0.50 دلار
 • Crayfish (خرچنگ خاردار): قیمت 0.25 دلار
 • Herbivore Bait (طعمه گیاهی): قیمت 2.25 دلار
 • Predator Bait (طعمه شکارچی): قیمت 3.00

لورها

 • Special Lake Lure (لور مخصوص دریاچه): قیمت 20.00 دلار
 • Special River Lure (لور مخصوص رودخانه): قیمت 20.00 دلار
 • Special Swamp Lure (لور مخصوص باتلاق): قیمت 20.00 دلار
 • Lake Lure (لور دریاچه): قیمت 2.50 دلار
 • River Lure (لور رودخانه): قیمت 2.50 دلار
 • Swamp Lure (لور باتلاق): قیمت 2.50 دلار

پیشنهاد می‌کنم که حتما از آیتم طعمه‌ها به مقدار بالایی در کیف خود همراه داشته باشید (می‌توانید تا 99 عدد طعمه در کیف خود داشته باشید) زیراکه در هنگام ماهیگیری، تعداد بسیاری از طعمه‌ها را مصرف خواهید کرد. حتی ممکن است که چندین طعمه را برای گرفتن یک ماهی استفاده کنید، برای مثال، هنگامی که ماهی فرار می‌کند، طعمه هم از بین می‌رود. همچنین فراموش نکنید که لورهای مخصوص را در اوایل بازی تهیه کنید، آن‌ها می‌توانند بسیار مفید ظاهر شوند. در نظر داشته باشد که از لورها مطابق با منحصر بودن آن به یکی از مکان‌ها (دریاچه، رودخانه، باتلاق) و از طعمه‌ها بسته به مناسب بودن به نژاذ ماهی‌ها استفاده کنید.

نکته آخری که باید اشاره کنم این است که در کل بازی تنها یک فروشگاه طعمه فروشی وجود دارد که در قسمت بالا موقعیت مکانی آن را می‌توانید مشاهده کنید.


آرایشگاه

در کل سه مغازه آرایشگاه در رد دد ریدمپشن 2 وجود دارند. آرایشگرهای بازی نوعی از فروشندگان هستند که در آن می‌توانید مدل موی سر و ریش خود را تغییر دهید. آن‌ها تنها گزینه شخصی سازی را در اختیار شما قرار می‌دهند نه چیزی دیگری. شما می‌توانید طرح‌های مختلف مو و ریش را انتخاب کنید و همچنین طول موهایتان را تنظیم کنید. به زبانی ساده‌تر، آرایشگرهای بازی تنها روی موی ظاهری شما کار می‌کنند و چیزی دیگری در اختیار شما قرار نمی‌دهند. در ادامه موقعیت مکانی سه مغازه را مشاهده می‌کنید.

1. داخل سالون شهر والنتاین

2. در نیمه شمالی شهر سنت دنیس

3. در نیمه جنوبی شهر بلک واتر


قصاب

در رد دد ریدمپشن 2 شش قصاب داریم. قصاب‌ها نوعی فروشنده هستند که شما می‌توانید برای فروختن جانورانی که شکار و ماهی‌هایی که صید کرده‌اید، با آن‌ها سر و کار داشته باشید. همچنین می‌توانید انواع مختلف گوشت را از آن‌ها خریداری کنید که برای بازسازی هسته‌های 3 نوار در هنگام رفتن استفاده کنید. با این حال، قابلیت اصلی آن‌ها این است که آنچه را که شکار کرده‌اید برای مقداری پول نقد، به این قصاب‌ها بفروشید. این می‌تواند یک فعالیت جانبی جالب در اوایل بازی باشد اما بعدا مقدار قابل توجهی پول از این طریق کسب نخواهید کرد. مطمئن شوید جانورانی که شکار می‌کنید در شرایط خوبی قرار دارد و هنوز شروع به تجزیه نکرده باشند. شما می‌توانید حیوانات را بر پشت اسب خود حمل کنید. در ادامه موقعیت مکانی تمام قصاب‌ها را مشاهده می‌کنید.

1. در شهر والنتاین، گوشه بالا سمت چپ شهر کنار جاده

2.در سنت دنیس، جنب فروشگاه عمومی

3. در رودس

4. در استرابری

5. در بلک واتر، نیمه جنوبی نقشه

6. در تامبل‌وید، نیمه شمالی نقشه


مطب دکتر

در رد دد ریدمپشن 2 دو مطب دکتر داریم. پزشکان نوعی از فروشندگان هستند که تحریک کننده‌ها (Stimulants)، تونیک‌ها (Tonics) و داروهای اسب‌تان (Horse Medicine) را به فروش می‌رسانند که می‌توانید از آن‌ها برای بازیابی هسته‌های مشخصه خود استفاده کنید. اساسا، این موارد به شما این امکان را می‌دهد که به طور کامل یک مشخصه (سطح سلامت، استقامت، دِد آی) را به طور کامل دوباره بازیابی کنید که در هنگام مبارزه یا دویدن می‌تواند مفید باشد. این آیتم‌ها بسیار مفید هستند اما بالا بودن قیمت آن‌ها را نیز فراموش نکنید. در ادامه موقعیت مکانی دو دکتر را مشاهده می‌کنید.

1.در والنتاین، جنب سالون

2. در سنت دنیس


فروشگاه Fence

در رد دد ریدمپشن 2 چهار فروشگاه داریم. Fenceها نوعی از فروشندگان هستند که کالاهای مسروقه شما را خریداری می‌کنند و اقلام ویژه‌ای از قبیل دستور العمل‌ ساختن، ماسک‌ها، مواد منفجره و سلاح‌های نزدیک‌برد (Melee) را به فروش می‌رسانند. یکی از این فروشنده‌ها که در منطقه Emerald Ranch قرار دارد، واگن‌های دزدیده شده را به بالاترین قیمت از شما خریداری می‌کند بنابراین هر وقت که واگنی به سرقت بردید، آن را نزد این فروشنده به فروش برسانید. با دکمه :x1: / :square: می‌توانید لوکیشن‌های این فروشندگان را روی نقشه جستجو کنید. فشار دادن دکمه‌های مربوطه به شما این اجازه را می‌دهد که با دی‌پادهای چپ و راست (:right: / :left:) بین آیکون‌های موجود و مکان‌های آن‌ها جستجو کنید. در ادامه موقعیت مکانی تمام Fenceها را مشاهده می‌کنید.

1. در پست بازرگانی ون هورن، بالا سمت راست نقشه

2. در رودس، پایین سمت راست نقشه

3. (فروشگاه واگن): در امرلد رانچ، شرق شهر والنتاین

4. در سنت دنیس، پایین سمت راست نقشه، جنوب رودس


فروشگاه عمومی

در رد دد ریدمپشن 2 هشت فروشگاه عمومی داریم. فروشگاه‌های عمومی مغازه‌هایی هستند که غذا، مهمات، پوشاک، آیتم‌های مراقبت اسب و طعمه‌های شکار و ماهیگیری را برای فروش در دسترس شما قرار می‌دهند. دلیل اینکه چرا شما واقعا باید به همه این‌ فروشگاه‌ها مراجعه کنید این است که هر کدام لباس‌های منحصر به فردی برای فروش در دسترس قرار می‌دهند. هر فروشگاه عمومی چهار نوع لباس دارد. توجه داشته باشید که دسترسی به این لباس‌ها به سطح بالایی از هانر برای خرید نیاز دارند. همچنین اگر اسلحه فروشی در آن حوالی نباشد، آن‌ها هم برای خرید مهمات یا اینکه به سرقت بردن گزینه مناسبی هستند. در ادامه موقعیت مکانی تمام فروشگاه‌های عمومی را مشاهده می‌کنید.

1. ایستگاه والاس

2. والنتاین

3. سنت دنیس

4. رودس

5. بلک واتر

6. استرابری

7. آرمیدیلو

8. تامبل‌وید


اسلحه فروشی

در رد دد ریدمپشن 2 پنج اسلحه فروشی داریم. اسلحه فروشی‌ها نوعی از فروشندگان هستند که سلاح، مهمات و ارتقاء‌های سلاح‌ها (به عنوان مثال ارتقای مهمات بیشتر) را به فروش می‌رسانند. هر اسلحه فروش دقیقا همان آیتم‌ها و سلاح‌های موجود در فروشگاه خود را دارد. دانستن اینکه آن‌ها در کجا هستند عمدتا برای وقت‌هایی که مهمات شما تمام شده است یا بخواهید سلاح گرم بخرید، مفید هستند. در ادامه موقعیت مکانی هر یک را مشاهده می‌کنید.

1. در والنتاین

2. در سنت دنیس

3. در رودس

4. در آنزبرگ

5. در تامبل‌وید (نیمه جنوبی نقشه، پس از اینکه داستان بازی را تمام کردید باز می‌شود)


هتل

در رد دد ریدمپشن 2 سه هتل برای شما تدارک دیده شده است. هتل‌ها به شما اجازه خوابیدن، تعویض لباس و حمام را می‌دهند. حمام کردن در واقع یکی از لازمه‌های تکمیلی 100 درصد نیز است. هزینه یک شب اقامت در هتل 1 دلار و هر بار حمام کردن 25 سنت است. در ادامه موقعیت مکانی هر یک را مشاهده می‌کنید.

1. در والنتاین

2. در استرابری

3. در پست بازرگانی ون هورن


روزنامه فروشی

در رد دد ریدمپشن 2 شش فروشنده روزنامه داریم. روزنامه‌هایی که در این بازی خریداری می‌کنید تنها برای باز کردن کدهای تقلب مورد استفاده قرار می‌گیرند. بیشتر روزنامه‌ها به تدریج با پیشرفت در روند داستان در دسترس قرار می‌گیرند (رویدادهای داستان جدید باعث انتشار روزنامه‌های جدید می‌شود). روزنامه‌ها ارزان هستند و استفاده‌ای به‌جز کدهای تقلب ندارند، بنابراین اگر می‌خواهید از این کدها استفاده کنید همه آن‌ها را بخرید. اگر نه، به غیر از خواندن، هیچ سودی ندارد. آن‌ها را می‌توان از کیف خود پس از خرید انتخاب کرد تا مطالعه را شروع کنید. هر ناحیه یک روزنامه متفاوت دارد پس مطمئن شوید که همه ناحیه‌ها را بررسی کنید. دانستن اینکه کجا می‌توان روزنامه‌ها را خرید مخصوصا برای افرادی که می‌خواهند از کدهای تقلب استفاده کنند، بسیار مفید است به همین دلیل است در ادامه موقعیت مکانی هر یک را برای شما آورده‌ام.

1. در والنتاین

2. در سنت دنیس

3. در رودس

4. در بلک واتر

5. در استرابری

6. در آنز‌برگ


اداره پست و ایستگاه قطار

11 اداره پست در رد دد ریدمپشن 2 وجود دارند که هفت تای آن‌ها شامل ایستگاه قطار هستند. در اداره‌های پست می‌توانید باونتی خود را بپردازید، نامه دریافت یا ارسال کنید و یا بلیط‌های قطار را برای یک مسافرت سریع (فست تراول) خریداری کنید. هفت تا از این اداره‌ها شامل ایستگاه‌های قطار هستند و به شما اجازه می‌دهند بین ایستگاه‌های خاص سفر کنید. بر خلاف کالسکه‌ها، شما می‌توانید حتی زمانی که یک باونتی روی سر خود دارید، از قطارها استفاده کنید. همچنین می‌توانید برای به دست آوردن مقداری پول از قطارها دزدی کنید. جنبه منفی قطارها در مقایسه با کالسکه‌ها این است که ایستگاه‌های قطار کمتری نسبت به کالسکه‌ها وجود دارند بنابراین برای رفتن به برخی از شهرها نمی‌توان از قطار استفاده کرد اما در عوض می‌توان با کالسکه به شهرهای بازی سفر کرد. با کمی پیشرفت در روند بازی، قطارها از دسترس خارج می‌شوند و در آخر داستان دوباره در دسترس قرار می‌گیرند.

نکته، جمله‌های سبزرنگ = دارای فست تراول و ایتگاه قطار (مسافرت سریع)، جمله‌های قرمزرنگ = فاقد مسافرت سریع و فاقد ایستگاه قطار

1. در والنتاین (دارای ایستگاه قطار)

2. ایستگاه امرلد (دارای ایستگاه قطار)

3. در رودس (دارای ایستگاه قطار)

4. در سنت دنیس (دارای ایستگاه قطار)

5. در پست بازرگانی ون هون (فاقد ایستگاه قطار)

6. در آنزبرگ (دارای ایستگاه قطار)

7. در ایستگاه ریگز، جنوب شرق استرابری (دارای ایستگاه قطار)

8. در ایستگاه والاس، شمال شرق استرابری (دارای ایستگاه قطار)

9. در استرابری (فاقد ایستگاه قطار)

10. در بلک واتر (فاقد ایستگاه قطار)

11. در بِنِدیکت پوینت (فاقد ایستگاه قطار)


اصطبل‌ها

رد دد ریدمپشن 2 هفت اصطبل دارد. در اصطبل‌ها می‌توانید اسب‌ها و آیتم‌های مراقبت اسب از قبیل احیاکننده، غذا و محرک کننده‌ها را خریداری کنید. همچنین می‌توانید ظاهر اسب‌تان را سفارشی کنید و خرید تجهیزات جدید اسب مانند زین را انجام دهید. بهترین اسب برگزیده در این بازی را می‌توان در بلاک واتر بعد از داستان بازی خریداری کرد. دومین اسب برتر در سنت دنیس بعد از فصل چهارم در دسترس قرار می‌گیرد. پیشنهاد می‌کنم که همیشه چند احیاکننده اسب، چند هویچ و تعدادی محرک کننده اسب را به همراه داشته باشید تا نوار سلامتی و استقامت اسب‌تان را در وضعیت‌های دشوار پر کنید. برای اینکه تمام اصطبل‌ها را مشاهده کنید، نقشه جهان بازی را باز کنید، دکمه :x::square: را فشار و سپس تا اینکه به آیکون اصطبل‌ها  می‌رسید، اسکرول داون کنید، در آخر با دکمه‌های :right: و :left: بین تمام اصطبل‌ها سوییچ کنید. هر اصطبل انتخابی متفاوت از اسب‌ها را در اختیار شما قرار می‌دهد. مهم است که توجه داشته باشید پیدا کردن دو اسب که از لحاظ نژاد، ظاهر و آمار باهم همخوانی دارند، تصادفی است. همچنین اگر اسبی راکه در یکی از این اصطبل‌ها خریداری کنید، بمیرد، یک اسب جدید که همان آمار را دارا باشد، در یکی از این مکان‌ها در دسترس قرار می‌گیرد. در ادامه موقعیت مکانی هر کی از اصطبل‌ها را مشاهده می‌کنید.

1. در شمال غربی شهر والنتاین

2. جنوب استرابری

3. جنوب امرلد رانچ

4. شمال پست بازرگانی ون هورن

5. در جنوب شهر سنت دنیس (دومین اسب برتر)

6. در جنوب شهر بلک واتر (برترین اسب بازی، پس از رسیدن به بخش Epilogue باز می‌شود)

7. در غرب ناحیه نیو آستین، تامبل‌وید (پس از رسیدن به بخش Epilogue باز می‌شود)


کالسکه‌ها (دلیجان)

رد دد ریدمپشن 2 دارای 11 لوکیشن کالسکه است. با کالسکه‌ها (Stagecoaches) می‌توان به شهرهایی مسافرت کرد که پست Stagecoach دارند. درست همانند بلیط قطار، مسافرت با کالسکه‌ها بین 5 تا 15 دلار خرج روی دست شما می‌گذارد. جنبه منفی این نوع مسافت این است که اگر شما روی سر خود در هر جای جهان بازی باونتی داشته باشید، نمی‌توانید از کالسکه برای رفتن به شهری دیگر استفاده کنید. اگر باونتی روی سر خود دارید، ابتدا باید مبلغ باونتی را به جامعه پرداخت کنید (در جریان برخی از ماموریت‌های داستانی، بدون دخالت شما، باونتی روی سر آرتور گذاشته خواهد شد) سپس با کالسکه به شهری دیگر مسافرت کنید. مسافرت با کالسکه بعد از کامل کردن داستان بازی منطقی‌تر است. به این دلیل که گیم‌پلی بازی در غرب وحش جریان دارد و قاعدتا بسیاری از شما می‌خواهید بدون توجه به باونتی که روی شما گذاشته شده، قانون شکنی کنید، بنابراین اگر بخواهید از کالسکه برای مسافرت استفاده کنید باید هر بار مبلغی گاها هنگفت به جامعه پرداخت کنید تاکه باونتی از بین رود و بتوانید با کالسکه به مکانی بروید. از جنبه مثبت این نوع مسافرت باید بگویم که نسبت به قطار، با کالسکه می‌توانید به مکان‌های بیشتری مسافرت کنید. کالسکه‌ها با آیکون  روی نقشه علامت گذاری شده‌اند.

1. در والنتاین

2. در امرلد رانچ

3. در پست بازرگانی ون هورن

4. در آنزبرگ

5. در رودس

6. در سنت دنیس

7. در استرابری

8. در بلک واتر (پس از رسیدن به بخش Epilogue باز می‌شود)

9. در مک‌فارلنز رانچ (پس از رسیدن به بخش Epilogue باز می‌شود)

10. در آرمیدیلو (پس از رسیدن به بخش Epilogue باز می‌شود)

11. در تامبل‌وید (پس از رسیدن به بخش Epilogue باز می‌شود)


خیاط

دو خیاط در رد دد ریدمپشن 2 وجود دارد. درست مانند فروشگاه‌های عمومی، آن‌ها تعداد کمی از لباس‌های منحصر به فرد را به فروش می‌رسانند که نمی‌توانید در جای دیگری آن‌ها را خریداری کنید. لباس‌هایی راکه می‌توانید در هر فروشگاه عمومی دیگری پیدا کنید، نیز در خیاط‌ها قابل دسترس هستند. اگر می‌خواهید یک تکه لباس بخرید، می‌توانید به جای آن از یک فروشگاه عمومی خریداری کنید. اما اگر به لباس‌های منحصر به فرد نیاز دارید باید از خیاطی‌ها بازدید کنید. اشاره کنم که برای خرید برخی از لباس‌ها به سطح هانر بالایی نیاز دارید. در ادامه موقعیت مکانی این دو خیاط را مشاهده می‌کنید.

1. در سنت دنیس

2. در بلک واتر


Trapperها

رد دد ریدمپشن 2 سه تراپر دارد. Trapperها نوعی فروشنده هستند که می‌توانند از پوست جانوران معمولی و لجندری که شکار کرده‌اید، لباس‌های ویژه بسازند و گزینه‌های ارتقای بیشتری در اختیار شما قرار دهند. بعد از کشتن حیوانات، می‌توانید پوست آن‌ها را به نزد Trapperها بیاورید تا آن‌ها را به چیز مفیدی تبدیل کنید. با دکمه :x1: / :square: می‌توانید لوکیشن‌های این فروشندگان را روی نقشه جستجو کنید. فشار دادن دکمه‌های مربوطه به شما این اجازه را می‌دهد که با دی‌پادهای چپ و راست (:right: / :left:) بین آیکون‌های موجود و مکان‌های آن‌ها جستجو کنید. در ادامه موقعیت مکانی تمام Trapperها را مشاهده می‌کنید.

1. در سنت دنیس، شهر اصلی در سمت راست پایین نقشه

2. در غرب استخر الیزیان، جنوب غربی آنزبرگ

3. در منطقه نیو آستین (پس از اینکه باونتی “Dead Or Alive” را پرداخت کردید و بعد از پایان داستان باز می‌شود)

این تمام فروشگاه‌های بازی Red Dead Redemption 2 بودند که موفقیت مکانی هر یک را مشاهده کردید. امیدواریم از این قسمت نهایت استفاده را ببرید. در روزهای آینده منتظر قسمت‌های دیگر راهنما باشید.

منبع : وینفون
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,