netflix-uwp-xbox-store

تابه‌حال تنها شرکت‌های شناخته‌شده می‌توانستند اپلیکیشن هایشان را برای اکس باکس وان منتشر کنند. حال مایکروسافت بیانیه‌ای را منتشر کرده است که بر طبق آن، اکنون همه‌ی توسعه‌دهندگان می‌توانند اپلیکیشن های خود را بر روی فروشگاه نرم‌افزاری اکس باکس وان منتشر کنند. در ادامه برای کسب اطلاعات بیش‌تر با وینفون همراه باشید.

مایکروسافت در وبلاگ خود این طور بیان کرده است:

از امروز شما می‌توانید با استفاده از آخرین SDK، برنامه‌های خود را برای کاربران اکس باکس وان، منتشر کنید. برای انتشار اپلیکیشن تان در فروشگاه اکس باکس وان، تنها کافی است در قسمت مربوط به دستگاه‌های هدف، “Windows 10 Xbox” را انتخاب کنید.

آیا این بدین معنی است که ازاین‌پس سیلی عظیمی از برنامه‌های بی‌کیفیت، روانه‌ی فروشگاه اکس باکس وان خواهد شد؟ خوشبختانه نه. قبل از اینکه اپلیکیشن های یونیورسال برای عموم منتشر شوند، آزمون‌های سختی را پشت سر می‌گذارند که مشکلی نداشته باشند. مانند همیشه، مایکروسافت از توسعه‌دهندگان می‌خواهد که برای انتشار برنامه‌هایشان، با حساب کاربری Xbox@ در ارتباط باشند.

توسعه‌دهندگانی که بازی‌های شان را برای انتشار در فروشگاه اکس باکس وان ارسال می‌کنند، برای تأیید درخواستشان باید قوانین را قبول داشته باشند. این به این خاطر است که اطمینان حاصل کنیم بازی‌های خوبی را برای کاربران فراهم آورده‌ایم. همچنین برای ارتباط با ما، از حساب کاربری Xbox@ کنید.

همچنین توسعه‌دهندگان می‌توانند برای برنامه‌های خود، بسته‌های به‌روزرسانی منتشر سازند.

لطفاً این موضوع را به خاطر داشته باشید که کاربران تِستِ شما، برای دریافت به‌روزرسانی ها، باید به‌صورت دستی قسمت مربوطه را بررسی کنند. همچنین باید از حساب کاربری مایکروسافت نیز استفاده کنند.

در ادامه، مایکروسافت اطلاعات تکمیلی از تغییرات پلتفرم یونیورسال و قابلیت‌های جدیدش را منتشر کرد که شما می‌توانید گزیده‌ای از آن‌ها در پایین مشاهده کنید.

  • از حالا شما می‌توانید برای اپلیکیشن های یونیورسال خود، به‌روزرسانی منتشر کنید.
  • اکنون شما می‌توانید پیشنیازهای بیشتری را برای برنامه‌های خود مشخص کنید و اگر دستگاهی فاقد آن پیش‌نیازها بود، پیغامی در همین رابطه دریافت می‌کند.

 

برای اطلاعات بیش تر در این زمینه، می توانید از این لینک استفاده کنید.

به نظر می‌رسد که به‌زودی شاهد برنامه‌های یونیورسال زیادی در فروشگاه اکس باکس وان خواهیم بود. حال، آیا به عقیده‌ی شما، اضافه شدن برنامه‌های یونیورسال، به فروشگاه اکس باکس وان، می‌تواند این دستگاه را در مقابل پلی‌استیشن ۴ پیروز کند؟

منبع :

WINDOWS CENTRAL

417 پست
كيان زرعكانی
او دانشجوی رشته‌ی نرم‌افزار در دانشگاه شهید بهشتی کرج است. به خواندن کتاب‌ها به خصوص رمان‌های ادبی علاقه‌مند است. کدنویسی یکی از تفریحاتش به‌حساب می‌رود و سعی می‌کند اوقات فراغت خودش را صرف یادگیری زبان‌های برنامه‌نویسی کند. کیان اکنون دبیر بخش اکس‌باکس است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
marshall
پاسخ دهید چهارشنبه 9 شهریور 1395

Instagram آپدیت شد. Stories اضافه شد.
http://www.windowscentral.com/instagram-windows-10-mobile-grabs-new-stories-feature-latest-update

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,