steam-logo_story

از زمان آغاز عرضه و انتشار نسخه رسمی سیستم عامل ویندوز ۱۰ تا کنون شاهد رشد و پیشرفت بسیار بالای این سیستم عامل در مقایسه با تمام سیستم عامل های گذشته بوده ایم. به تازگی، در خبری اعلام کرده بودیم که ویندوز ۱۰ در حال حاضر بیش از ۲۱ درصد از بازار دسکتاپ را در اختیار گرفته است. حال جدید ترین آمار استیم نشان می د هد که حدود ۴۷ درصد از کاربران استیم، هم اکنون از سیستم عامل ویندوز ۱۰ استفاده می کنند.

شبکه‌ی‌ استیم که توسط شرکت valve توسعه داده‌ شده، امکان دانلود و به‌ روز رسانی بازی‌ ها، به‌ صورت دیجیتالی و در چند کامپیوتر را برای کاربران فراهم می‌کند. هم‌ اکنون این شبکه، از محبوب‌ ترین ها در میان کاربران دسکتاپ است.

Steam users new

با توجه به آمار منتشر شده، ۴۴.۹۳ درصد از کاربران از نسخه ی ۶۴ بیتی سیستم عامل ویندوز ۱۰ استفاده می کنند، در حالی که نسخه ی ۳۲ بیتی سیستم عامل ویندوز ۱۰ تنها توسط ۱.۵۹ درصد از کاربران استفاده می شود. این اطلاعات همچنین نشان می دهد که سهم ویندوز ۱۰ در طول یک ماه گذشته، ۲.۰۶ درصد رشد داشته است.

ویندوز ۱۰ محبوب ترین سیستم عامل در میان کاربران استیم است، در حالی که نسخه ی ۶۴ بیتی سیستم عامل ویندوز ۷ با سهم ۲۹.۷۰ درصد در مقام دوم و ویندوز ۸.۱ با ۹.۳۸ درصد سهم، در جایگاه سوم قرار دارد. از سوی دیگر، OS X در مجموع تنها توسط ۳.۴۰ درصد از کاربران مورد استفاده قرار گرفته است، اما سهم ویندوز در مجموع ۹۵.۶۹ درصد می باشد که رقم شگفت انگیزی است.

نظر شما در مورد این آمار و ارقام چیست؟

منبع :

MSPOWERUSER

2035 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
meh
پاسخ دهید سه شنبه 11 مرداد 1395

آپدیت ویندوز ده بلاخره اومد

Yasuo
پاسخ دهید سه شنبه 11 مرداد 1395

عاغاااااااااااااااااااا ۲ agust چی شد پس این آپدیت؟؟؟؟؟

MSK
پاسخ دهید سه شنبه 11 مرداد 1395

الان ده ساعت دیگه تا پایان دو آگست به وقت آمریکا مونده امیدوارم حداقل امروز بیرون بدن و دیگه به تأخیر نیفته.

جاوید
پاسخ دهید سه شنبه 11 مرداد 1395

آپدیت ویندوز آماده لطفا اطلاع رسانی کنید. Feature update to Windows 10, version 1607

محراب
پاسخ دهید سه شنبه 11 مرداد 1395

سلام دوستان با واحد پشیتیبانی ماکروسافت حرف زدم گفتم اپدیت امروز منتشر میشه اما ساعتش معلوم نیست و گفت شاید برای بعضی ها کمی دیر برسه اختلاف ۱۲ ساعت یا بیشتر

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,