Amazon logo

اگر به یاد داشته باشید در روزهای گذشته خبرهایی منتشر شد که آمازون تأیید کرده بود که توسعه‌ی اپلیکیشن خود در ویندوز فون را متوقف کرده است. پس از این خبرها، دریافت این اپلیکیشن در استور غیر ممکن شد و در اطلاعیه‌ای برای کاربرانی که آن را نصب داشتند، آمازون خبر داد که این برنامه از تاریخ معینی به بعد، دیگر قابل استفاده نخواهد بود. حالا خبرهای خوبی در رابطه با این اپلیکیشن شنیده می‌شود. با وینفون همراه باشید.

تا پیش از این، آمازون در پاسخ به سؤالات کاربران در رابطه انتشار اپلیکیشن جدید، هیچ گونه پاسخ مشخصی نداده بود و آن را تأیید و یا رد نمی‌کرد.

ما مجدداً با بخش پشتیبانی مشتری این شرکت تماس برقرار کردیم تا ببینیم آن‌ها در این رابطه چه می گویند، با این حال، آنها هیچ اطلاعاتی در مورد نقشه‌ی راه محصول آینده‌ی خود به ما ندادند و پیام ما در اختیار تیم برنامه‌های داخلی خود قرار دادند، که واکنش آن‌ها به سؤال ما به صورت زیر بود:

بسیاری از مشتریان از ما در مورد نسخه‌ی بهبود یافته‌ی برنامه آمازون برای ویندوز فون سؤالاتی پرسیده‌اند، ما تصمیم داریم یک اپلیکیشن جدید منتشر کنیم.

مطمئن باشید تیم ما در حال کار بر روی نرم افزاری جدید است. این موضوع ممکن است کمی وقت بگیرد اما ما به طور قطع تأیید می‌کنیم که به زودی اپلیکیشن جدیدی دریافت خواهید کرد.

ما به زودی برنامه‌ی کنونی ویندوز فون خود که شما در حال حاضر در اختیار دارید، را بازنشسته می‌کنیم، به این معنی که دیگر محتویات آن به روز نخواهند شد. شما هنوز هم تا تاریخ ۱۵ آگوست ۲۰۱۶ به برنامه دسترسی خواهید داشت.

اگر من باعث نا امیدی و ناراحتی کسی شده‌ام، متأسفم!

برای مطمئن شدن از این موضوع، ما تلاش کردیم که با پشتیبانی مشتری دیگری نیز ارتباط برقرار کنیم، که با این پاسخ مواجه شدیم:

ما در حال حاضر در حال کار بر روی آن هستیم و زمانی که کامل شود، ما به طور مستقیم شما را از طریق ایمیل مطلع خواهیم کرد.

جزئیاتی در مورد اپلیکیشن آینده وجود ندارد و مشخص نیست که این نسخه برای ویندوز فون ساخته خواهد شد یا قرار است یک اپلیکیشن یونیورسال باشد که از ویندوز ۱۰ کامپیوتر و موبایل پشتیبانی کند. خبر خوب این است که آمازون مشتریان خود را در پلتفرم ویندوز رها نکرده و تیم توسعه‌ی آن‌ها در حال حاضر در حال کار بر روی یک برنامه‌ی جدید هستند و به گفته‌ی تیم، این برنامه به زودی در دسترس قرار خواهد گرفت.

جای تعجب ندارد که آمازون کار بر روی یک نرم افزار بهبود یافته را آغاز کرده باشد، زیرا شعار این شرکت، همیشه “مشتری محوری” و ارائه‌ی یک تجربه‌ی خوب به مشتری‌ها بوده است. از نظر آن‌ها برنامه‌ی کنونی آمازون بر روی ویندوز فون نیازهای مشتریان را به خوبی برآورده نمی‌کند و به همین دلیل آن‌ها می‌خواهند برنامه‌ی فعلی خود را بازنشسته و بر روی برنامه‌ای جدید کار کنند و در این بین، آن‌ها تا زمان انتشار برنامه‌ی جدید، مشتریان را به استفاده از وب سایت این شرکت تشویق می‌کنند.

پیش از این تأیید آمازون، یکی از کارکنان مایکروسافت در پاسخ به اعلام بازنشستگی اپلیکیشن آمازون در ویندوز فون، گفته بود که که اکثر برنامه‌های حذف شده از استور، مجدداً به صورت یونیورسال ساخته خواهند شد و در استور قرار خواهند گرفت.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟

منبع :

WINBETA

1935 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
مطالب مشابه
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Bahmanazad
پاسخ دهید یکشنبه 2 مرداد 1395

حیف که ما دسترسی نداریم به این سایت های جهانی…البته چند وقت پیش یه خبری شد مبنی بر اینکه پست ایران می خواد قرارداد ببنده با این شرکتا برای مراسلاتشون

سامان
پاسخ دهید یکشنبه 2 مرداد 1395

خوشم میاد ما ایرانیا ب هیچ کدوم از این برنامه ها دسترسی نداریم..چ باشه چ نباشه فرقی نمیکنه برا ما!
کلا ی کشور الکی خوش دور هم جمع شدیم

meisamking
پاسخ دهید یکشنبه 2 مرداد 1395

کجان اون کسایی که گفتن ویندوز فون رها شده . ویندوزفون مرده یادمه وقتی این برنامه از استور حذف شد همه از دم گفتن ویندوز فون مرده خب حالا کجایین عزیزان گرامی؟

alireza
پاسخ دهید یکشنبه 2 مرداد 1395

خب!!!کسایی که میگفتم آمازون رفت پس وینفون هم رفت کجان!!!
اینم از اپلیکیشن جدید آمازون
حالا بیاید بازم غم نامه بنویسید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , ,