یکی از قابلیت های مفید و کاربردی اکس باکس وان اس، امکان پخش ویدیو با کیفیت ۴K است، و با توجه به وجود این قابلیت شرکت های پخش کننده محتوای ویدیویی نظیر Netflix، Vudu و Hulu اپلیکیشن های خود را برای استریم محتوای ۴K برای این کنسول عرضه کرده اند. اما اکنون یک شرکت مهم دیگر نیز وارد این رقابت شده است.

به لطف پلتفرم یونیورسال مایکروسافت، دارندگان اکس باکس وان نیز از اپلیکیشن های مفید و کاربردی بهره مند شده اند، که باعث شده اند تا اکس باکس قابلیت هایی فراتر از کنسول بازی پیدا کند.

با توجه به قابلیت کنسول اکس باکس وان اس در نمایش ویدیو با کیفیت ۴K سرویس های استریم ویدیو نظیر Netflix، Hulu، و Vudu اپلیکیشن های خود را با قابلیت استریم ویدیو با کیفیت ۴K برای این کنسول عرضه کرده اند، اکنون شرکت آمازون نیز دست به کار شده تا از پتانسیل این کنسول بهره مند شود.

شرکت آمازون به صورت رسمی اعلام کرده که اپلیکیشن Amazon Video قادر به استریم ویدیوهای ۴k بر روی کنسول اکس باکس وان اس می باشد، این شرکت در توییتی این خبر را منتشر ساخت:

از امروز آغاز شد، اکنون قارد هستید تا ویدیوهای مورد علاقه خود در Amazon Video را بر روی کنسول اکس باکس وان اس خود با کیفیت خارق العاده ۴K تماشا کنید.

برای برخورداری از قابلیت جدید اپلیکیشن Amazon Video کافی است تا جدیدترین به روز رسانی آن را دریافت کنید.

منبع :

WINDOWS CENTRAL

892 پست
محسن توکلی نیا
او در رشته میکروبیولوژی به تحصیل پرداخته، اما علاقه وی به دنیای فناوری و به خصوص مایکروسافت، باعث فعالیت وی در این عرصه شده است. به ادبیات، عرفان، فناوری علاقه ی وافری دارد و سعی میکند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف خدمت به خانواده و مطالعه شعر کند. محسن اکنون یکی از دبیران وبسایت وینفون است.
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , ,