Amazon

اگر خبرها را دنبال کرده باشید حتماً اطلاع دارید که شرکت آمازون اعلام کرده بود که دیگر از برنامه‌ی آمازون در سیستم عامل ویندوز فون پشتیبانی نخواهد کرد. چند روز پیش نیز، این نرم افزار از استور ویندوز فون حذف و از دسترس کاربران خارج شد. حالا مشخص شده که این شرکت قصد دارد با بازنشسته کردن نرم افزار خود، پشتیبانی خود را از این نرم افزار به طور کامل قطع کند. در ادامه با وینفون همراه باشید.

هنگام باز کردن نرم افزار بر روی ویندوز فون، در حال حاضر پیامی نمایش داده می‌شود که توضیح می‌دهد، نسخه‌ی ویندوز فون در تاریخ ۲۵ جولای ۲۰۱۶ بازنشسته خواهد شد. سپس از شما می‌خواهد که برای ادامه‌ی استفاده از آمازون، به وب سایت آن‌ها مراجعه کنید و ادعا می‌کنند که در آن، شما “جدیدترین و بهترین” تجربه را به دست خواهید آورد.

amazon-retiring-windows-phone-app-message-354x630

در حالی که این برنامه هم اکنون در استور ویندوز فون در دسترس نیست، ولی کاربرانی که در حال حاضر این نرم افزار را از پیش، بر روی دستگاه خود نصب دارند می‌توانند تا ۲۵ جولای از آن استفاده کنند، ولی مشخص نیست که پس از آن تاریخ دقیقاً چه اتفاقی خواهد افتاد. به نظر می‌رسد که آمازون در زمان اعلام شده تمام پشتیبانی خود را از نرم افزار قطع خواهد کرد و ممکن است که عملکرد آن را متوقف نماید. غیر از این پیغام، هیچ اخباری مبنی بر این که آمازون چه برنامه‌ای دارد، وجود ندارد، آیا این شرکت در حال کار بر روی نسخه‌ی یونیورسال این نرم افزار برای پلتفرم ویندوز است و یا دلیل بازنشستگی این نرم افزار فعلی چیست؟

برای ادامه‌ی استفاده از آمازون در ویندوز فون و ویندوز ۱۰ موبایل، شما باید از وب سایت این شرکت در مرورگر خود استفاده کنید، که اتفاقاً ویژگی‌های بیشتری نسبت به این نرم افزار فعلی به کاربر ارائه می‌دهد.

منبع :

WINBETA

1983 پست
امیر زمانی
Only Windows
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
poorya_1
پاسخ دهید چهارشنبه 8 تیر 1395

کاش حداقل یونورسال بود
🙁

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,