DSC_0681.0.0

همانطور که در کنفرانس بیلد 2015 و در وبلاگ نویسی زنده ی این رویداد مشاهده کردید، مایکروسافت تلاش می کند تا بهره وری بیش تری را به آفیس بیاورد و این کار از طریق برنامه ها انجام می شود. برنامه هایی که در درون آفیس اجرا می شوند. ساتیا نادلا می گوید: “ما می خواهیم تا فرای هر برنامه و API های آن ها حرکت کنیم.” او بر روی “تغییرات اساسی” تاکید می کند که تجربه ی کاربران را دگرگون می کند. در اصل مایکروسافت به توسعه دهندگان این قابلیت را می دهد تا افزونه هایی را بسازند که در سراسر ویندوز، وب و برنامه های آفیس سیستم عامل iOS کار می کنند.

این کار در کنفرانس به صورت عملی نشان داده شد که شامل اجرا شدن برنامه ی Uber در داخل برنامه ی Outlook برای iOS می شد. شما می توانید به صورت خودکار یک یادآوری را برای گشت و گذار به اطراف را بر اساس قرار ملاقات های موجود تنظیم کنید.

“شما دیگر داده های مختلف خود را بر روی برنامه های مختلف قرار نمی دهید.” مایکروسافت این ابزار را در ماه های آینده برای توسعه دهندگان در دسترس قرار می دهد.

DSC_0686.0

در حال به روز رسانی…

منبع: The Verge

منبع : وینفون
981 پست
علی گلشن
دانشجوی مدیریت بازرگانی، در پشت صحنه فعالیت می کنم.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
Sina
پاسخ دهید چهارشنبه 10 اردیبهشت 1394

علی جان در مورد اجرای اپلیکیشن های آندرویدی روی ویندوزفون بنویس ببینم چیکار کرده مایکروسافت ؟!!!!!!!!! به چه روشی انجامش دادن ؟

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: ,