ANCESTORS LEGACY یک بازی استراتژیک است که تحت تاثیر رویدادهای قرون وسطی قرار دارد. این بازی در سال ۲۰۱۸ به اکس باکس وان و کامپیوترهای شخصی می‌آید. در ادامه می‌خواهیم نگاهی به یکی از چهار قبیله موجود در بازی بیندازیم پس با تیم کافه اکس باکس وینفون همراه باشید.

این بازی ساخته Destructive Creations و C1 است که شما در آن فرماندهی یک ارتش عظیم را به عهده می‌گیرید و طوفانی در مبارزات قرون وسطای اروپا به راه می‌اندازید. چهار قبیله‌ی Vikings و Anglo-Saxons و Germanو Slavs در بازی وجود دارند اما از شما بیش از تسخیر، غارت و تهاجم به قبیله‌ها و روستاهای دشمنان خواسته می‌شود. شما می‌توانید با استفاده از طیف گسترده‌ای از تاکتیک‌ها، استفاده از محیط زیست و مدیریت پایگاه‌های موقت خود پیروز میدان شوید.

این بازی مدیریت منابع، بنای ساختمان با اندازه بسیار بزرگ، جنگ‌های قبیله‌ای در زمینی پهناور را با دقیق‌ترین جزییات به وسیله Unreal Engine 4 ساخته است. به لطف دوربین اکشن سینمایی شما خون و خونریزی‌های قرون وسطی را در وسط میدان جنگ تجربه خواهید کرد.

باید شجاع، مقاوم و سریع باشید تا بتوانید در برابر حوادث زندگی یک جنگجو بایستید.

وایکینگ‌ها نقش متجاوزان را در این بازی ایفا می‌کنند بنابراین آنها ساختمانی که بشود نام آن را پایگاه گذاشت، ندارند. تکنیک‌های آن‌ها بر اساس فرمول کمین، حمله و عقب نشینی است که به خوبی برای آن‌ها عمل می‌کند. هر چند آن‌ها سکونت‌گاه‌های ساده‌ای هم دارند ولی ارزش آن‌ها در برابر کمپ‌های ارتش قرن ۱۰ و ۱۱ بسیار کم است. این قبیله بر اساس وایکینگ‌های واقعی است که در روز‌های مدرن قرن ۹ و ۱۱ در نروژ، سوئد و دانمارک زندگی می‌کردند.

ویژگی‌های این بازی:

  • بخش تک نفره عالی الهام گرفته شده از وقایع و مردم تاریخ
  • جنگ‌های شدید در بخش چند نفره در حالت واقعی بی‌رحمانه قرون وسطی
  • گزینه‌های پیشرفته تکنیکی از قبیل استفاده از زمین و تجربه و روحیه
  • دوربین سینمایی پیشرفته که شما را در مرکز جنگ قرار می‌دهد
  • کیفیت بی‌نظیر جلوه‌های بازی به لطف Unreal Engine 4 و بیش از ۱۶۰۰ انیمیشن در بازی
  • مدیریت منابع طبیعی و ساخت و ساز روستاها

نظر خود را درباره این بازی با ما درمیان بگذارید.

منبع :

THEXBOXHUB

322 پست
سینا لواسانی
او دانشجوی مهندسی کامپیوتر است. به پرواز و بازی های ویدیویی علاقه‌ی وافری دارد و سعی می‌کند اغلب اوقات فراغت خودش را صرف بازی های ویدیویی و فیلم کند. سینا اکنون نویسنده و مترجم بخش اکس باکس وب‌سایت وینفون است.
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , ,