صدراعظم آلمان، آنجلا مرکل که چندی پیش کنفرانس گیمزکام ۲۰۱۷ را در شهر کلن افتتاح کرد، کمی بعد در غرفه اکس باکس مایکروسافت هم یک سخنرانی انجام داد، که در این بین، یک دیاگرام از پارلمان آلمان توسط نسخه دمو بازی Minecraft: Education Edition به نمایش گذاشته شد. در ادامه با وینفون همراه باشید.

سیستم آموزشی که در این بازی استفاده شده، صدر اعظم آلمان را تحت تاثیر قرار داد. مرکل در این باره گفت این مرحله که هنوز در نسخه پیش نمایش قرار دارد را با همراهی سایر شرکت کننده گان برای کشف نظریه های بیشتر تصور کنید. برای مثال می توان به استفاده از گاز هلیم بالون ها را باد کرد و حیوانات را بواسطه آن در بازی به پرواز درآورد، که این مثالی از آزمایش های شیمیایی در بازی برای یادگیری بیشتر است. آنجلا مرکل در ادامه سخنرانی این موضوع را بیشتر توضیح می دهد.

به معلمان و مدیران مدارس، پیشنهاد می کنم که به دنبال راه های جدید در سیستم آموزشی STEM باشند، همچنین تحقیقات نشان داده است که توانایی های منحصر به فرد آموزشی در بازی Minecraft  یک راه عالی برای جرقه خلاقیت در دانش آموزان و دانشجویان می باشد. نتیجه کار استادانی مانند Mirek Hancl نشان می دهد که مربیان با در دست داشتن ابزار های آموزشی مانند ماینکرافت خواهند توانست الهام بخش نسل بعدی مخترعان، رهبران و نوآوران باشند. ما می دانیم که این موضوع جذاب است، می دانیم که کار خواهد کرد و می دانیم که توسط دختران و پسرانمان بدست خواهد آمد.

صحبت های مرکل با جمله “این وظیفه ماست که تمام روش های مرسوم آموزشی خود را برای نسل جدید بروز کنیم” و نمایش ویدیویی که متمرکز بر ابزار های آموزشی جدید بود تمام شد که قدمی جدید در راه آموزش گسترده تر می باشد.

نظر شما در این باره چیست؟

منبع :

ON MSFT

60 پست
حسام یزدانی
مطالب مرتبط
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , ,