در حالی که مایکروسافت و اپل در حال ساخت اسپیکر های فوق پیشرفته مبتنی بر کرتانا و سیری هستند، کمپانی هایی مانند Anker دست به ساخت اسپیکر های مقرون به صرفه تری می زنند. این کمپانی امروز از اسپیکر جدید خود به نام Eufy Genie با قیمت تنها ۳۵ دلار رونمایی کرد. این اسپیکر از دستیار هوشمند آمازون الکسا استفاده می کند.

اسپیکر های Eufy Genie ساخته شده توسط Anker از اسپیکر های Echo Dot آمازون الکسا بزرگ تر هستند ولی، کیفیت صدای بهتری نیز دارند. از آن جایی که این اسپیکر های جدید مبتنی بر دستیار صوتی الکسا هستند، شما قادر خواهید بود از دستور های صوتی نیز در هنگام کار با آن ها استفاده کنید. به لطف یکسان بودن دستیار های صوتی به کار رفته در این دو اسپیکر، تفاوتی در قدرت هوش مصنویی آن ها وجود ندارد و دستورات هر دو مشابه و یکسان است.

از آن جایی که این دو اسپیکر تفاوت های زیادی با هم ندارند، رقیب های جدی برای هم به شمار می روند. اما، برگ برنده شرکت Anker داشتن دیگر محصولات خانگی هوشمند است. شما با استفاده از اسپیکر های هوشمند این کمپانی، می توانید دیگر محصولات هوشمند این کمپانی را نیز کنترل کنید.

Steve Rabuchin مدیر بخش صوتی آمازون الکسا می گوید:

با داشتن اسپیکر های Eufy Genie، مشتریان از دستیار صوتی الکسا و پانزده هزار مهارت صوتی او بهره مند می شوند. کیفیت صدا نیز، در کنار این دستیار صوتی فراهم می شود و هزینه آن تنها ۳۵ دلار است. اکنون کاربران بیشتری می توانند با دستیار صوتی الکسا درخواست ساعت شمار کنند و یا خبر ها را مرور کنند و درخواست وعده غذایی بدهند.

البته، هنوز به درستی تأیید نشده است که اسپیکر های Eufy Genie از Echo Dot ها بهتر باشند. دستگاه ارزان تر است اما این که کیفیت صدایش نیز بهتر باشد مشخص نیست. این اسپیکر ها در تاریخ ۱۶ آگوست در بازار عرضه خواهند شد. در آن زمان متوجه خواهیم شد که آیا ارزش خرید دارند و یا خیر.

منبع :

MSPOWERUSER

257 پست
احسان رستمی پور
علاقه مند عکاسی و تکنولوژی Instagram: sir_ehr
مطالب مرتبط
مطالب نویسنده
ایده عکاسی: عکاسی بوکه یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶
ایده عکاسی: نگاهی به بالا یکشنبه ۲۲ مرداد ۱۳۹۶
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
milad 222
💔 0 پاسخ دهید پنج شنبه ۱۹ مرداد ۱۳۹۶

خیلی هم خوب بچه ها کلا همه چیز رو مثبت ببینید

برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,