AppDevOnXbox

به روزرسانی سالگرد ویندوز ۱۰ منتشر شد و بسیاری از کاربران و دستگاه های ویندوزی از جمله اکس باکس وان، تلفن ها به آن مجهز شدند. در این میان با بیلد ۱۴۳۹۳، دسترسی به ساخت نرم افزارهای یونیورسال در اکس باکس وان نیز فراهم شد تا توسعه دهندگان بتوانند در تمام دستگاه های ویندوزی از جمله کنسول اکس باکس وان برنامه های خود را خلق کنند.

در این میان ویژگی های جدید بسیار زیاد و API های زیادی برای صحبت کردن وجود دارد، و مایکروسافت با اعلان رویداد زنده App Dev on Xbox نوید یک روز جذاب را برای متخصصین این حرفه داده است. در این روز توانایی های SDK جدید به روزرسانی سالگرد برای ساخت بهترین نرم افزارها در تمامی دستگاه ها برای توسعه دهندگان شرح داده خواهد شد.

در این کنفرانس زنده، هر فردی قادر به پرسش سوال در پنل خود خواهد بود و مسئولان مایکروسافت به آن پاسخ خواهند داد. این رویداد در تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور) در ساعت ۲۰:۳۰ به وقت تهران برگزار خواهد شد و در این سایت می توانید ثبت نام کرده و یا به صورت زنده شاهد این رویداد باشید. همچنین می توانید در زمان برگزاری این رویداد در توییتر با استفاده از هشتگ #XboxAppDev در جریان آن باشید.

منبع :

MICROSOFT

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , , , ,