Xbox%20One%20Controller

در هفته ای که سپری کردیم، شاهد به روزرسانی های زنجیره ای برای اعضای پیش نمایش اکس باکس وان بودیم. و تقریبا هرچندروز یکبار بیلدهای جدیدی برای این کنسول عرضه می شد. با وینفون همراه باشید.

حال به نسخه ی عمومی نزدیک تر شده است و تنها چند باگ کوچک دیگر از این نسخه باقی مانده تا رفع شود و برای انتشار عمومی آماده گردد. نسخه ای که درحال حاضر برای اعضای پیش نمایش منتشر شده است، ورژن rs1_xbox_rel_1608.160725-1822 می باشد که در زیر رفع اشکال ها را مشاهده می کنید:

بهبودها:

بازی ها و نرم افزارهای من– مشکل عنوان خالی بعد از نصب نرم افزارهای یونیورسال حل شده است. همچنین مشکل اجرای بعضی نرم افزارهای یونیورسال نیز برطرف شده است.
Home – مشکل نمایش پیشرفت نصب ۰% در کاشی های نرم افزارهای یونیورسال برطرف شده است.

مشکلات شناخته‌شده:

 • اسکایپ – همچنان در اسکایپ قادر به پاسخ تماس از طریق اعلانیه وجود نیستید.
 • Netflix – اگر Netflix توسط کاربر دیگری بر روی کنسول نصب‌شده باشد، ممکن است شما در هنگام اجرا و یا استفاده آر آن با پیغام خطای “آیا شما دارای این بازی یا برنامه هستید؟” روبه‌رو شوید.
 • پروفایل – در هنگام انتخاب “Add new” برای افزودن یک پروفایل جدید، رابط پروفایلِ افزودن، ممکن است تا ۳۰ ثانیه طول بکشد که ظاهر شود.
 • کرتانا – هنگام استفاده از یک‌زبان که کرتانا از آن پشتیبانی نمی‌کند، شما هنوز هم ممکن است که به کرتانا در متن ارجاع داده شوید.
 • پین کردن – هنگامی‌که شما در صفحه‌ی اصلی فیلم‌ها، نمایش‌های تلویزیونی و موزیک‌ها را پین کرده‌اید، زمانی که به‌روزرسانی جدیدی برای آن برنامه نصب شود، آن‌ها را از صفحه‌ی اصلی محو خواهند شد. برنامه‌های پین شده‌ی دیگر در صفحه‌ی اصلی، باقی می‌مانند.
  بازی‌ها و نرم‌افزارهای من – ممکن است شما در هنگام تلاش برای بارگذاری مرحله‌ی آمادگی برای نصب تعداد زیادی از بازی‌های دیجیتال و برنامه‌ها، با خطایی روبه‌رو شوید. اگر نرم افزارهای خود را دو حافظه داخلی و خارجی نصب کرده اید، حتما مطمئن شوید که یکی از آن ها راحذف کرده اید و مجددا نرم افزار خود را نصبک نید.
  تقویم ارتباطی – در حال حاضر در جزئیات رویدادهای تقویم ارتباطی، لینک به استور کار نمی‌کند.
  تیم اکس باکس با به‌روزرسانی‌های متعدد در نسخه بیلد در حال تلاش برای تکمیل این نسخه برای به‌روزرسانی تابستان هستند تا بتوانند برای عموم و با کمترین مشکل عرضه کنند. حرکت این تیم روبه‌جلوست و اگر مشکلات باگ‌های کوچک را در نظر نگیریم، به‌روزرسانی‌ها خوبی برای اکس باکس عرضه‌شده است، و تا به‌روزرسانی تابستانی زمان بسیار کمی مانده و قطعاً این باگ‌های کوچک برطرف خواهد شد.
منبع :

WINDOWS CENTRAL

1318 پست
هادی اکبری زاده
هدف ما، غلبه بر کارهای قبلیمان... پیش به سوی آینده با مایکروسافت
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,