_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

Anthem انتظارات EA را برآورده نکرده است

استودیوی بایوور

شرکت الکترونیک آرتس (EA) سرانجام گزارش مالی شرکت خود برای سه ماهه اخیر و کل سال مالی ۲۰۱۹ منتهی به ۳۱ مارس را اعلام کرد. از آنجایی که الکترونیک آترس وظیفه نشر عنوان Anthem، عنوان Looter Shooter پردرد سر استودیوی BioWare، را بر عهده داشت، از این بازی انتظار داشتند که تا پیش از این که سال مالی بسته شود، این بازی چیزی حدود پنج تا شش میلیون نسخه به فروش برساند. جزئیات بیشتر درمورد موفقیت یا عدم موفقیت آن‌ها برای رسیدن به این هدف را در ادامه در اختیار شما قرار خواهم داد.

می‌دانم که شما هم مثل من بی صبرانه منتظرید تا بدانید این بازی چقدر در راه رسیدن به این هدف موفق بوده. بهتر است این داستان طولانی و بلند را کوتاه کنم. Anthem در برآورده کردن این انتظارات شکست خورد.

شرکت EA این موضوع را در کنفرانس خبری که به دنبال همین جریان برگزار شده بود، اعلام کرد (که آن را دنیل احمد (Daniel Ahmad)، تحلیلگر ارشد موسسه Niko Partners که با لقب ZhugeEx شناخته می‌شود، اعلام کرده است). الکترونیک آرتس اعلام کرد که از زمان عرضه Anthem تا به حال، بازیکنان بیش از ۱۵۰ میلیون ساعت را به بازی کردن با این عنوان پرداخته‌اند که در این مدت تیم سازنده و توسعه دهنده آن دائما در حال کار کردن روی محتویات و بهبودهای بخش‌های مختلف این بازی بوده است. Anthem این اواخر یک به‌روزرسانی هم در همین رابطه دریافت کرده بود که در جهت بهبود شرایط و اوضاع این بازی عرضه شده بود که ظاهرا زیاد هم موفق عمل نکرده و تاثیری در روند اجرایی این بازی نگذاشته است.

این طور که از شواهد پیدا است، ۴۹ درصد از عرضه نسخه‌های کامل بازی‌های رایانه‌ای روی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان برای این شرکت در طول گذشت ۱۲ ماه اخیر، به صورت دیجیتالی برای این شرکت صورت پذیرفته است. در این میان Anthem بیشترین و بالاترین سهم فروش دیجیتالی را برای این شرکت داشته که زیاد هم نتیجه بدی برای این شرکت نیست. مخصوصا زمانی که عرضه عناوین دیگر این شرکت نظیر Apex Legends و یا همینطور Battlefield V را در نظر بگیرید. از آنجایی که BioWare پیش از عرضه Anthem همیشه ادعا داشت که ۱۰۰ درصد از این بازی حمایت و پشتیبانی خواهد کرد و این روند را برای مدتی طولانی به همین شکل ادامه خواهد داد، جالب است که ببینیم از این به بعد چه می‌کنند. مخصوصا که مدتی پیش شنیده‌هایی به گوش رسید که اعلام می‌داشت بازیکنان دیگر از این بازی قطع امید کرده‌اند.

منبع :

GAMINGBOLT

924 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,