_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

اطلاعات بسیاری از Anthem به انتشار رسید

تیمی که روی بازی Anthem در استودیوی بایوور (BioWare) کار می‌کند، تا به حال بارها و بارها به شیوه‌های مختلفی با کاربران و مخاطبین این بازی در ارتباط بوده است و همیشه تعامل خود با بازی‌بازان را حفظ کرده است. این استودیو همواره با پاسخ دادن به سوالات کاربران و از بین بردن شک و شبه‌ها در حالی که از موضوعات مختلف صحبت کرده، بازی‌بازان را با این عنوان بیشتر آشنا کرده است. در ادامه می‌توانید پاسخ‌های تازه‌ای که سازندگان Anthem به کاربران داده‌اند را مشاهده کنید.

احتمالا شما هم با من هم عقیده هستید که هر چه ارتباط سازندگان یک بازی با مخاطبان آن و به طور کلی با بازی‌بازان بیشتر باشد، کاربران هم با این بازی و سازندگان آن احساس نزدیکی بیشتری می‌کنند و همین احساس باعث می‌شود که عده بیشتری به این بازی علاقه پیدا کنند و به جمع دوست داران و طرفداران آن اضافه شوند. سازندگان Anthem تا به حال درمورد بخش‌های مختلفی از این بازی نظیر مچ میکینگ، داد و ستد کردن آیتم‌ها، کنار آمدن با پتانسیل‌های این بازی برای ارتباط بیشتر با کابران آن و بسیاری چیزهای دیگر از آن صحبت کرده‌اند. به لطف انتشار چند توییت جدید توسط مارک دارا (Mark Darrah)، تهیه کننده اجرایی این بازی، که به سوالات برخی از کابران پاسخ داده، ما توانسته‌ایم اطلاعات بیشتری از این بازی شوترِ قابل اشتراک گذاری به دست بیاوریم که در ادامه با هم نگاهی به این اطلاعات تازه خواهیم انداخت.

در شروع، به نظر می‌رسد که این بازی از پیشروی میان پلتفرمی (Cross-Progression) بین پلتفرم‌های مختلف بهره مند نخواهد بود. زمانی که از دارا پرسیده شد که آیا این ویژگی در این بازی وجود دارد، وی اعلام کرد که چنین موضوعی وجود نخواهد داشت. اما در عین حال هم جالب است که وی در پاسخ به این سوال گفت “در زمان عرضه این بازی”؛ بنابراین احتمال این که این قابلیت پس از عرضه این بازی در دسترس قرار بگیرد، وجود دارد.

همچنین دارا تایید کرد که بازی‌بازان گزینه برعکس کردن پرواز را نیز در زمان کنترل کردن لباس‌های مخصوصِ Javelin خود در Anthem در اختیار دارند. وی همچنین اطلاعات جالبی از جایگاه ابزارها نیز در اختیار ما قرار داد. وی اشاره کرد که هم قابلیت‌های Melee و هم قابلیت‌های Ultimate لباسِ شما نیز به عنوان جایگاه ابزار شما شمرده خواهند شد. وی همچنین اظهار کرد که این گزینه‌ها در زمان عرضه این بازی غیر قابل تغییر خواهند بود. بار دیگر هم وی در این زمینه از عبارت “در زمان عرضه” استفاده کرد که یعنی ممکن است در آینده قابلیت تغییر این ابزار به Anthem اضافه شود و ممکن است پس از عرضه این بازی تغییراتی در این زمینه حاصل شود.

Anthem در تاریخ ۳ اسفند ماه سال جاری برابر با ۲۲ فوریه سال ۲۰۱۹ میلادی برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، رایانه‌های شخصی و همچنین پلی‌استیشن ۴ به انتشار خواهد رسید.  شما می‌توانید برای کسب آخرین خبرها از این بازی و همچنین سایر بازی‌های ویدیویی دیگر با وینفون همچنان همراه باشید. فراموش نکنید که ما را با نظرات و پیشنهادات خود همراه کنید تا ما هم بتوانیم باعث بهبود کارمان شویم و به اطلاع رسانی شما کمک بیشتری کنیم.

منبع :

GAMINGBOLT

369 پست
عرفان رحیمی صادق
مطالب مرتبط
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , , , , ,