_ایکس باکس و گیمینگ پنل جدید

تریلر جدیدی از عنوان Anthem منتشر شد

استودیو بایوور (Bioware) قول داده بود که به زودی جزئیاتی را در مورد بخش داستانی و گیم پلی این عنوان منتشر خواهد کرد؛ به همین دلیل در چند روز اخیر تریلر جدیدی در مورد بخش داستانی این عنوان منتشر شده است.

در جریان پنل استودیوی بایوور در رویداد PAX West 2018 تریلر و تصاویر جدید از بازی Anthem منتشر شد که تریلر مورد نظر بر‌روی بخش داستانی و گیم ‌پلی این عنوان تمرکز دارد. گیم پلی این عنوان شباهت زیادی به عناوین قبلی این استودیو مانند مجموعه Mass Effect و Dragon Age دارد.

عنوان Anthem دقیقا به مانند سایر عنوان های استودیوی بایوور بر ‌روی روایت داستانی تمرکز دارد اما اینکه همکاری تعاملی در این عنوان با خط داستانی بازی چگونه سازگار خواهد بود موضوعی است که این استودیو با رها در مورد آن توضیح داده و حال در جدیدترین تریلر مشده از این عنوان در جریان رویداد PAX West 2018 نیز شاهد جزئیات بیشتری هستیم. تریلر مورد نظر به نمایش سکانس‌ های اکشن، دشمنان و همچنین مناطق بازی اختصاص داشته که شما می‌توانید تریلر منتشر شده از این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

شهر Fort Tarsis، مکان اصلی این عنوان است که در آنجا شما با NPC های مختلفی رابطه برقرار خواهید کرد و مکالمات بسیاری خواهید داشت و همچنین انتخابات شما در این مکالمات و ارتباط شما با  آنها تاثیر بسیاری خواهد داشت؛ نه بر روی ماموریت ها بلکه بر روی رابطه شما با آنها و طرز برخوردشان با شما.

به نظر می‌رسد این عنوان دارای دیالوگ‌ ها و مکالمات نقش آفرینی خاصی است که کاملا انتخابی هستند. در این عنوان کاربر می‌تواند از این طریق با شخصیت بازی ارتباط عمیقی برقرار کند و یا این که به کلی این قسمت از بازی را نادیده بگیرد و با آن هیچ ارتباطی بر قرار نکند.

عنوان Anthem در تاریخ جمعه ۳ اسفند ماه ۱۳۹۷ برابر با ۲۲ فوریه ۲۰۱۹ میلادی برای کنسول‌ های پلی‌استیشن ۴، ایکس ‌‌باکس وان و پلتفرم های رایانه ‌های شخصی منتشر خواهد شد. همچنین نسخه آزمایشی این عنوان در تاریخ 1 فوریه تقریبا سه هفته قبل از تاریخ انتشار آن در اختار کاربران قرار خواهد گرفت و کسانی که این عنوان را پیش خرید کرده‌اند می‌توانند آن را تجربه کنند. کاربران ایکس باکس وانی که این عنوان را پیش خرید کرده‌اند می‌توانند این عنوان را از طریق اکانت EA و دارندگان رایانه های شخصی نیز می‌توانند نسخه آزمایشی این عنوان را از طریق اکنت Origin  تجربه کنند.

نظر شما در مورد عنوان Anthem چیست؟ لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع :

GAMINGBOLT

264 پست
امیرحسین نورپور
مطالب مرتبط
تبلیغات
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , , ,