Anthem جدیدترین ساخته استودیوی بایوور است اما با توجه به نمراتی که از سوی منتقدان دریافت کرده، قطعا جایی در بین بهترین بازی‌های ساخته شده این استودیو ندارد. تروفی و اچیومنت‌های آنتم تماما آنلاین هستند و برای کسب کردن آن‌ها کار سختی پیش رو نخواهید داشت.

معرفی بازی

به مقاله راهنما و لیست تروفی و اچیومنت‌های Anthem خوش آمدید. کسب کردن تروفی و اچیومنت‌های آنتم آسان است و زیاد شما را به چالش نخواهید کشید. هرچند شما باید تمام ماموریت‌های بازی را کامل کنید، چالش‌های مربوط به سلاح (Tier I Weapon) که 27 سلاح هستند و چالش‌های مربوط به گِیر (Tier I Gear) که چهار کلاس شخصیت‌ها را تشکیل می‌دهند، انجام دهید. همچنین باید زره Javelin را به وضعیت Masterwork برسانید تا در آخر بازی صاحب یک گِیر عالی شوید. علاوه بر این‌ها، برای دریافت یکی از دو تروفی و اچیومنت طلایی بازی باید 300 Collectibles را جمع آوری کنید. در ادامه مرور کلی از آنچه می‌توانید انتظار داشته باشید و اینکه هر گام چقدر طول خواهد کشید، آورده شده‌ است:

 • مدت زمان تمام کردن همه ماموریت‌های داستانی مربوط به تروفی‌ها و رتبه 30 >>> 20 ساعت (بسته به درجه سختی بازی).
 • مدت زمان تمام کردن همه چالش‌های سلاح‌ها (All Weapon Challenges) >>> اگر همراه با ماموریت‌های اصلی انجام شوند، صفر ساعت و اگر در جهان‌باز بازی مشغول فارم کردن آن‌ها شوید، 3 الی 4 ساعت از وقت شما را طلب می‌کنند. در مجموع 27 چالش اسلحه وجود دارد که با هر اسلحه باید 50 کیل بگیرید. در مجموع باید 1350 کیل داشته باشید.
 • مدت زمان تمام کردن همه چالش‌های گِیر (All Gear Challenges) >>> بین 5 تا 10 ساعت. چهار کلاس برای این چالش‌ها تعبیه شده‌اند که هر کلاس 12 چالش گِیر را شامل می‌شود. هر کلاس حداقل 20 دور انجام دادن ماموریت را طلب می‌کند. سعی کنید که در طول داستان اصلی حداقل یکی از کلاس‌ها را تمام کنید. بقیه کلاس‌ها را می‌توانید روی درجه آسان ماموریت‌ها یا رویدادهای جهان‌باز بازی تمام کنید. 20 ماموریت x هفت دقیقه برای هر ماموریت یا رویداد = 140 دقیقه برای هر کلاس شخصیت. این یعنی 7 ساعت را باید برای تمام کردن 3 کلاس موجود صرف کنید.
 • رسیدن به وضعیت Masterwork زره Javelin >>> بین 5 تا 10 ساعت یا بیشتر (بسته به شانس شما). برای دست یابی به وضعیت Masterwork Gear، باید Strongholdها را روی درجه سختی Grandmaster دوباره انجام دهید. در این صورت به طور تقریبی هر یک ساعت سه آیتم Masterwork دریافت خواهید کرد. شما باید در هر 10 اسلات (خانه) گِیر یک آیتم Masterwork داشته باشید.
 • مدت زمان جمع آوری همه Collectibleها >>> بین 7 تا 10 ساعت. در مجموع 300 آیتم Collectible در بازی وجود دارد که باید همه آن‌ها را جمع آوری کنید. اگر در هر یک دقیقه یک Collectible را جمع آوری کنید، 5 ساعت طول خواهید کشید تا 300تای مورد نیاز را به دست آورید. علاوه بر این، 2 ساعت را باید صرف پیدا کردن Districts ،Hidden Places و Landmarks کنید.

گام اول: همه ماموریت‌های بخش داستانی و Contractها را تمام کنید. روی Weapon challengeها و Gear Challengeها کار کنید.

15 تا از تروفی‌ها مربوط به بخش داستانی بازی هستند. تنها کاری که نیاز است انجام دهید این است که ماموریت‌های و قراردادهای اصلی بازی را به پایان برسانید. شما می‌توانید ماموریت‌ها را در Fort Tarsis از طریق صحبت با مردم آنجا قبول کنید (منطقه قطبی). پس از انجام یک ماموریت، ماموریت بعدی برای شما فعال می‌شود و مهم نیست که در چه سطحی بازی می‌کنید البته برای گرفتن گیر بهتر، توصیه می‌کنیم که در سطح hard بازی کنید؛ چرا که بازی در سطح hard هنگام بازی گروهی بسیار قابل انجام است. در حین بازی دقت کنید که گیر خود را بعد از هر چهار ماموریت عوض کنید تا بتوانید چالش‌های Javelin Gear متفاوتی را به پایان برسانید. چهار Javelin ( کلاس‌های شخصیتی) در بازی وجود دارد که عبارتند از: Ranger Colossus ،Storm ،Interceptor. شما باید 12 چالش گیر را با هر کلاس به پایان برسانید. همه Gear Challenge مثل هم هستند: چهار ماموریت را با به دست آوردن قطعه‌ی گیر مربوط به آن‌ها کامل کنید. شما میتوانید سه قطعه‌ی گیر را همزمان به دست آورید. مطمئن شوید که بعد از بازی کردن در هر چهار ماموریت گیر خود را عوض کنید. می‌توانید این کار را از طریق مسیر زیر انجام دهید:
Challenges> Gear

توجه: گزارش شده است که برای دسترسی به این چالش‌ها، شما باید تا پایان روز اول ماموریت داستانی “Old Friends” را به پایان رسانده باشید.

در چالش های Weapon Challenge شما باید با هر اسلحه 50 نفر را بکشید. از آنجا که در مجموع 27 اسلحه وجود دارد، شما باید مجموعا 1350 نفر را بکشید. تنها باید دقت کنید که همه دشمنان را توسط سلاح‌ها بکشید و از melee یا حمله‌های ویژه استفاده نکنید. وقتی که با هر اسلحه 50 نفر را کشتید، پیش از ماموریت بعدی اسلحه ی خود را تغییر دهید. شما می‌توانید این کار را از طریق مسیر زیر انجام دهید:
Challenges> Weapons

توجه: گزارش شده است که برای دسترسی به این چالش‌ها، شما باید تا پایان روز اول ماموریت داستانی “Old Friends” را به پایان رسانده باشید.

گام دوم: Masterwork Javelin

بعد از آنکه تمام ماموریت‌های داستانی را به پایان رساندید، باید به رنک 30 رسیده باشید ( اگر نرسیده‌اید، می‌توانید از طریق QuickPlay ایکس‌پی به دست بیاورید.) در رنک 30 سطح سختی Grandmaster برای شما باز خواهد شد. گیر Masterwork را بسازید تا بتوانید Javelin تان را به Masterwork ارتقا دهید. برای دیدن بهترین روش‌ها، تروفی Master Talent را مطالعه کنید. حتما در یک کلاس شخصیتی ثابتی بازی کنید، چرا که آیتم‌های به جا مانده را متناسب با کلاس شخصیتی که در آن بازی می‌کنید، دریافت خواهید کرد. شما می توانید وضعیت Javelin تان را در Forge ببینید.

گام سوم: Collectibles

در بازی َAnthem سی‌صد Collectible وجود دارد و شما با توجه به تروفی No Stone Unturned به همه آن‌ها نیاز دارید. می‌توانید لیستی از آن‌ها را در مسیر زیر ببینید:
Challenges > Exploration > Bastion Collectibles
هم چنین Collectibleها، تعدادی ایکس‌پی وفاداری به شما خواهند داد که به شما کمک می‌کند که در همه دسته‌ بندی‌ها به مرحله 3 برسید.
به علاوه در هر منطقه یک تروفی وجود دارد که شما می‌توانید با پیدا کردن تمام Districts، Hidden Places و Landmarks آن را به دست آورید ( در مجموع 102 آیتم). شما می‌توانید آن‌ها را در مسیر زیر ببینید:
Challenges > Exploration > Bastion Regions

اطلاعات کلی

 • درجه سختی تروفی و اچیومنت‌های بازی: 3 از 10
 • مدت زمانی که طول می‌کشد تا بازی را پلاتینیوم کنید: 40 ساعت یا بیشتر
 • تعداد تروفی‌های آنلاین بازی: 47 عدد (33 تروفی برنز trophy، 11 تروفی نقره trophy، 2 تروفی طلا trophy، 1 تروفی پلاتینیوم trophy)
 • تعداد تروفی‌های آفلاین بازی: ندارد
 • تعداد اچیومنت‌های بازی: 46 عدد و معادل 1000 امتیاز
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که آن‌ها را از دست خواهید داد: ندارد
 • تروفی و اچیومنت‌هایی که گلیچ دارند: ندارد
 • آیا درجه سختی در دریافت تروفی و اچیومنت‌ها تاثیر گذار است؟ خیر، برای داستان بازی تاثیری ندارد و می‌توان روی درجه سختی آسان آن را تمام کرد. با این حال، در آخر بازی برای به دست آوردن گِر بهتر باید روی درجه سختی Grandmaster بازی کنید
 • حداقل دفعاتی که باید بازی را تمام کنید: یک دور

Grandmaster

توضیح: تمام تروفی‌های بازی را به دست بیاورید تا به تروفی پلاتینیوم دست پیدا کنید (برای دریافت این تروفی به بسته گسترش دهنده نیازی نیست).


No Stone Unturned

توضیح: تمام چالش‌های جمع آوری Bastion را به پایان برسانید؛

در بازی Anthem، سی‌صد کالکتیبل وجود دارد. شما برای این تروفی نیاز دارید همه آن‌ها را به دست بیاورید. می‌توانید آن‌ها را از طریق مسیر زیر پیگیری کنید:
Challenges > Exploration > Bastion Collectibles
در ادامه فهرستی از تمام چالش‌ها و همچنین تعداد کالکتیبل‌هایی که در هر دسته موجود است را ارایه می‌کنیم. توجه کنید که Mederines’ Disciple و Hidden Messages چالش‌هایی در رده‌های متفاوت دارند. پس از اینکه ده تا ازکالکتیبل‌‌هایشان را پیدا کردید، اسم چالش تغییر می‌کند و شما باید کالکتیبل‌های بیشتری را پیدا کنید. آنچه فوق العاده است این است که کالکتیبل‌های Intel و Archive در صورت مردن شما، دوباره تولید می‌شوند و شما دوباره می‌توانید آن‌ها را در همان موقعیت قبلی پیدا کنید. در این حالت نیز شمارنده کالکتیبل‌ها افزایش می‌یابد و در نهایت شما را به تروفی می‌رساند. شما می‌توانید هر کدام از آن‌ها را 25 بار به دست بیاورید. پیدا کردن تک تک کالکتیبل‌ها ضروری نیست و البته پیچیدگی‌هایی هم دارد. وقتی که بازیکن دیگری در Free-Roam یک کالکتیبل را برمی‌دارد. آن آیتم از بازی شما هم حذف می‌شود. از طرفی همه کالکتیبل‌ها در بخش آزاد بازی دوباره تولید نمی‌شوند و تنها بعضی از انواع مشخص آن‌ها دوباره تولید می‌شوند. برای همین ممکن است شما ساعت‌ها در بازی گردش کنید و هیچ وقت یک آیتم از نوعی خاص را پیدا نکنید؛ چرا که ممکن است کسی پیش از شما آن را برداشته باشد و شما دیگر نتوانید آن را ببینید. برای همین هم بهتر است که تنها یک مسیر (Route) را جمع‌ آوری کنید. برای جمع‌آوری routeها به Anthem Collectibles Guide مراجعه کنید. 80 تا Misplaced Writing و 80 تا Hidden Message در بازی وجود دارد که دوباره تولید نمی‌شوند؛ اما اگر چندتایی از آن‌ها را جا انداختید می‌توانید یک Pilot بسازید و آن‌ها را دوباره تولید کنید. شما می‌توانید آن‌ها را به سادگی پیدا کنید. ابتدا 40-50 تا از آن‌ها را بگیرید و بعد یک Pilot جدید بسازید تا بقیه را بگیرد (این کار را در آخر بعد از به دست‌آوردن تمام تروفی‌ها انجام دهید).

در زیر فهرستی از ده Overlook و ده تا از Tombهای Legionnaires که شما نمی‌توانید آن‌ها را بسازید و باید تمام آنها را پیدا کنید، آمده شده است:

 • Arcanist Archives: هر 25 Arcanist Archive پیدا شود.
 • Dominion Intel: هر 25 Dominion Intel پیدا شود.
 • Outlaw History: هر 25 Outlaw Intel پیدا شود.
 • Scar Intel: هر 25 Scar Intel پیدا شود.
 • Sentinel Archives: هر 25 Sentinel Archives پیدا شود.
 • (Mederins peer (40) /Mederins Order (30)/Mederins Disciple (10: در مجموعه 80 Misplaced Writings. در هر رده چالش شمارنده این کالکتیبل‌ها از نو آغاز شده و شما برای دریافت تروفی، هر 80 کالکتیبل را باید پیدا کنید.
 • (Hidden Messages (10) / Footsteps of Idris (20) / Vasaa’s Triumph (50: در مجموع 80 طلسم (Rune). در هر رده چالش، شمارنده این کالکتیبل‌ها از نو آغاز می‍شود و شما برای دریافت تروفی هر 80 کالکتیبل‌ را باید پیدا کنید.
 •  Grave Historian: تمام مقبره های Legionnaires ها که پیدا و کامل شده اند.
 • Trailblazer: هر 10 Overlook پیدا شود.
 • The Clam Before The Storm: یک clam (برای تروفی نیازی به آن نیست.)

A Royal Favor

توضیح: داستان Dax’s Emerald Abyss را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Dax را کامل کنید.


Triple Threat

توضیح: داستان Matthias’s Triple Threat را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Matthias را کامل کنید.


Comrades in Arms

توضیح: بخش اول داستان Brin’s Need to Know را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Brin را کامل کنید.


Military Pursuits

توضیح: بخش دوم داستان Brin’s Need to Know را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Brin را کامل کنید.


Arcanist Mysteries

توضیح: داستان Matthias’s Search for Knowledge را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Matthias را کامل کنید.


Scholarly Pursuits

داستان Matthias’s Riddles of Raban Maur را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Matthias را کامل کنید.


Restoring Glory

توضیح: داستان Yarrow’s Keeping Promises را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Yarrow را کامل کنید.


Honorable Pursuits

توضیح: داستان Yarrow’s Shallow Grave را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Yarrow را کامل کنید.


Early Warnings

توضیح: Early Warnings را کامل کنید

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Early Warnings را کامل کنید.


Incursion

توضیح: Incursion را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Incursion را کامل کنید.


Finding Old Friends

توضیح: Finding Old Friend را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. همه ی ماموریت‌ها/ قرارداد‌های Finding Old Friend را کامل کنید.


The Tomb of General Tarsis

توضیح: The Tomb of General Tarsis را کامل کنید؛

این تروفی به طور خودکار در روند بازی به دست خواهد آمد. ماموریت اصلی داستان The Tomb of General Tarsis را کامل کنید. بعد از نجات دادن Faye در ماموریت اصلی Old Friends، در زیر زمین Fort Tarsis با او حرف بزنید. او چهار تا از مقبره‌های Legionnaires را بر روی نقشه شما علامت می‌زند. برای هر کدام نیاز است تا در تعدادی از چالش‌هایی که در زیر می‌آوریم شرکت کنید. بعد از انجام همه آن‌ها شما پنجمین مقبره General Tarsis را باز خواهید کرد که آن هم یک ماموریت داستانی جدید است. تمام این مقبره‌ها برای پیشرفت داستان بازی ضروری هستند.

Trial of Gawnes:

 • 50 پیروزی با Meele: از حمله‌های Meele برای شکست دادن دشمنان استفاده کنید.
 • 50 پیروزی با Ultimate: از توانایی Javelin’s Ultimateتان برای شکست دادن پنجاه دشمن استفاده کنید. حمله Ultimate را می‌توانید در گوشه سمت راست پایین صفحه خود به صورت نوار زرد رنگی که در حال پر شدن است ببینید. Ultimate در طول زمان خود به خود شارژ می‌شود و قوی‌ترین حمله‌ای است که در اختیار شما قرار دارد. هنگامی‌ که گروه بزرگی از دشمنان را در مسیر خود دیدید از آن استفاده کنید.
 • 3 پیروزی بر Legendaryها: Legendaryها قوی‌ترین باس‌های دشمن هستند که سطح سلامتی آن‌ها به شکل نواری زرد رنگ است. آن‌ها باس‌های Strongholdها هستند و در بعضی از ماموریت‌ها و قراردادهای مشخص نیز ظاهر می‌شوند.

Trial of Artina:

 • 5 رویداد جهانی: اگر در در جهان باز بازی گردش کنید، به طور تصادفی به World Eventها برخورد خواهید کرد که با خطوط بنفش مشخص شده‌اند. 5 تا از آن‌ها را به دلخواه انجام دهید.
 • 3 پیروزی با اسلحه: 30 نفر از دشمنان را به وسیله ی یک سلاح گرم شکست دهید.
 • 15 پیروزی با استفاده از نقاط ضعف دشمنان: 15 نفر از دشمنان را توسط شلیک به نقاط ضعفشان بکشید. وقتی که به نقطه ضعف آن‌ها شلیک می‌کنید، Damage Numbers (یا Hitpoints) آن‌ها زرد رنگ می‌شود (عددی که نشانگر آسیبی است که با هر شلیک به آن‌ها وارد کرده اید). وقتی که نقطه ضعف دشمنی را پیدا کردید بر روی آن فکوس کنید. این نقطه معمولا روی سر یا در پشت آن‌ها است که البته با توجه به نوع دشمن متفاوت است. اما شما معمولا آن را به طور طبیعی و بدون تلاش زیاد پیدا خواهید کرد.

Trial of Yvenia:

 • 15 کمد گنج: 15 کمد گنج را باز کنید. شما آن‌ها را در جهان باز بازی پیدا خواهید کرد، اما یک روش قابل اطمینان این است که آن‌ها را از طریق رویدادهای جهانی بگیرید (که به طور تصادفی در جهان باز توسط آیکون‌های بنفش دیده می‌شوند). شما می‌توانید رویدادهای جهانی مختلف را بازی کنید و در انتهای هر کدام یک کمد گنج بگیرید. مطمئن باشید که خودتان آن را باز می‌کنید؛ چرا که در صورتی که بازیکن دیگری آن را برای شما باز کند به طور کامل به آن دسترسی نخواهید داشت. هنگامی‌که منتظرید تا یک رویداد جهانی جدید در مسیرتان ظاهر شود، در بازی گردش کنید و هر کمد گنجی که می‌بینید را باز کنید. در جهان بازی تعداد زیادی از آن‌ها وجود دارد.
 • 25 محصول: 25 ماده ارگانیک، معدنی و … را از ذخایر موجود در جهان باز بازی، درو کنید. در طول گردش خود در جهان‌باز بازی، گیاهانی پیدا می‌کنید که قابل درو کردن هستند. همچنین رسوبات کریستالی قرمزی نیز وجود دارند که می‌توانید آن‌ها را تحت عنوان مواد معدنی ذخیره کنید. شما می‌توانید آن‌ها را در همه جا بیابید اما بهترین محل برای به دست آوردن آن‌ها East Gate است که در سمت راست بالای نقشه قرار دارد. شما می‌توانید کریستال‌های قرمز زیادی در آن جا پیدا کنید.
 • 3 Javelin را تعمیر کنید: در حین سفرها، ماموریت‌ها و قراردادها سه دوست از میان رفته را احیا کنید. اگر یکی از هم تیمی‌هایتان سلامتی خود را از دست داد، تنها به سمت او حرکت کنید و او را Repair (احیا) کنید. می‌توانید این کار را در
  Strongholdها و در سطح سختی دشوار انجام دهید. عقب بایستید و تا لحظه زمین‌ افتادن هم‌تیم خود صبر کنید.
 • 10 کالکتیبل: ده تا از کالکتیبل‌های جهان‌باز بازی را پیدا کنید. شما می‌توانید ده تا از آن‌ها را در غار ورودی به مقبره Yvenia پیدا کنید. آن جا بر روی دیوار غار 4 نور سبز ( Hidden Messages) و 6 متن نوشته شده (Mederines Disciple) نیز قرار دارد. پس تنها کافیست در این غار به جست‌ و جو بپردازید. برای جمع‌آوری همه این‌ها یک دقیقه زمان کافی است.

Trial of Cariff:

 • 3 ماموریت: سه تا از ماموریت‌ها را به دلخواه انجام دهید؛ این اتفاق به صورت خود به خود هنگامی‌ که داستان را پیش می‌برید اتفاق می‌افتد. این ماموریت‌ها برای من هنگامی‌ که مقبره‌های Faye را باز کردم، کامل شد.
 • 3 پیروزی به کمک گیر: هر Javlin “حمله های ویژه” خود را دارد (درست مثل نارنجک‌ها). این حمله‌ها در پایین سمت راست HUD نمایش داده شده‌اند. از 30 قطعه گیر ویژه استفاده کنید تا دشمنان را شکست دهید. شما می‌توانید گیر را در Forge تغییر دهید.
 • 15 حمله کمبو: کمبوها هنگامی‌ اجرا می‌شوند که چند حمله طبیعی (Elemental) با هم ترکیب شوند. از گیری که حمله‌های ابتدایی را با هم ترکیب می‌کند استفاده کنید یا اینکه صبر کنید تا هم تیمی‌هایتان یک دشمن را برای حمله کمبو در نظر بگیرند. این حملات شامل اسید، آتش، یخ و …می‌شوند. حمله‌های Melee نیز می‌توانند به صورت زنجیروار آزاد شوند (وقتی که دشمن به وسیله حمله‌های طبیعی آماده شد). اگر به مقدار کافی از گیرهای طبیعی استفاده کرده باشید این نتیجه به طور طبیعی حاصل می‌شود. اگر که این کار به درستی انجام شده باشد می‌توانید کلمه‌ی Combo را بالای سر دشمن ببینید. کمبو‌ها آسیب بیشتری وارد می‌کنند و اغلب دشمنان کوچکتر را بلافاصله می‌کشند.
 • 3 Multi-kill: چند دشمن را به صورت هم زمان بکشید.این کار توسط حمله‌هایی که بر ناحیه ی وسیع‌تری اثر می‌گذارند بهتر انجام می‌شود. حمله Meleeی Colossus برای این کار مناسب است. همچنین می‌توانید از هر Javelin’s Ultimate Power (نوار زرد رنگ در گوشه راست پایین HUD) برای کشتن همزمان دشمنان استفاده کنید.

بعد از انجام همه Trialها شما می‌توانید وارد مقبره‌ها شوید و تابوت‌های درون آن‌ها را غارت کنید. بعد از انجام این کار برای هر چهار مقبره به Fort Tarsis برگردید تا ماموریت داستانی آخرین مقبره را هم به پایان برسانید.


The Fortress of Dawn

توضیح: The Fortress of Dawn را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. ماموریت اصلی داستان The Fortress of Dawn را کامل کنید.


Freelancer Down

توضیح: Freelancer Down را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. ماموریت اصلی داستان Freelancer Down را کامل کنید.


Return to the Heart of Rage

توضیح: Return to the Heart of Rage را کامل کنید؛

این تروفی و اچیومنت را به طور خودکار در روند بازی به دست خواهید آورد. ماموریت اصلی داستان Return to the Heart of Rage را کامل کنید.


Uncommon Talent

توضیح: یک ماموریت، قرارداد و یا Stronghold را با درجه Uncommon Javelin Rarity کامل کنید؛

Javelin کلاس شخصیتی شما است (در مجموع 4 کلاس وجود دارد). شما می‌توانید Javelin Rarity خود را در Forge ببینید. برای بالاتر بردن Javelin Rarity، گیر سطح بالاتر و همین طور گیر Rare بگیرید. توجه کنید که این را با رنک اصلی خود اشتباه نکنید (بیشترین مقدار آن Rank 30 است). Javelin Rarity چیز متفاوتی است. برای رسیدن به وضعیت Masterwork شما باید Javlin سطح 486 داشته باشید. در هنگام جمع کردن گیرهای Masterwork دقت کنید که حتما از یک کلاس شخصیتی واحد استفاده کنید. چرا که شما آیتم‌های به جا مانده را متناسب با کلاس شخصیتی که در آن بازی می‌کنید، دریافت خواهید کرد.

 • Uncommon (سبز): 84 امتیاز
 • Rare (آبی): 240 امتیاز
 • Epic (بنفش): 395 امتیاز
 • Masterwork (زرد): 486 امتیاز

در ادامه به چگونگی کارکرد آن می‌پردازیم:

 1. شما 11 اسلات برای گیر دارید. سطح Javelin شما، ترکیبی از سطح گیرهای به دست آمده است. Epic (بنفش) در سطح 36، Masterwork (نارنجی) در سطح 45 و Legendary (زرد) در سطح 47 به دست می‌آید.
 2. برای گرفتن 486 امتیاز شما باید حداقل 10 آیتم Masterwork به دست بیاورید (10* سطح 45 = 450) و همینطور به یک آیتم Epic نیاز دارید (1* سطح 36 = 36 ). 450 +36 = 486. شما برای رسیدن به این امتیاز نیازی به آیتم‌های legendary ندارید. شما لزوما نیازی به مجموعه کامل 11 قطعه Masterwork نیز ندارید؛ یکی از آن‌ها می‌تواند کمیابی Epic داشته باشد.

مسیر رسیدن به وضعیت Masterwork :

 1. به Rank 30 برسید: برای باز کردن سطح سختی Grandmaster لازم است که ابتدا به Rank 30 برسید. بعضی از آیتم‌های Masterwork تنها در سطح سختی Grandmaster به دست می‌آیند. بعد از گرفتن تمام تروفی‌های بخش داستانی و به پایان رساندن همه مسابقه‌های مربوط به تروفی شما باید به Rank 30 رسیده باشید. اگر نرسیده‌اید سریع‌ترین راه برای بالا بردن رنک این است که به ماموریت‌های فعلی Freeplay بپیوندید. به این وسیله شما می‌توانید رنک خود را در هر 15 دقیقه 1 مرحله بالاتر ببرید.
 2. سطح Javelin تان را به بیش از 400 برسانید: بعد از آنکه به Rank 30 رسیدید، تنها در سطح سختی Grandmaster I بازی کنید. توصیه می‌شود که دشمن‌ها و رویدادهای جهان‌باز بازی را برای گرفتن گیرهای ساده‌تر بگیرید تا اینکه همه اسلات‌های گیر Epic را به دست آورید. هنگامی‌ که چیزی را غارت می‌کنید، معمولا آن را حداقل یک سطح بالاتر از آنچه به دست آورده اید، دریافت می‌کنید. شما بلافاصله آیتم‌های Masterwork را در سطح 45 به دست نخواهید آورد. برای رسیدن به این مرحله شما ابتدا باید سطح Javelin تان را به وسیله ی آیتم های Epic (بنفش) بالا ببرید. در Rank 30، بازیکن اغلب باید گیر بنفش بگیرد که حداکثر سطح ممکن برای آن سطح 36 است. نقطه شروع پیشنهادی برای Strongholdها Javelin سطح بیش از 400 است. در این مرحله شما گیرهای Masterwork به جا مانده بیشتری خواهید دید.
 3. گیرهای Masterwork سطح 45 به دست آورید تا به Javelin سطح 486 برسید: قابل اعتمادترین مسیر در شروع این است که Stronghold Tyrant Mines را در سطح سختی Grandmaster I تکرار کنید. باس نهایی همیشه به شما یک گیر Masterwork می‌دهد و هم چنین شانس خوبی (در حدود 50%) وجود دارد که یک دشمن یا یک کمد گنج در این Stronghold یک آیتم Masterwork دیگر نیز در طول همین مسیر به شما بدهد.اگر که در یک تیم هماهنگ و مجهز بازی کنید، این کار حدودا سی دقیقه از وقت شما را در یک بار بازی می‌گیرد. به طور میانگین شما در طول هر سه بازی، دو گیر Masterwork به دست خواهید آورد. Legendary Contractها (قراردادهای لنجدری)(مسابقات بنفش رنگ در Fort Tarsis) همیشه در پایان یک آیتم Masterwork به عنوان جایزه به شما می‌دهند و انتخاب نسبتا سریعی هستند. بنابراین در هر فرصتی که توانستید آن‌ها را انجام دهید (برای انجام دادن آن‌ها ابتدا باید به سطح وفاداری 3 برسید). Freeplayهای Grandmaster I نیز گزینه‌ی خوبی برای به دست آوردن آیتم‌های Masterwork از طریق دشمنان لجندری و رویدادهای جهانی هستند. اما این روش تصادفی‌تر است و نسبت به روش قبل بیشتر به شانس شما بستگی دارد. همیشه در سطح Grandmaster I بازی کنید چرا که بیشترین تاثیر را خواهد داشت. Grandmaster II زمان بیشتری برای کامل شدن می‌گیرد و با اینکه آیتم‌های به جا مانده ی سطح بالاتری برای شما به همراه می‌آورد اما این واقعیت که مدت زمان آن برای هر Stronghold سه برابر طول می‌کشد باعث میشود تا انتخاب مناسبی نباشد.

به طور خلاصه، پس از رسیدن به سطح 400، تنها Tryant Mines Strongholdها را در سطح سختی Grandmaster I جمع آوری کنید. این قابل اعتمادترین روشی است که وجود دارد. در سطح Grandmaster I بمانید، Grandmaster II وقت گیر است و انتخاب آن روش بهینه‌ای نیست.

توجه کنید که نوع گیر به جا مانده تصادفی است (اسلحه یا تجهیزات و …) و به شانس هم بستگی دارد. ممکن است بدشانسی بیاورید و بیشتر از مقدار نیازتان اسلحه Masterwork به دست بیاورید اما هیچ گیر پشتیبانی پیدا نکنید. ممکن است مدتی طول بکشد تا تمام قطعات گم شده مورد نیازتان را پیدا کنید. خبر خوب این است که برای سطح 486 یک آیتم اسلات می‌تواند Epic باشد و در نتیجه شما به هر 11 اسلات Masterwork نیاز ندارید. اگر شما بسیار خوش شانس باشید (که تقریبا اتفاق نمی‌افتد) و هیچ چیز را دوبار دریافت نکنید، حدود 3 – 4 ساعت زمان برای 10 گیر Masterwork نیاز دارید. (یک بازی Stronghold، نیم ساعت وقت می‌گیرد و 1.5 Masterwork به شما می‌دهد؛ یعنی در هر ساعت 3 Masterwork.) به طور واقع‌بینانه، شما پس از رسیدن به Rank 30، ده ساعت وقت برای جمع‌ آوری نیاز دارید.


Rare Talent

توضیح: یک ماموریت، قرارداد و یا Stronghold را با درجه Rare Javelin Rarity کامل کنید؛

روش دریافت تروفی و اچیومنت مربوطه شبیه تروفی و اچیومنت Master Talent است؛ پس برای کسب کردن آن به راهنمای تروفی Master Talent مراجعه کنید.


Epic Talent

توضیح: یک ماموریت، قرارداد و یا Stronghold را با درجه Epic Javelin Rarity کامل کنید؛

روش دریافت تروفی و اچیومنت مربوطه شبیه تروفی و اچیومنت Master Talent است؛ پس برای کسب کردن آن به راهنمای تروفی Master Talent مراجعه کنید.


Master Talent

توضیح: یک ماموریت، قرارداد و یا Stronghold را با درجه Masterwork Javelin Rarity کامل کنید؛

توضیح: یک ماموریت، قرارداد و یا Stronghold را با درجه Uncommon Javelin Rarity کامل کنید؛

Javelin کلاس شخصیتی شما است (در مجموع 4 کلاس وجود دارد). شما می‌توانید Javelin Rarity خود را در Forge ببینید. برای بالاتر بردن Javelin Rarity، گیر سطح بالاتر و همین طور گیر Rare بگیرید. توجه کنید که این را با رنک اصلی خود اشتباه نکنید (بیشترین مقدار آن Rank 30 است). Javelin Rarity چیز متفاوتی است. برای رسیدن به وضعیت Masterwork شما باید Javlin سطح 486 داشته باشید. در هنگام جمع کردن گیرهای Masterwork دقت کنید که حتما از یک کلاس شخصیتی واحد استفاده کنید. چرا که شما آیتم‌های به جا مانده را متناسب با کلاس شخصیتی که در آن بازی می‌کنید، دریافت خواهید کرد.

 • Uncommon (سبز): 84 امتیاز
 • Rare (آبی): 240 امتیاز
 • Epic (بنفش): 395 امتیاز
 • Masterwork (زرد): 486 امتیاز

در ادامه به چگونگی کارکرد آن می‌پردازیم:

 1. شما 11 اسلات برای گیر دارید. سطح Javelin شما، ترکیبی از سطح گیرهای به دست آمده است. Epic (بنفش) در سطح 36، Masterwork (نارنجی) در سطح 45 و Legendary (زرد) در سطح 47 به دست می‌آید.
 2. برای گرفتن 486 امتیاز شما باید حداقل 10 آیتم Masterwork به دست بیاورید (10* سطح 45 = 450) و همینطور به یک آیتم Epic نیاز دارید (1* سطح 36 = 36 ). 450 +36 = 486. شما برای رسیدن به این امتیاز نیازی به آیتم‌های legendary ندارید. شما لزوما نیازی به مجموعه کامل 11 قطعه Masterwork نیز ندارید؛ یکی از آن‌ها می‌تواند کمیابی Epic داشته باشد.

مسیر رسیدن به وضعیت Masterwork :

 1. به Rank 30 برسید: برای باز کردن سطح سختی Grandmaster لازم است که ابتدا به Rank 30 برسید. بعضی از آیتم‌های Masterwork تنها در سطح سختی Grandmaster به دست می‌آیند. بعد از گرفتن تمام تروفی‌های بخش داستانی و به پایان رساندن همه مسابقه‌های مربوط به تروفی شما باید به Rank 30 رسیده باشید. اگر نرسیده‌اید سریع‌ترین راه برای بالا بردن رنک این است که به ماموریت‌های فعلی Freeplay بپیوندید. به این وسیله شما می‌توانید رنک خود را در هر 15 دقیقه 1 مرحله بالاتر ببرید.
 2. سطح Javelin تان را به بیش از 400 برسانید: بعد از آنکه به Rank 30 رسیدید، تنها در سطح سختی Grandmaster I بازی کنید. توصیه می‌شود که دشمن‌ها و رویدادهای جهان‌باز بازی را برای گرفتن گیرهای ساده‌تر بگیرید تا اینکه همه اسلات‌های گیر Epic را به دست آورید. هنگامی‌ که چیزی را غارت می‌کنید، معمولا آن را حداقل یک سطح بالاتر از آنچه به دست آورده اید، دریافت می‌کنید. شما بلافاصله آیتم‌های Masterwork را در سطح 45 به دست نخواهید آورد. برای رسیدن به این مرحله شما ابتدا باید سطح Javelin تان را به وسیله ی آیتم های Epic (بنفش) بالا ببرید. در Rank 30، بازیکن اغلب باید گیر بنفش بگیرد که حداکثر سطح ممکن برای آن سطح 36 است. نقطه شروع پیشنهادی برای Strongholdها Javelin سطح بیش از 400 است. در این مرحله شما گیرهای Masterwork به جا مانده بیشتری خواهید دید.
 3. گیرهای Masterwork سطح 45 به دست آورید تا به Javelin سطح 486 برسید: قابل اعتمادترین مسیر در شروع این است که Stronghold Tyrant Mines را در سطح سختی Grandmaster I تکرار کنید. باس نهایی همیشه به شما یک گیر Masterwork می‌دهد و هم چنین شانس خوبی (در حدود 50%) وجود دارد که یک دشمن یا یک کمد گنج در این Stronghold یک آیتم Masterwork دیگر نیز در طول همین مسیر به شما بدهد.اگر که در یک تیم هماهنگ و مجهز بازی کنید، این کار حدودا سی دقیقه از وقت شما را در یک بار بازی می‌گیرد. به طور میانگین شما در طول هر سه بازی، دو گیر Masterwork به دست خواهید آورد. Legendary Contractها (قراردادهای لجندری)(مسابقات بنفش رنگ در Fort Tarsis) همیشه در پایان یک آیتم Masterwork به عنوان جایزه به شما می‌دهند و انتخاب نسبتا سریعی هستند. بنابراین در هر فرصتی که توانستید آن‌ها را انجام دهید (برای انجام دادن آن‌ها ابتدا باید به سطح وفاداری 3 برسید). Freeplayهای Grandmaster I نیز گزینه‌ی خوبی برای به دست آوردن آیتم‌های Masterwork از طریق دشمنان لجندری و رویدادهای جهانی هستند. اما این روش تصادفی‌تر است و نسبت به روش قبل بیشتر به شانس شما بستگی دارد. همیشه در سطح Grandmaster I بازی کنید چرا که بیشترین تاثیر را خواهد داشت. Grandmaster II زمان بیشتری برای کامل شدن می‌گیرد و با اینکه آیتم‌های به جا مانده ی سطح بالاتری برای شما به همراه می‌آورد اما این واقعیت که مدت زمان آن برای هر Stronghold سه برابر طول می‌کشد باعث میشود تا انتخاب مناسبی نباشد.

به طور خلاصه، پس از رسیدن به سطح 400، تنها Tryant Mines Strongholdها را در سطح سختی Grandmaster I جمع آوری کنید. این قابل اعتمادترین روشی است که وجود دارد. در سطح Grandmaster I بمانید، Grandmaster II وقت گیر است و انتخاب آن روش بهینه‌ای نیست.

توجه کنید که نوع گیر به جا مانده تصادفی است (اسلحه یا تجهیزات و …) و به شانس هم بستگی دارد. ممکن است بدشانسی بیاورید و بیشتر از مقدار نیازتان اسلحه Masterwork به دست بیاورید اما هیچ گیر پشتیبانی پیدا نکنید. ممکن است مدتی طول بکشد تا تمام قطعات گم شده مورد نیازتان را پیدا کنید. خبر خوب این است که برای سطح 486 یک آیتم اسلات می‌تواند Epic باشد و در نتیجه شما به هر 11 اسلات Masterwork نیاز ندارید. اگر شما بسیار خوش شانس باشید (که تقریبا اتفاق نمی‌افتد) و هیچ چیز را دوبار دریافت نکنید، حدود 3 – 4 ساعت زمان برای 10 گیر Masterwork نیاز دارید. (یک بازی Stronghold، نیم ساعت وقت می‌گیرد و 1.5 Masterwork به شما می‌دهد؛ یعنی در هر ساعت 3 Masterwork.) به طور واقع‌بینانه، شما پس از رسیدن به Rank 30، ده ساعت وقت برای جمع‌ آوری نیاز دارید.


Assault Artisan

توضیح: هر سه چالش Assault Rifle I را کامل کنید؛

در بازی Anthem سه Assault Rifle وجود دارد. شما باید به وسیله هر یک از آن‌ها 50 دشمن را بکشید تا چالش اول آن‌ها را کامل کرده باشید:

 • Warden I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Hammerhead I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Defender I :50 دشمن را شکست دهید.

این فرآیند را می‌توانید از طریق مسیر Challenges > Weapons پیگیری کنید. وقتی که تعداد کافی از دشمنان را به وسیله ی هر اسلحه کشتید، اسلحه را برای ماموریت بعدی عوض کنید. برای اینکه به این روند سرعت ببخشید، دشمنان را تنها به وسیله‌ی اسلحه‌ها بکشید و از Javelin Skillها و Melee Attackها استفاده نکنید. اسلحه‌ها بعد از کشتن دشمنان، یا پایان یک ماموریت به صورت تصادفی به دست می‌آیند. یک روش سریع برای کشتن دشمنان این است که در جهان‌باز بازی و سطح سختی آسان بازی کنید. در ناحیه Eastern Reach دشمنان زیادی وجود دارند. شما می‌توانید در ده دقیقه 100 دشمن بکشید و دو اسلحه به دست آورید، البته بارگذاری، تعویض اسلحه و بازگشت به محل اصلی نیز به 5 دقیقه زمان اضافه‌تر نیاز دارد. در نتیجه برای هر اسلحه به طور میانگین به 7.5 دقیقه زمان نیاز دارید.


Light Machine Gun Lover

توضیح: هر سه چالش Light Machine Gun I را کامل کنید؛

در بازی Anthem، سه Light Machine Gun وجود دارد. شما باید به وسیله ی هر یک 50 دشمن را بکشید تا اولین چالش هر سه را کامل کرده باشید:

 • Havoc I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Relentless I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Defender Sledgehammer I :50 دشمن را شکست دهید.

این فرآیند را می‌توانید از طریق مسیر Challenges > Weapons پیگیری کنید. وقتی که تعداد کافی از دشمنان را به وسیله ی هر اسلحه کشتید، اسلحه را برای ماموریت بعدی عوض کنید. برای اینکه به این روند سرعت ببخشید، دشمنان را تنها به وسیله‌ی اسلحه‌ها بکشید و از Javelin Skillها و Melee Attackها استفاده نکنید. اسلحه‌ها بعد از کشتن دشمنان، یا پایان یک ماموریت به صورت تصادفی به دست می‌آیند. یک روش سریع برای کشتن دشمنان این است که در جهان‌باز بازی و سطح سختی آسان بازی کنید. در ناحیه Eastern Reach دشمنان زیادی وجود دارند. شما می‌توانید در ده دقیقه 100 دشمن بکشید و دو اسلحه به دست آورید، البته بارگذاری، تعویض اسلحه و بازگشت به محل اصلی نیز به 5 دقیقه زمان اضافه‌تر نیاز دارد. در نتیجه برای هر اسلحه به طور میانگین به 7.5 دقیقه زمان نیاز دارید.


Born in Battle

توضیح: هر سه چالش Marksman Rifle I را کامل کنید؛

در بازی Anthem، سه Marksman Rifle وجود دارد. شما باید به وسیله ی هر یک 50 دشمن را بکشید تا اولین چالش هر سه را کامل کرده باشید:

 • Anvil I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Guardian I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Scout I :50 دشمن را شکست دهید.

این فرآیند را می‌توانید از طریق مسیر Challenges > Weapons پیگیری کنید. وقتی که تعداد کافی از دشمنان را به وسیله ی هر اسلحه کشتید، اسلحه را برای ماموریت بعدی عوض کنید. برای اینکه به این روند سرعت ببخشید، دشمنان را تنها به وسیله‌ی اسلحه‌ها بکشید و از Javelin Skillها و Melee Attackها استفاده نکنید. اسلحه‌ها بعد از کشتن دشمنان، یا پایان یک ماموریت به صورت تصادفی به دست می‌آیند. یک روش سریع برای کشتن دشمنان این است که در جهان‌باز بازی و سطح سختی آسان بازی کنید. در ناحیه Eastern Reach دشمنان زیادی وجود دارند. شما می‌توانید در ده دقیقه 100 دشمن بکشید و دو اسلحه به دست آورید، البته بارگذاری، تعویض اسلحه و بازگشت به محل اصلی نیز به 5 دقیقه زمان اضافه‌تر نیاز دارد. در نتیجه برای هر اسلحه به طور میانگین به 7.5 دقیقه زمان نیاز دارید.


Straight Shooter

توضیح: هر سه چالش Machine Pistol I را کامل کنید؛

در بازی Anthem، سه Machine Pistol وجود دارد. شما باید به وسیله ی هر یک 50 دشمن را بکشید تا اولین چالش هر سه را کامل کرده باشید:

 • Fulcrum I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Hailstorm I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Scout Trajector I :50 دشمن را شکست دهید.

این فرآیند را می‌توانید از طریق مسیر Challenges > Weapons پیگیری کنید. وقتی که تعداد کافی از دشمنان را به وسیله ی هر اسلحه کشتید، اسلحه را برای ماموریت بعدی عوض کنید. برای اینکه به این روند سرعت ببخشید، دشمنان را تنها به وسیله‌ی اسلحه‌ها بکشید و از Javelin Skillها و Melee Attackها استفاده نکنید. اسلحه‌ها بعد از کشتن دشمنان، یا پایان یک ماموریت به صورت تصادفی به دست می‌آیند. یک روش سریع برای کشتن دشمنان این است که در جهان‌باز بازی و سطح سختی آسان بازی کنید. در ناحیه Eastern Reach دشمنان زیادی وجود دارند. شما می‌توانید در ده دقیقه 100 دشمن بکشید و دو اسلحه به دست آورید، البته بارگذاری، تعویض اسلحه و بازگشت به محل اصلی نیز به 5 دقیقه زمان اضافه‌تر نیاز دارد. در نتیجه برای هر اسلحه به طور میانگین به 7.5 دقیقه زمان نیاز دارید.


Pistol Whipped

توضیح: هر سه چالش Heavy Pistol I را کامل کنید؛

در بازی Anthem، سه Heavy Pistol وجود دارد. شما باید به وسیله ی هر یک 50 دشمن را بکشید تا اولین چالش هر سه را کامل کرده باشید:

 • Barrage I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Blastback I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Resolution I :50 دشمن را شکست دهید.

این فرآیند را می‌توانید از طریق مسیر Challenges > Weapons پیگیری کنید. وقتی که تعداد کافی از دشمنان را به وسیله ی هر اسلحه کشتید، اسلحه را برای ماموریت بعدی عوض کنید. برای اینکه به این روند سرعت ببخشید، دشمنان را تنها به وسیله‌ی اسلحه‌ها بکشید و از Javelin Skillها و Melee Attackها استفاده نکنید. اسلحه‌ها بعد از کشتن دشمنان، یا پایان یک ماموریت به صورت تصادفی به دست می‌آیند. یک روش سریع برای کشتن دشمنان این است که در جهان‌باز بازی و سطح سختی آسان بازی کنید. در ناحیه Eastern Reach دشمنان زیادی وجود دارند. شما می‌توانید در ده دقیقه 100 دشمن بکشید و دو اسلحه به دست آورید، البته بارگذاری، تعویض اسلحه و بازگشت به محل اصلی نیز به 5 دقیقه زمان اضافه‌تر نیاز دارد. در نتیجه برای هر اسلحه به طور میانگین به 7.5 دقیقه زمان نیاز دارید.


I Call Shotgun

توضیح: هر سه چالش Shotgun I را کامل کنید؛

در بازی Anthem، سه Shotgun وجود دارد. شما باید به وسیله ی هر یک 50 دشمن را بکشید تا اولین چالش هر سه را کامل کرده باشید:

 • Vengeance I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Constrictor I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Scattershot I :50 دشمن را شکست دهید.

این فرآیند را می‌توانید از طریق مسیر Challenges > Weapons پیگیری کنید. وقتی که تعداد کافی از دشمنان را به وسیله ی هر اسلحه کشتید، اسلحه را برای ماموریت بعدی عوض کنید. برای اینکه به این روند سرعت ببخشید، دشمنان را تنها به وسیله‌ی اسلحه‌ها بکشید و از Javelin Skillها و Melee Attackها استفاده نکنید. اسلحه‌ها بعد از کشتن دشمنان، یا پایان یک ماموریت به صورت تصادفی به دست می‌آیند. یک روش سریع برای کشتن دشمنان این است که در جهان‌باز بازی و سطح سختی آسان بازی کنید. در ناحیه Eastern Reach دشمنان زیادی وجود دارند. شما می‌توانید در ده دقیقه 100 دشمن بکشید و دو اسلحه به دست آورید، البته بارگذاری، تعویض اسلحه و بازگشت به محل اصلی نیز به 5 دقیقه زمان اضافه‌تر نیاز دارد. در نتیجه برای هر اسلحه به طور میانگین به 7.5 دقیقه زمان نیاز دارید.


Sniper Ace

توضیح: هر سه چالش Sniper Rifle I را کامل کنید؛

در بازی Anthem، سه Sniper Rifle وجود دارد. شما باید به وسیله ی هر یک 50 دشمن را بکشید تا اولین چالش هر سه را کامل کرده باشید:

 • Deadeye I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Devestator I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Whirlwind I :50 دشمن را شکست دهید.

این فرآیند را می‌توانید از طریق مسیر Challenges > Weapons پیگیری کنید. وقتی که تعداد کافی از دشمنان را به وسیله ی هر اسلحه کشتید، اسلحه را برای ماموریت بعدی عوض کنید. برای اینکه به این روند سرعت ببخشید، دشمنان را تنها به وسیله‌ی اسلحه‌ها بکشید و از Javelin Skillها و Melee Attackها استفاده نکنید. اسلحه‌ها بعد از کشتن دشمنان، یا پایان یک ماموریت به صورت تصادفی به دست می‌آیند. یک روش سریع برای کشتن دشمنان این است که در جهان‌باز بازی و سطح سختی آسان بازی کنید. در ناحیه Eastern Reach دشمنان زیادی وجود دارند. شما می‌توانید در ده دقیقه 100 دشمن بکشید و دو اسلحه به دست آورید، البته بارگذاری، تعویض اسلحه و بازگشت به محل اصلی نیز به 5 دقیقه زمان اضافه‌تر نیاز دارد. در نتیجه برای هر اسلحه به طور میانگین به 7.5 دقیقه زمان نیاز دارید.


Cannon Connoisseur

توضیح: هر سه چالش Autocannon I را کامل کنید؛

در بازی Anthem، سه Autocannon وجود دارد. شما باید به وسیله ی هر یک 50 دشمن را بکشید تا اولین چالش هر سه را کامل کرده باشید:

 • Torrent I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Cloudburst I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Mauler I :50 دشمن را شکست دهید.

این فرآیند را می‌توانید از طریق مسیر Challenges > Weapons پیگیری کنید. وقتی که تعداد کافی از دشمنان را به وسیله ی هر اسلحه کشتید، اسلحه را برای ماموریت بعدی عوض کنید. برای اینکه به این روند سرعت ببخشید، دشمنان را تنها به وسیله‌ی اسلحه‌ها بکشید و از Javelin Skillها و Melee Attackها استفاده نکنید. اسلحه‌ها بعد از کشتن دشمنان، یا پایان یک ماموریت به صورت تصادفی به دست می‌آیند. یک روش سریع برای کشتن دشمنان این است که در جهان‌باز بازی و سطح سختی آسان بازی کنید. در ناحیه Eastern Reach دشمنان زیادی وجود دارند. شما می‌توانید در ده دقیقه 100 دشمن بکشید و دو اسلحه به دست آورید، البته بارگذاری، تعویض اسلحه و بازگشت به محل اصلی نیز به 5 دقیقه زمان اضافه‌تر نیاز دارد. در نتیجه برای هر اسلحه به طور میانگین به 7.5 دقیقه زمان نیاز دارید.


Grenade Guru

توضیح: هر سه چالش Grenade Launcher I را کامل کنید؛

در بازی Anthem، سه Grenade Launcher وجود دارد. شما باید به وسیله ی هر یک 50 دشمن را بکشید تا اولین چالش هر سه را کامل کرده باشید:

 • Lurker I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Aftershock I :50 دشمن را شکست دهید.
 • Bombardier I :50 دشمن را شکست دهید.

این فرآیند را می‌توانید از طریق مسیر Challenges > Weapons پیگیری کنید. وقتی که تعداد کافی از دشمنان را به وسیله ی هر اسلحه کشتید، اسلحه را برای ماموریت بعدی عوض کنید. برای اینکه به این روند سرعت ببخشید، دشمنان را تنها به وسیله‌ی اسلحه‌ها بکشید و از Javelin Skillها و Melee Attackها استفاده نکنید. اسلحه‌ها بعد از کشتن دشمنان، یا پایان یک ماموریت به صورت تصادفی به دست می‌آیند. یک روش سریع برای کشتن دشمنان این است که در جهان‌باز بازی و سطح سختی آسان بازی کنید. در ناحیه Eastern Reach دشمنان زیادی وجود دارند. شما می‌توانید در ده دقیقه 100 دشمن بکشید و دو اسلحه به دست آورید، البته بارگذاری، تعویض اسلحه و بازگشت به محل اصلی نیز به 5 دقیقه زمان اضافه‌تر نیاز دارد. در نتیجه برای هر اسلحه به طور میانگین به 7.5 دقیقه زمان نیاز دارید.


Arms Merchant

توضیح: 12 چالش Ranger Gear I را کامل کنید؛

Ranger یکی از چهار Javelin موجود در بازی است. هر کلاس 13 چالش دارد و در هر چالش شما باید با یک قطعه گیر مخصوص در چهار مسابقه یا ماموریت شرکت کنید. شما گیرها را به عنوان پاداش، بعد از اتمام ماموریت‌ها و یا به عنوان آیتم‌های به جا مانده از دشمنانی که شکست داده‌اید دریافت می‌کنید. به خاطر داشته باشید که شما می‌توانید سه گیر را هم زمان به دست آورید (یک گیر اسلحه و یک گیر پشتیبان). سریع‌ترین روش این است که شما این کار را در همه ماموریت‌هایی که در آن‌ها شرکت می‌کنید انجام دهید و سپس باقی مانده آن‌ها را از طریق بازی دوباره ماموریت‌های کوتاه‌تر در درجه سختی آسان جمع‌ آوری کنید. به خاطر داشته باشید که که گیر خود را بعد از پایان هر 4 ماموریت در Forge تغییر دهید. در این صورت شما باید حداقل 20 ماموریت در هر کلاس انجام دهید (در مجموع 80 ماموریت). چالش‌های به پایان رسیده در ستون متفاوتی تحت عنوان Completed Challenges لیست می‌شوند.

در پایین هر 13 چالش Ranger Gear I را عنوان می‌کنیم:

 1. Bulwark Point I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 2. Frag Grenade I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 3. Seeking Missile I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 4. Blast Missile I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 5. Frost Grenade I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 6. Inferno Grenade I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 7. Muster Point I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 8. Pulse Blast I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 9. Ranger Gear I Master: هر 12 چالش باقی مانده را کامل کنید.
 10. Seeker Grenades I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 11. Spark Beam I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 12. Sticky Grenade I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 13. Venom Darts I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.

Munitions Maestro

توضیح: 12 چالش Colossus Gear I را کامل کنید؛

Colossus یکی از چهار Javelin موجود در بازی است. هر کلاس 13 چالش دارد و در هر چالش شما باید با یک قطعه گیر مخصوص در چهار مسابقه یا ماموریت شرکت کنید. شما گیرها را به عنوان پاداش، بعد از اتمام ماموریت‌ها و یا به عنوان آیتم‌های به جا مانده از دشمنانی که شکست داده‌اید دریافت می‌کنید. به خاطر داشته باشید که شما می‌توانید سه گیر را هم زمان به دست آورید (یک گیر اسلحه و یک گیر پشتیبان). سریع‌ترین روش این است که شما این کار را در همه ماموریت‌هایی که در آن‌ها شرکت می‌کنید انجام دهید و سپس باقی مانده آن‌ها را از طریق بازی دوباره ماموریت‌های کوتاه‌تر در درجه سختی آسان جمع‌ آوری کنید. به خاطر داشته باشید که که گیر خود را بعد از پایان هر 4 ماموریت در Forge تغییر دهید. در این صورت شما باید حداقل 20 ماموریت در هر کلاس انجام دهید ( در مجموع 80 ماموریت). چالش‌های به پایان رسیده در ستون متفاوتی تحت عنوان Completed Challenges لیست می‌شوند.

در پایین هر 13 چالش Colossus Gear I را عنوان می‌کنیم:

 1. Battle Cry I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 2. Colossus Gear I Master: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 3. Firewall Mortar I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 4. Flak Cannon I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 5. Lightning Coil I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 6. Railgun I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 7. Siege Cannon I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 8. Venom Splitter I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 9. Burst Mortar I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 10. Flamethrower I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 11. High-Explosive Mortar I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 12. Shield Pulse I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 13. Shock Coil I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.

Seal Savant

توضیح: 12 چالش Storm Gear I را کامل کنید؛

Storm یکی از چهار Javelin موجود در بازی است. هر کلاس 13 چالش دارد و در هر چالش شما باید با یک قطعه گیر مخصوص در چهار مسابقه یا ماموریت شرکت کنید. شما گیرها را به عنوان پاداش، بعد از اتمام ماموریت‌ها و یا به عنوان آیتم‌های به جا مانده از دشمنانی که شکست داده‌اید دریافت می‌کنید. به خاطر داشته باشید که شما می‌توانید سه گیر را هم زمان به دست آورید (یک گیر اسلحه و یک گیر پشتیبان). سریع‌ترین روش این است که شما این کار را در همه ماموریت‌هایی که در آن‌ها شرکت می‌کنید انجام دهید و سپس باقی مانده آن‌ها را از طریق بازی دوباره ماموریت‌های کوتاه‌تر در درجه سختی آسان جمع‌ آوری کنید. به خاطر داشته باشید که که گیر خود را بعد از پایان هر 4 ماموریت در Forge تغییر دهید. در این صورت شما باید حداقل 20 ماموریت در هر کلاس انجام دهید ( در مجموع 80 ماموریت). چالش‌های به پایان رسیده در ستون متفاوتی تحت عنوان Completed Challenges لیست می‌شوند.

در پایین هر 13 چالش Storm Gear I را عنوان می‌کنیم:

 1. Frost Shards I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 2. Lightning Strike I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 3. Wind Wall I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 4. Arc Burst I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 5. Burning Orb I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 6. Flame Burst I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 7. Glacial Spear I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 8. Ice Blast I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 9. Ice Storm I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 10. Living Flame I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 11. Quickening Field I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 12. Shock Burst I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 13. Storm Gear I Master: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.

Gadgets Galore

توضیح: 12 چالش Interceptor Gear I را کامل کنید؛

Interceptor یکی از چهار Javelin موجود در بازی است. هر کلاس 13 چالش دارد و در هر چالش شما باید با یک قطعه گیر مخصوص در چهار مسابقه یا ماموریت شرکت کنید. شما گیرها را به عنوان پاداش، بعد از اتمام ماموریت‌ها و یا به عنوان آیتم‌های به جا مانده از دشمنانی که شکست داده‌اید دریافت می‌کنید. به خاطر داشته باشید که شما می‌توانید سه گیر را هم زمان به دست آورید (یک گیر اسلحه و یک گیر پشتیبان). سریع‌ترین روش این است که شما این کار را در همه ماموریت‌هایی که در آن‌ها شرکت می‌کنید انجام دهید و سپس باقی مانده آن‌ها را از طریق بازی دوباره ماموریت‌های کوتاه‌تر در درجه سختی آسان جمع‌ آوری کنید. به خاطر داشته باشید که که گیر خود را بعد از پایان هر 4 ماموریت در Forge تغییر دهید. در این صورت شما باید حداقل 20 ماموریت در هر کلاس انجام دهید ( در مجموع 80 ماموریت). چالش‌های به پایان رسیده در ستون متفاوتی تحت عنوان Completed Challenges لیست می‌شوند.

در پایین هر 13 چالش Interceptor Gear I را عنوان می‌کنیم:

 1. Target Beacon I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 2. Spark Dash I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 3. Wraith Strike I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 4. Plasma Star I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 5. Venom Bomb I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 6. Cluster Mine I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 7. Cryo Glaive I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 8. Detonating Strike I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 9. Interceptor Gear I Master: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 10. Rally Cry I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 11. Searching Glaive I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 12. Tempest Strike I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.
 13. Venom Spray I: چهار ماموریت یا رویداد جهانی را با این گیر کامل کنید.

Explorer: High Road

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در High Road کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • District: Tarsis Falls
 • District: Trasis Bypass
 • District: Watchtower of Arath
 • Landmark: The Last Sentinel
 • District: The Tower Road
 • District: The Hureen Slide
 • District: Serpent’s View
 • District: Giant’s Crossroads

Explorer: Academy Ruins

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در Academy Ruins کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • District: Tarsis Forest
 • District: The Bullet Mires
 • District: Moonpod Lagoon
 • District: The Garrison At Velathra
 • Landmark: The Garrison
 • Hidden Place: The Hollow
 • District: Sanadeen’s Pass
 • District: Exiles Arch
 • District: Praedean Falls
 • District: Observatory of Velathra
 • Landmark: Ring Gate
 • Landmark: Astronomy Tower
 • District: The Solarium Court
 • District: First Refuge
 • Landmark: Radio Tower

Explorer: Monument Watch

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در Monument Watch کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • Landmark: The Monument
 • Landmark: The Drill
 • Hidden Place: The Bane Engine
 • District: The Iron Serpent

Explorer: Fortress of Dawn

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در Fortress of Dawn کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • District: Morning’s Edge
 • District: Crosslands
 • District: Legionnaire’s Ravine
 • District: Legion’s Plateau
 • District: Fortress of Dawn
 • Landmark: The Fortress of Dawn
 • District: Darkwood Barrens
 • Landmark: Vassa’s Way
 • Hidden Place: The Dungeon

Explorer: Ruins of Shadowmark

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در Ruins of Shadowmark کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • District: Tracks of Midderon
 • District: Strider Alley
 • District: Shadowmark
 • Landmark: Sunken Gardens
 • District: Helena’s Walk
 • District: The Dawn Gates
 • Landmark: Wrecked Gazebo
 • Landmark: Shadow Lock
 • District: North Rock
 • District: Crescent Lake
 • Hidden Place: The Sovereign Mine
 • Hidden Place: The Vault

Explorer: Valley of Tarsis

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در Valley of Tarsis کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • District: Memorial Gate
 • District: Strider Way
 • District: The Crop Terraces
 • Landmark: Howel’s Tower
 • District: Governor Springs
 • District: Honor Valley
 • Landmark: The Workshop
 • Landmark: Honor Valley Dam
 • (District: The Palisades of Idris (Spires of the Ancient
 • Landmark: Stone Bridge
 • Hidden Place: The Haven
 • (Landmark: The Faithful (The Hound
 • District: Southern Reach
 • Landmark: The Antium Lock

Explorer: Great Falls Canyon

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در Great Falls Canyon کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • District: The Bowl
 • District: Gathering Falls
 • District: Tears of Liaterelle
 • District: Eddian Grove
 • Landmark: The Great Eddian
 • District: The Double Cross
 • District: Korox Shallows
 • Landmark: The Wedged Key
 • District: Blackshore
 • Hidden Place: The Mandible
 • Scar Tower

Explorer: Emerald Abyss

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در Emerald Abyss کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • District: Abyssal Loc
 • District: The Guardians of Dunar
 • District: Mentor’s Trail
 • Hidden Place: The Foundry
 • Landmark: West Valve
 • District: The Sanctuary of Dunar
 • Landmark: Sanctuary Ruins
 • District: Dark Canopy
 • District: Arden’s Road
 • Landmark: East Valve

Explorer: East Gate

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در East Gates کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • District: Silent Path
 • District: Lover’s Spring
 • District: Skystone Mine
 • Hidden Place: The Necropolis
 • District: Skystone Pass
 • Landmark: Scar Mast
 • Landmark: Skystone Lock
 • Landmark: Mining Platform

Explorer: Eastern Reach

توضیح: تمام Districtها، Hidden Placeها و Landmarkها را در Eastern Reach کشف کنید؛

لیست این مکان‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید:

 • District: The Pistons
 • District: Headless Hollow
 • District: Scar’s Duskheap
 • Landmark: Scar Burrow
 • District: Stinging Gulch
 • District: The Phantom Crag
 • District: Lost Road
 • District: Junkhead Basin
 • (Landmark: The Mining Platform (Convector Henge
 • Hidden Place: The Shrine
 • District: The Breach
 • Landmark: The Hate Engine

Freelancer Loyalty 3

توضیح: کارهای مربوط به فرقه Freelancer را انجام دهید تا به این فرقه کمک کرده باشید؛

در بازی Anthem سه فرقه وجود دارد: Freelancer ،Arcanist ،Sentinel. شما باید درهر سه آن‌ها به سطح 3 وفاداری برسید. این کار از طریق انجام قراردادهای آن‌ها، صحبت با مردم Fort Tarsis، جمع‌ آوری کالکتیبل‌ها و سایر فعالیت‌های جهان‌باز بازی می‌توانید از آن‌ها ایکس‌پی بگیرید. شما می‌توانید لیست این فرآیند را از طریق مسیر زیر دنبال کنید: Challenges > Factions. در حین ماموری‍ت‌ها با همه صحبت کنید. این کار با اینکه ایکس‌پی زیادی دریافت نمی‌کنید اما از هیچی بهتر است. همچنین می‌توانید از روی دیالوگ‌ها به سرعت رد شوید. انجام قراردادهای هر فرقه بیشترین ایکس‌پی را به شما می‌دهد. کالکتیبل‌ها و سایر فعالیت‌های جهان باز هم در افزایش ایکس‌پی موثرند. هنگامی‌ که همه کالکتیبل‌ها را برای تروفی No Stone Unturned پیدا کردید نیز مقدار قابل توجهی ایکس‌پی در ازای آن دریافت خواهید کرد.  تنها اینکه برای باز کردن تروفی به سطح 3 برسید، کافی نیست. شما باید نوار Loyality را کاملا پر کنید (3000 ایکس‌پی). تا لحظه‌ای که تمام تروفی‌ها را به دست آورید احتمالا خود به خود به سطح 3 رسیده‌اید اما اگر هم نرسیده‌اید، می‌توانید قراردادها را دوباره بازی کنید یا در فعالیت‌های جهان‌باز Anthem بازی کنید تا ایکس‌پی‌های وفاداری باقی مانده را جمع آوری کنید. رسیدن به سطح 3 وفاداری در بخش Endgame (پایانی) بازی، Legendary Contracts را برای فرقه مربوطه برایتان باز می‌کند.

Freelancerها:

 • قراردادهای Yarrow را انجام دهید (از طریق صفحه قراردادهای او در زیرزمین Fort Tarsis).
 • موقعیت‌های جدید را در جهان‌باز بازی کشف کنید.
 • با مردم Fort Tarsis صحبت کنید.
 • در Freeplay رویدادهای جهانی را کامل کنید.
 • کالکتیبل‌ها را پیدا کنید.

Arcanistها:

 • قرارداد های Matthias را انجام دهید (از طریق صفحه قراردادهای او در کنار ساختمان Matthias بغل آب‌نما).
 • کمدهای گنج را در جهان‌باز بازی غارت کنید.
 • با مردم Fort Tarsis صحبت کنید.
 • در Freeplay رویدادهای جهانی را کامل کنید.
 • کالکتیبل‌ها را پیدا کنید.

Sentinelها:

 • قراردادهای Tassyn و Brin را انجام دهید (از طریق صفحه قراردادهای بغل Brin در کنار آب‌نما).
 • مواد را جمع‌آوری کنید (گیاهان ، مواد معدنی و …).
 • با مردم Fort Tarsis صحبت کنید.
 • در Freeplay رویداد های جهانی را کامل کنید.
 • کالکتیبل‌ها را پیدا کنید.

Arcanist Loyalty 3

توضیح: کارهای مربوط به فرقه Arcanist را انجام دهید تا به این فرقه کمک کرده باشید؛

در بازی Anthem سه فرقه وجود دارد: Freelancer ،Arcanist ،Sentinel. شما باید درهر سه آن‌ها به سطح 3 وفاداری برسید. این کار از طریق انجام قراردادهای آن‌ها، صحبت با مردم Fort Tarsis، جمع‌ آوری کالکتیبل‌ها و سایر فعالیت‌های جهان‌باز بازی می‌توانید از آن‌ها ایکس‌پی بگیرید. شما می‌توانید لیست این فرآیند را از طریق مسیر زیر دنبال کنید: Challenges > Factions. در حین ماموری‍ت‌ها با همه صحبت کنید. این کار با اینکه ایکس‌پی زیادی دریافت نمی‌کنید اما از هیچی بهتر است. همچنین می‌توانید از روی دیالوگ‌ها به سرعت رد شوید. انجام قراردادهای هر فرقه بیشترین ایکس‌پی را به شما می‌دهد. کالکتیبل‌ها و سایر فعالیت‌های جهان باز هم در افزایش ایکس‌پی موثرند. هنگامی‌ که همه کالکتیبل‌ها را برای تروفی No Stone Unturned پیدا کردید نیز مقدار قابل توجهی ایکس‌پی در ازای آن دریافت خواهید کرد.  تنها اینکه برای باز کردن تروفی به سطح 3 برسید، کافی نیست. شما باید نوار Loyality را کاملا پر کنید (3000 ایکس‌پی). تا لحظه‌ای که تمام تروفی‌ها را به دست آورید احتمالا خود به خود به سطح 3 رسیده‌اید اما اگر هم نرسیده‌اید، می‌توانید قراردادها را دوباره بازی کنید یا در فعالیت‌های جهان‌باز Anthem بازی کنید تا ایکس‌پی‌های وفاداری باقی مانده را جمع آوری کنید. رسیدن به سطح 3 وفاداری در بخش Endgame (پایانی) بازی، Legendary Contracts را برای فرقه مربوطه برایتان باز می‌کند.

Freelancerها:

 • قراردادهای Yarrow را انجام دهید (از طریق صفحه قراردادهای او در زیرزمین Fort Tarsis).
 • موقعیت‌های جدید را در جهان‌باز بازی کشف کنید.
 • با مردم Fort Tarsis صحبت کنید.
 • در Freeplay رویدادهای جهانی را کامل کنید.
 • کالکتیبل‌ها را پیدا کنید.

Arcanistها:

 • قرارداد های Matthias را انجام دهید (از طریق صفحه قراردادهای او در کنار ساختمان Matthias بغل آب‌نما).
 • کمدهای گنج را در جهان‌باز بازی غارت کنید.
 • با مردم Fort Tarsis صحبت کنید.
 • در Freeplay رویدادهای جهانی را کامل کنید.
 • کالکتیبل‌ها را پیدا کنید.

Sentinelها:

 • قراردادهای Tassyn و Brin را انجام دهید (از طریق صفحه قراردادهای بغل Brin در کنار آب‌نما).
 • مواد را جمع‌آوری کنید (گیاهان ، مواد معدنی و …).
 • با مردم Fort Tarsis صحبت کنید.
 • در Freeplay رویداد های جهانی را کامل کنید.
 • کالکتیبل‌ها را پیدا کنید.

Sentinel Loyalty 3

توضیح: کارهای مربوط به فرقه Sentinel را انجام دهید تا به این فرقه کمک کرده باشید؛

در بازی Anthem سه فرقه وجود دارد: Freelancer ،Arcanist ،Sentinel. شما باید درهر سه آن‌ها به سطح 3 وفاداری برسید. این کار از طریق انجام قراردادهای آن‌ها، صحبت با مردم Fort Tarsis، جمع‌ آوری کالکتیبل‌ها و سایر فعالیت‌های جهان‌باز بازی می‌توانید از آن‌ها ایکس‌پی بگیرید. شما می‌توانید لیست این فرآیند را از طریق مسیر زیر دنبال کنید: Challenges > Factions. در حین ماموری‍ت‌ها با همه صحبت کنید. این کار با اینکه ایکس‌پی زیادی دریافت نمی‌کنید اما از هیچی بهتر است. همچنین می‌توانید از روی دیالوگ‌ها به سرعت رد شوید. انجام قراردادهای هر فرقه بیشترین ایکس‌پی را به شما می‌دهد. کالکتیبل‌ها و سایر فعالیت‌های جهان باز هم در افزایش ایکس‌پی موثرند. هنگامی‌ که همه کالکتیبل‌ها را برای تروفی No Stone Unturned پیدا کردید نیز مقدار قابل توجهی ایکس‌پی در ازای آن دریافت خواهید کرد.  تنها اینکه برای باز کردن تروفی به سطح 3 برسید، کافی نیست. شما باید نوار Loyality را کاملا پر کنید (3000 ایکس‌پی). تا لحظه‌ای که تمام تروفی‌ها را به دست آورید احتمالا خود به خود به سطح 3 رسیده‌اید اما اگر هم نرسیده‌اید، می‌توانید قراردادها را دوباره بازی کنید یا در فعالیت‌های جهان‌باز Anthem بازی کنید تا ایکس‌پی‌های وفاداری باقی مانده را جمع آوری کنید. رسیدن به سطح 3 وفاداری در بخش Endgame (پایانی) بازی، Legendary Contracts را برای فرقه مربوطه برایتان باز می‌کند.

Freelancerها:

 • قراردادهای Yarrow را انجام دهید (از طریق صفحه قراردادهای او در زیرزمین Fort Tarsis).
 • موقعیت‌های جدید را در جهان‌باز بازی کشف کنید.
 • با مردم Fort Tarsis صحبت کنید.
 • در Freeplay رویدادهای جهانی را کامل کنید.
 • کالکتیبل‌ها را پیدا کنید.

Arcanistها:

 • قرارداد های Matthias را انجام دهید (از طریق صفحه قراردادهای او در کنار ساختمان Matthias بغل آب‌نما).
 • کمدهای گنج را در جهان‌باز بازی غارت کنید.
 • با مردم Fort Tarsis صحبت کنید.
 • در Freeplay رویدادهای جهانی را کامل کنید.
 • کالکتیبل‌ها را پیدا کنید.

Sentinelها:

 • قراردادهای Tassyn و Brin را انجام دهید (از طریق صفحه قراردادهای بغل Brin در کنار آب‌نما).
 • مواد را جمع‌آوری کنید (گیاهان ، مواد معدنی و …).
 • با مردم Fort Tarsis صحبت کنید.
 • در Freeplay رویداد های جهانی را کامل کنید.
 • کالکتیبل‌ها را پیدا کنید.
373 پست
رسول امینی
I Was Born in 1997 and Played My First Game in 2005 Which it Was Resident Evil 4. A Huge Fan of Video Games, Especially Open-world, Historical and Survival Horror Genre and Spend a Lot of Time on Playing. My Top No-Doubt Games Are Dark Souls 3, The Witcher 3: Wild Hunt, Resident Evil 4, Horizon Zero Dawn, God Of War 2018 and Bloodborne. Most of the Time in My Daily Life, i Write Articles for WinPhone.Ir
مطالب مرتبط
تبلیغات
در مای نوکیا بخوانید
دیدگاه کاربران
هنوز دیدگاهی ثبت نشده
برای نوشتن دیدگاه می توانید به حساب کاربری خود وارد شوید ورود ارسال نظر به صورت مهمان
برچسب ها: , ,